Стратегічні орієнтири » Якість фінансових послуг та інструментів » Солдатова І.С. Прогноз курсу акцій Київенерго станом на 1.12.12
Информація до матеріалу
 (голосов: 0)
31-10-2012, 17:44

Солдатова І.С. Прогноз курсу акцій Київенерго станом на 1.12.12

Категорія: Якість фінансових послуг та інструментів

Солдатова І.С.
ЛНУ ім. Івана Франка, Екф-43с

Прогноз курсу акцій “Київенерго” станом 01.12. 2011р.

Приватне акціонерне товариство “Київенерго” — товариство, яка забезпечує столицю України електричною та тепловою енергією, поєднуючи процеси виробництва, транспортування та збуту енергоресурсів. За специфікою та масштабами діяльності “Київенерго” не має аналогів у Східній Європі. Першоосновою Компанії стало створене у 1930 р. акціонерне товариство «Київструм», тож “Київенерго” у 2010 році відзначила своє 80-річчя.
Сьогодні “Київенерго” складає 12 філіалів, які забезпечують киян світлом, гарячою водою та теплом, а також єдиний у Києві сміттєспалювальний завод «Енергія». Чисельність працівників Компанії становить майже 14 тисяч осіб. Енергетичні джерела та розгалужена мережа теплопроводів, кабельних, повітряних ліній електропередачі дозволяє енергокомпанії повністю забезпечувати потреби м. Києва в електричній та на 85% у тепловій енергії.
Компанія проводить збут електричної енергії кінцевим споживачам — як юридичним, так і приватним особам, а реалізацію теплової енергії — тільки юридичним особам. Виробництво теплової енергії “Київенерго” здійснює на ТЕЦ-5, ТЕЦ-6, а також на станціях теплопостачання та в котельнях.
Компанія прикладає досить багато зусиль для стабільного функціонування енергетичної інфраструктури столиці та її подальшого розвитку.Так,у 2010 році на модернізацію та технологічне оновлення основних фондів ПАТ “Київенерго” виділила за напрямами: «генерація» — 54,7 млн. грн.; «дистрибуція» — 159 млн. грн.; «теплозабезпечення» — 64,9 млн. грн.
Акціонерна енергопостачальна компанія “Київенерго” – це третій у світі по об’єму унікальний енергокомплекс, який забезпечує повний цикл енергопостачання міста Києва, що включає нерозривність процесу виробництва, передачу та розподіл і збут енергоресурсів.
Чистий прибуток ПАТ "Київенерго" за 9 міс. 2011 р. знизився в 27,7 рази до 23 млн 156 тис. грн проти прибутку в 641 млн 627 тис. грн за 9 міс. 2010 р. За кожну акцію »Київенерго» фонд державного майна просить 16 грн, при поточній вартості на «Українській біржі» не більше 9 грн. Кабінет Міністрів на засіданні 21 вересня затвердив проект умов конкурсу з продажу 25% акцій компанії "Київенерго" зі стартовою ціною 432,305 млн гривень. Приватизація передбачає що за рахунок інвестора буде здійснена модернізація активів компанії , що гарантує державі зростання ринкової вартості залишених в держвласності блок-пакетів акцій,що призведе, до того, що держава їх згодом зможе також продати, і вже за значно вищою ціною.
На основі приведених даних можна стверджувати, що поточна вартість ПАТ “Київенерго” на Українській біржі в листопаді 2012р. відповідатиме тренду за липень-жовтень і не перевищуватиме 10 грн.
Отже, на мою думку курс акцій ПАТ "Київенерго" перебуватиме у діапазоні від 5 до 9 гривень.

Посилання: курс акцій, приватизація

Дорогий відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Рекомендуємо Вам зареєструватися або ввійти на сайт під своїм ім'ям.
^