Стратегічні орієнтири » Якість фінансових послуг та інструментів » Кондратьєва М.Т. ФІНАНСОВІ ІНТЕРНЕТ-ПОСЛУГИ В СИСТЕМІ ЕЛЕКТРОННОГО БІЗНЕСУ
Информація до матеріалу
  • Переглядів: 1290
  • Автор: martysi4ka
  • Дата: 27-09-2013, 22:32
 (голосов: 0)
27-09-2013, 22:32

Кондратьєва М.Т. ФІНАНСОВІ ІНТЕРНЕТ-ПОСЛУГИ В СИСТЕМІ ЕЛЕКТРОННОГО БІЗНЕСУ

Категорія: Якість фінансових послуг та інструментів

© Кондратьєва М. Т., 2013
ЛНУ імені Івана Франка, ЕкфМ-51, 27.09.13

ФІНАНСОВІ ІНТЕРНЕТ-ПОСЛУГИ В СИСТЕМІ ЕЛЕКТРОННОГО БІЗНЕСУ

Поява перших систем та методів електронної комерції відбулася після виникнення технологій автоматизації продажів та впровадження автоматизованих систем управління корпоративними ресурсами. У 1960 році американські компанії American Airlines та IBM розпочали автоматизацію процедури резервування місць на авіарейси. Таким чином, система SABRE (Semi-Automatic Business Research Environment) робила повітряні перельоти більш доступними для пересічних пасажирів, допомагаючи їм краще орієнтуватися в тарифах та рейсах, число яких постійно зростало. Завдяки автоматизації процесу розрахунку тарифів при резервуванні місць, знижувалася вартість самих послуг.
Найбільш динамічно ринок електронної комерції розвивається протягом останніх 20-ти років, що обумовлено використанням інформаційних технологій, стрімким зростанням кількості інтернет-користувачів, збільшенням впливу соціальних мереж, динамічним розвитком систем електронних платежів.
Електронна комерція – це сфера цифрової економіки, що включає всі фінансові та торгові транзакції, які проводяться за допомогою комп’ютерних мереж, та бізнес-процеси, пов’язані з проведенням цих транзакцій [1].
Основними перевагами електронної комерції є:
- широкий доступ до комерційної інформації;
- глобальний масштаб;
- захищений документообіг;
- скорочення термінів підготовки та реалізації угод;
- вільний вхід на ринок та вихід з нього;
- інтенсифікація товарообігу та збільшення його обсягів;
- зменшення операційних витрат;
- персоналізація;
- оптимізація використання оборотних коштів учасників електронної комерції.
Основними фінансовими Інтернет-послугами, що набули значного поширення можна назвати Інтернет-банкінг, Інтернет-трейдинг та Інтернет-страхування.
Інтренет-банкінг є одним із різновидів електронних платежів та полягає в наданні банком послуг клієнтам щодо електронного управління своїми рахунками з використанням Інтернету.
Послуги Інтернет-банкінгу включають: виписки за рахунками, блокування картки клієнтом, заявки на відкриття депозитів, отримання кредитів, оплата комунальних послуг, поповнення балансу SIM, переказ коштів з власного рахунка на рахунок одержувача, платежі в межах банку, обмін валют, платежі в іноземній валюті, встановлення лімітів на різні види операцій з карткових та поточних рахунків [5].
Основними перевагами такої послуги є:
- для користувачів: мінімізація комісійних, широкий діапазон персоніфікованих послуг, доступність і мобільність сервісу, оперативність виконання транзакцій;
- для банку: розширення клієнтської бази, скорочення інвестицій у розвиток мережі філій, мінімізація операційних витрат.
Сьогодні Інтернет-банкінг, як частина ринку електронної комерції в Україні, знаходиться на стадії формування. Ще недавно використовувались системи пасивного Інтернет-банкінгу, які дозволяли лише отримувати інформацію про стан рахунків. Проте зараз, банки надають послуги, що позволяють їхнім користувачам здійснювати управління своїми рахунками через Інтернет-мережу [4].
Першим банком, який запровадив в Україні послугу Інтернет-банкінгу – «Приват-24» став «Приват-Банк». Він пропонує своїм клієнтам досить широкий спектр послуг, зокрема доступ до практично усіх основних банківських операцій з персонального домашнього комп’ютера чи мобільного телефону («Мобільний-банкінг»). «Приват-24» надає можливість здійснювати внутрішньобанківський переказ коштів в системі Privat Money, а також міжбанківський — у системі SWIFT, а також переказ коштів у системі Western Union [1].
Інтернет-трейдинг – це спосіб доступу до торгів на валютній та фондовій біржі через Інтернет-мережу. Як правило, цю послугу надають банки, біржі, брокерські компанії.
Інтернет-трейдинг став популярним у США в середині 90-років XX ст. як технологія, що давала змогу спростити і прискорити виконання операцій на фондовому ринку.
