Стратегічні орієнтири » Якість фінансових послуг та інструментів » Здолини Ю.С. Прогноз курсу акцій ПАТ "Центренерго"
Информація до матеріалу
 (голосов: 0)
31-10-2013, 23:59

Здолини Ю.С. Прогноз курсу акцій ПАТ "Центренерго"

Категорія: Якість фінансових послуг та інструментів

Публічне акціонерне товариство «Центренерго» є одна з провідних енергогенеруючих компаній України, яка виробляє близько 8% електроенергії, що виробляється в Україні. Відіграє істотну роль у підтримці та регулювання енергобалансу країни.
ПАТ «Центренерго» складається з таких підрозділів: — Адміністрація Товариства (знаходиться у м. Київ), має в своєму розпорядженні потужності трьох теплових електростанцій, які розташовані в найбільш промисловорозвинених регіонах України та Ременерго (м. Черкаси). Трипільська ТЕС — розташована в столичному Київському регіоні (м. Українка) неподалік від міста Києва і після закриття Чорнобильської АЕС залишається найпотужнішим джерелом електроенергії на території Київської області. Зміївська ТЕС в Харківській області (смт. Комсомольське) та Вуглегірська ТЕС у м. Світлодарськ Донецької області. ТЕС компанії також забезпечують тепловою енергією (опалювання та гаряче водопостачання) м. Світлодарськ, м. Українка та селище Комсомольське.
Сумарна проектна потужність станцій становить 7600 МВт, що дорівнює близько 14% від загальної потужності електростанцій України. За цим показником компанія посідає друге місце серед теплових енергогенеруючих компаній України. На електростанціях компанії встановлено 23 енергоблоки потужністю від 175 до 800 МВт, з яких 18 блоків – вугільні, а 5 призначені для використання газомазутного палива. У загальному обсязі виробництва електроенергії України частка виробленої електроенергії ПАТ “Центренерго” складає близько 8%.
Структура виробництва електроенергії по Товариству виглядає наступним чином: на Вуглегорскій ТЕС виробіток електроенергії складає – 30% від загального, на Зміївській ТЕС - 40%, на Трипільській ТЕС – 30%.
Чисельність персоналу Товариства налічує близько восьми тисяч робітників, інженерів і управлінців, які, працюючи як єдина команда, дбають про стабільне забезпечення споживачів електроенергією.
Статутний фонд (капітал) Товариства становить (чотириста вісімдесят мільйонів двісті двадцять дев’ять тисяч двісті сорок) гривень 40 копійок. Статутний фонд (капітал) поділено на триста шістдесят дев’ять мільйонів чотириста сім тисяч сто вісім) простих іменних акцій номінальною вартістю (одна) гривня 30 копійок кожна. Статутний капітал - капітал Товариства, що утворюється з суми номінальної вартості всіх розміщених акцій Товариства.
Стратегічним орієнтиром ПАТ «Центренерго» є створення динамічної міжнародної вертикально інтегрованої енергетичної компанії, яка відповідала б кращим міжнародним зразкам ефективного керування.

Здолини Ю.С. Прогноз курсу акцій ПАТ "Центренерго"

03.01.2013 р. середня вартість однієї акції становила 6,48 грн. Проаналізувавши курс акцій ПАТ «Центроенегро» на 01.03.2013 р. можна сказати, що середня ціна за одну акцію була 5,94 грн. Вартість акцій 03.06.2013 р. цього підприємства була 4,11 грн. 02.09.2013 р. середня вартість однієї акції становила 4,98 грн.

Здолини Ю.С. Прогноз курсу акцій ПАТ "Центренерго"
Отже, провівши аналіз і здійснивши прогнозування, я вважаю, що ціна однієї акції Публічного акціонерного товариства “Центренерго” на 01.12.2013 року буде знаходитися в межах 4,80 грн. до 5,30 грн.
Дорогий відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Рекомендуємо Вам зареєструватися або ввійти на сайт під своїм ім'ям.

Архів новин

Декабрь 2020 (17)
Ноябрь 2020 (16)
Октябрь 2020 (83)
Сентябрь 2020 (15)
Июнь 2020 (3)
Май 2020 (109)
^