Стратегічні орієнтири » Сучасні тенденції державних фінансів 2014 » Кархут І.М. Роль соціального страхування у відновленні та збереженні працездатності громадян України
Информація до матеріалу
  • Переглядів: 964
  • Автор: irunka521
  • Дата: 8-12-2014, 21:25
 (голосов: 0)
8-12-2014, 21:25

Кархут І.М. Роль соціального страхування у відновленні та збереженні працездатності громадян України

Категорія: Сучасні тенденції державних фінансів 2014

ЛНУ ім.І.Франка, студентка групи Екф-41с, Кархут І.М
РОЛЬ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ У ВІДНОВЛЕННІ ТА ЗБЕРЕЖЕННІ ПРАЦЕЗДАТНОСТІ ГРОМАДЯН УКРАЇНИ

Економічне зростання в першу чергу обумовлюється якістю відтворення трудових ресурсів у країні, яке відбувається за такими напрямками:
1) кількісне відтворення (збереження та збільшення кількості трудових ресурсів);
2) якісне відтворення(збереження та підвищення якості трудових ресурсів). Збереження та підвищення якості трудових ресурсів, у свою чергу, поділяється на: збереження і підвищення фізичних характеристик трудових ресурсів (тобто працездатності); збереження та підвищення професійних характеристик трудових ресурсів (тобто їх здатності до працевлаштування та можливості реалізувати свою працездатність).
За перший напрямок збереження і підвищення якості трудових ресурсів відповідають соціальне страхування з тимчасової втрати працездатності та соціальне страхування від нещасних випадків на виробництві, за яким на даний момент станом на 01.11.2014 року медико-соціальну реабілітацію отримали 629 потерпілих на суму 2,8 млн. гривень. Витрати на лікування для 84 осіб склали 333,4 тис. гривень. Первинне лікування отримали 62 потерпілих на суму 293,2 тис. гривень. Планово оздоровлено 22 особи на суму 38,2 тис. грн., крім того, дві тисячі гривень витрачено на проїзд до лікувальних закладів восьми потерпілих на виробництві [1].
Безкоштовне санаторно-курортне лікування в санаторіях України отримав 101 потерпілий на загальну суму 917,2 тис. грн., відшкодовано витрати на проїзд до санаторно-курортних закладів для 47 інвалідів праці на загальну суму 10,3 тис. гривень[1].
На лікарські засоби та вироби медичного забезпечення для 91 особи використано 135,4 тис. грн. коштів Фонду. Всі потерпілі згідно поданих заяв забезпечені технічними та іншими засобами реабілітації. Ще два інваліди праці отримали коляски (базову та за індивідуальним замовленням).
Витрати на протезно-ортопедичні вироби для 80 потерпілих становили 260,4 тис. гривень
За другий – у першу чергу відповідає соціальне страхування на випадок безробіття і частково – загальнообов’язкове державне пенсійне страхування (вплив здійснюється шляхом зміни пенсійного віку та шляхом стимулювання більш пізнього виходу громадян на пенсію, чим досягається регулювання присутності на ринку праці осіб передпенсійного і пенсійного віку, а значить і регулювання кількості робочих місць, доступних для працевлаштування молоді).
Станом на сьогоні в Україні у жовтні 2014 року налічувалось 394,6 тис. зареєстрованих безробітних, що на 27,5 тис. людей менше ніж у вересні та на 169,9 тис. менше ніж у січні поточного року, повідомляє Державна служба статистики. По відношенню до загальної чисельності населення працездатного віку показник безробіття становить 1,4% (у вересні — 1,5%, ). Загалом, за даними Держстату, кількість безробітних поступово знижувалася протягом майже всього року[2].
Сьогодні допомогу по безробіттю отримують 305,8 тис. людей. Максимальний розмір допомоги з 01.10.2014 по 31.12.2014 року — 5204,00 грн Потреба підприємств у працівниках на заміщення вакантних посад у жовтні становила 77,6 тис., тобто навантаження зареєстрованих безробітних становить 51 людина на 10 робочих місць. Щодо кількості зареєстрованих безробітних за статтю та місцем проживання у 2014 році, більше безробітних серед жінок і серед міського населення.
Якщо перед соціальним страхуванням з тимчасової втрати працездатності і соціальним страхуванням від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань немає принципово нових завдань (основний напрямок удосконалення – підсилення превентивної та стимулюючої функцій), то перед соціальним страхуванням на випадок безробіття на сучасному етапі постають принципово нові складні завдання:
забезпечити одночасно гнучкість даного виду соціального страхування,
активні заходи сприяння зайнятості, перепідготовку і підвищення кваліфікації кадрів в умовах підвищення гнучкості ринку праці і розповсюдження неоліберальної моделі трудових відносин.
