Стратегічні орієнтири » Сучасні тенденції державних фінансів 2014 » Маселко С.В. Економічні наслідки застосування митного тарифу
Информація до матеріалу
Змінив: Admin
 (голосов: 0)
5-05-2014, 20:17

Маселко С.В. Економічні наслідки застосування митного тарифу

Категорія: Сучасні тенденції державних фінансів 2014

ЛНУ ім. Івана Франка, Екф-44с

Економічні наслідки застосування митного тарифу

Митний тариф з’явився ще тоді, коли почалася зароджуватися централізована держава. Тоді він носив переважно фіскальний характер, де головною функцією митного тарифу було поповнення державної казни.
Зниження митних тарифів почалося з ХХ століття. Саме тоді знизилася їхня роль у формуванні доходів і держави, тобто на зміну фіскальній прийшла регулятивна функція.
Митне регулювання має свої особливості. Насамперед, це митно-тарифні компоненти, які входять до її складу, відносно зовнішньої політики.
За основу митно-тарифного компонента взято спосіб застосування митного тарифу. Митний тариф держави безпосередньо є інструментом зовнішньоекономічної політики держави, та може частково впливати і на внутрішньо економічну політику в частині виробництва експортоорієнтованої продукції. Економічний характер митно-тарифного компоненту полягає в основі його застосування, способу дії на зовнішньоторговельний обіг. Це також виявляється шляхом прямого впливу на ціни товарів у цьому обігу [1].
Митний тариф України містить перелік ставок загальнодержавного податку — ввізного мита на товари, що ввозяться на митну територію України, систематизованих згідно з Українською класифікацією товарів зовнішньоекономічної діяльності, складеною на основі Гармонізованої системи опису та кодування товарів.
З метою розроблення пропозицій з питань митно-тарифного регулювання та врахування при цьому інтересів суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності і держави в цілому при Кабінеті Міністрів України діє Митно-тарифна рада.
Ставки Єдиного митного тарифу України є єдиними для всіх суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності незалежно від форм власності, організації господарської діяльності та територіального розташування, за винятком випадків, передбачених законами України та її міжнародними договорами [2].
В Україні, 1 січня 2014 р., опублікований євроінтеграційний закон № 584-VII "Про митний тариф України".
Закон передбачає зменшення пільгових ставок ввізного мита на деякі готові або консервовані продукти (ракоподібні, молюски та інші водяні безхребетні) - з 20 до 15 %; приготовлені або консервовані плоди, горіхи та інші їстівні частини рослин без додавання спирту і цукру - з 15 до 10%; моторні транспортні засоби, обладнані для тимчасового проживання людей - з 6 до 5%, нові автомобілі легкові з робочим об'ємом циліндрів двигуна понад 3 тис. куб. см - з 6 до 5%; човни, катери моторні та морські - з 8 до 7,5%.
Новий Митний тариф України було розроблено з метою приведення законодавчої бази України у відповідність із системою загальновизнаних норм міжнародного права, зокрема, шляхом створення Митного тарифу України, в основу якого покладено нову версію УКТ ЗЕД, побудовану на основі Гармонізованої системи опису та кодування товарів 2012 року й Комбінованої номенклатури ЄС, та на виконання тарифних зобов’язань, досягнутих у переговорному процесі зі вступу України до СОТ [3].

Список використаних джерел:
1. Закон України «Про систему оподаткування.» пункт 5 частина 1 від 25.06.91 р №1251.
2. Про єдиний митний тариф: Закон України від 5 лютого 1992 р.// Відомості Верховної Ради України.-1992.-№12.-ст.259.
3. РБК Україна «В Україні сьогодні набуває чинності закон про митний тариф» [Електронний ресурс]. — Режим доступу: http://www.rbc.ua/ukr/top/show/v-ukraine-segodnya-vstupaet-v-silu-zakon-o-tamozhennom-tarife-01012014104500
Дорогий відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Рекомендуємо Вам зареєструватися або ввійти на сайт під своїм ім'ям.

Архів новин

Июнь 2022 (30)
Май 2022 (25)
Апрель 2022 (1)
Март 2022 (1)
Февраль 2022 (1)
Декабрь 2021 (4)
^