DataLife Engine > Прогноз libor > Медвідь І. Прогноз 3-month USD LIBOR на 10.05.2015

Медвідь І. Прогноз 3-month USD LIBOR на 10.05.2015


24-04-2016, 21:45. Разместил: medvedb
Медвідь І.І., МВБ-41
Прогнозування ставки LIBOR на 10 травня 2016-го року

LIBOR(London Interbank Offer Rate )- середньозважена відсоткова ставка короткострокових міжбанківських позичок на ринку овернайт у м. Лолндон, яка слугує базисним індикатором при формуванні відсоткових ставок на інших грошових ринках світу. Простими словами це середня відсоткова ставка за якої банки Лондона кредитують один одного на короткостроковий термін (найчастіше 1 добу). Ставка LIBOR визначається на щоденній основі Британською асоціацією банкірів (British Bankers' Association) та отримується шляхом середньої зваженої ставки міжбанківських ставок по депозитах 16 найбільш кредитоспроможних світових банків,обраних регуляторами British Bankers' Association (BBA) і Foreign Exchange and Money Markets Committee (FX&MMC) та обслуговує фінансових продуктів на суму близько 360 трильйонів доларів. Критерії відбору — масштаб бізнесу і репутація банку, а також досвід роботи банку з конкретною валютою.

Будь-яка зі ставок LIBOR є бенчмарком — еталонною ставкою. По суті, вона показує актуальну ступінь довіри банків (по визначенню найбільш якісних позичальників) один до одного. Прийнято вважати, що динаміка тримісячної ставки LIBOR (в британських фунтах) відображає очікування ринку відносно того, як зміниться базова ставка Банку Англії через три місяці.

Проаналізувавши динаміку зміни ставки починаючи від 2010 року (початок відновлення від світової фінансової кризи), то можна помітити позитивний тренд.

Прогноз на 10 травня 2016 року: трьохмісячна доларова ставка LIBOR коливатиметься в діапазоні 0,62820 – 0,63860%

Вернуться назад