забезпечення відтворення трудових ресурсів у країні (за можливістю розширеного) є одним із найважливіших завдань соціального
страхування.
Виконання цього завдання здійснюється в рамках кожного із чотирьох видів загальнообов’язкового державного соціального страхування. У межах загальнообов’язкового державного соціального страхування з тимчасової втрати працездатності застрахованим особам надається можливість у випадку тимчасової втрати працездатності протягом періоду дії листка непрацездатності не вести трудову діяльність, отримуючи при цьому залежно від стажу повну або часткову компенсацію втраченого заробітку. Наявність компенсації втраченого за період тимчасової втрати працездатності заробітку має ключове значення для виконання завдань соціального страхування, оскільки застрахованій особі гарантується не тільки збереження робочого місця, але й те, що сама застрахована особа та члени її родини за цей період практично не відчують погіршення фінансової забезпеченості. Самі по собі гарантії стосовно збереження для застрахованої особи робочого місця характеризуються меншою ефективністю щодо виконання завдань соціального страхування, оскільки потреба в коштах для існування самої застрахованої особи та членів її родини з великою імовірністю змушує тимчасово непрацездатну особу продовжувати трудову діяльність навіть у такому стані.
За допомогою збереження за тимчасово непрацездатною особою робочого місця та виплати такій особі компенсації заробітку, втраченого нею за період тимчасової непрацездатності, соціальним страхуванням вирішуються такі завдання:
запобігання продовженню застрахованою особою трудової діяльності в стані тимчасової непрацездатності, а отже, попередження падіння продуктивності праці даної особи;
запобігання погіршенню стану матеріальної забезпеченості особи та членів її родини в разі, якщо застрахована особа фізично не має можливості(навіть бажаючи без огляду на всі можливі негативні наслідки) продовжити трудову діяльність у стані тимчасової непрацездатності. Крім того, в рамках даного виду соціального страхування здійснюється часткова оплата санаторно-курортного лікування застрахованих осіб і їхніх дітей, що також спрямовано на підтримку якості та відновлення трудових ресурсів у країні.
Для ефективного вирішення соціальних проблем у період розвитку ринкової економіки необхідно застосовувати комплексний підхід, який дасть змогу використовувати широкий спектр методів: економічних, соціальних, правових, організаційних та ін. Це дозволить визначити пріоритети в соціальній політиці, створювати відповідну нормативно-правову базу, розробляти механізми здійснення соціальних заходів та удосконалювати їх фінансове забезпечення і, що дуже важливо, створити на цій основі умови для забезпечення дієвого соціального захисту населення.
Чинна в Україні законодавча база не завжди є достатнім підґрунтям для проведення частини запропонованих перетворень з удосконалення діючої системи соціального захисту населення. Отже, вдосконалення законодавчо-правового елементу механізму соціального захисту населення має бути спрямоване на підвищення якості законодавчого та нормативно-правового забезпечення системи конституційних прав і соціальних гарантій.
Створення системи соціального захисту в Україні має свої особливості, пов’язані із затяжним характером реформ, відсутністю на певному етапі економічного пожвавлення в економіці, одночасним зростанням зубожіння переважної частини населення та соціальної поляризації в суспільстві — при кризі державних фінансів, що обмежує соціальні заходи.


Список використаних джерел
1.Державна служба статистики: Електроний ресурс [http://www.ukrstat.gov.ua/ ]
2.Державна служба зайнятості: Електроний ресурс [http://www.dcz.gov.ua/control/uk/index]
3. Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування від нещасних випадків на виробництві і професійного захворювання, що спричинили втрату працездатності: Закон України від 23 вересня 1999 р./ / Відомості Верховної Ради України. – 1999. - № 47. – Ст. 403.
4. Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття: Закон України від 2 березня 2000 р. / / Відомості Верховної Ради України. – 2000. - № 22. – Ст. 171
Дорогий відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Рекомендуємо Вам зареєструватися або ввійти на сайт під своїм ім'ям.

Архів новин

Декабрь 2020 (17)
Ноябрь 2020 (16)
Октябрь 2020 (83)
Сентябрь 2020 (15)
Июнь 2020 (3)
Май 2020 (109)
^