В Україні Інтернет-трейдинг виник завдяки «Українській біржі» відносно недавно. Це пов’язано з тим, що завдяки глибокому проникненню Інтернету в життя багатьох людей, доступ до торгів на біржі став цілком реальним для кожного. Проте не всі ознайомлені з можливостями Інтернет-трейдингу, як способу вкладення та примноження власного капіталу. Не зважаючи на це, на даному етапі розвитку нашої країни, саме ця послуга стала альтернативою банківським вкладам, купівлі нерухомості для збереження і збільшення особистого капіталу. Це означає, що кожен може продавати чи купувати акції, заробляючи на цьому [3].
Основними перевагами такої послуги можна вважати: помірна вартість операцій купівлі-продажу, висока ліквідність, прозорість угод, швидке відкриття рахунку при мінімальному стартовому капіталі, розширення кола інвесторів та місткості ринків, що надає можливість непрофесійним учасникам ринку вкладати свої кошти в прибуткові активи на фондових і валютних ринках, комплексне обслуговування інвесторів, формування інвестиційних портфелів і динамічні зміни їх обсягів та структури, надання консультаційних послуг.
Як правило, доступ до торгів має онлайн-брокер. Він надає своїм клієнтам програмне забезпечення для зв’язку з біржею, щоб проводити торги; здійснює технічну підтримку даної діяльності.
Інтернет-страхування – це укладення страхового поліса безпосередньо через Інтернет-сайт страхової компанії або страхового посередника, що включає вибір страхових послуг, розрахунок тарифу і страхової суми, підписання поліса і отримання страхових премій, організацію огляду об’єкта страхування.
Інтернет-представництво страховика забезпечує клієнту [2]:
- надання даних про фінансовий стан страхової компанії та інформації про послуги, які вона надає;
- визначення суми страхової премії та порядку її сплати за кожним видом страхування залежно від конкретних параметрів;
- отримання електронних копій документів, а також можливості їх заповнення через Інтернет;
- замовлення і оплату страхового поліса;
- передачу клієнту поліса, завіреного електронно-цифровим підписом страхової компанії;
- оплату страхової премії клієнту через Інтернет-мережу;
- можливість обміну інформацією між клієнтом та страховою компанією в період дії договору.
Інтернет-страхування має такі переваги: мінімізація затрат часу страхувальника, завдяки можливості замовлення поліса, не виходячи з дому чи офісу; спрощення способів оплати за надані послуги (банківські перекази, платіжні картки, електронні гроші); полегшення процесу страхування завдяки наочному та інтуїтивно зрозумілому способу порівняння у виборі страхових компаній та їхніх послуг; мінімізація «людського» фактора: немає необхідності у зустрічі та спілкуванні з представниками страхової компанії особисто; автоматизація розрахунку страхової суми і тарифу за допомогою страхового мультикалькулятора.
В Україні розвитком Інтернет-страхування займаються такі компанії як СК «Укрсоцстрах», «АСКА», «Кредо-Класік», «ВЕСКО», «Оранта», «Остра-Київ» [1].
На сьогоднішній день розвиток сегмента електронних фінансових послуг в Україні потребує нормативно-правового регулювання. Існує також низький рівень розвитку інфраструктури для застосування електронної комерції та брак широкого використання електронних грошей. Окрім цього, для виходу на світові ринки фінансових Інтернет-послуг важливим є освоєння нових каналів фінансового обслуговування. Важливим також є створення банківськими установами відповідних програмно-технологічних комплексів, які зможуть забезпечити високий рівень захисту інформації та її надійність, можливість стандартизації та сертифікації фінансових продуктів.

Список використаних джерел:
1. Науменкова С.В. Ринок фінансових послуг: навч. посіб. / С.В. Науменкова, С.В. Міщенко. – К.: Знання, 2010. – 532 с. - ISBN 978-966-346-743-6.
2. Сич Є.М. Ринок фінансових послуг: навч. посіб. / Є.М. Сич, В.П. Ільчук, Н.І. Гавриленко. – К.: Центр учбової літератури, 2012. – 428 с. ISBN 978-617-673-058-3.
3. Українська біржа [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://www.ux.ua/a1769
4. Чуб О.О. Розвиток Інтернет-банкінгу в глобальному середовищі [Текст] / О. Чуб. – // Вісник Української академії банківської справи. – №1. – С. 62-67.
5. Юденков Н. Інтернет-технології в банківському бізнесі: перспективи і ризики: учбово-практичний посібник / Н. Юденков, І. Сандалов, С. Єрмаков. – М.: КНОРУС, 2011. – 320 с. – ISBN 978-5-406-00054-0 978

Посилання: Електронна комерція, Інтернет-банкінг, Інтернет-трейдинг, Інтернет-страхування

Дорогий відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Рекомендуємо Вам зареєструватися або ввійти на сайт під своїм ім'ям.
^