Стратегічні орієнтири » Сучасні тенденції фінансового ринку 2015 » Волощук О. Прогноз курсу акцій ПАТ "Донбасенерго" на 1.12.15 р.
Информація до матеріалу
 (голосов: 0)
28-10-2015, 11:02

Волощук О. Прогноз курсу акцій ПАТ "Донбасенерго" на 1.12.15 р.

Категорія: Сучасні тенденції фінансового ринку 2015

Волощук Ольга
Студентка групи Екф-44с, ЛНУ ім. Івана Франка

Енергогенеруюча компанія ПАТ «Донбасенерго» займає частку ринку 3,9 % у загальній структурі виробництва електроенергії в Україні і 10,4 % - у структурі теплової генерації.
Виробничі активи ПАТ «Донбасенерго» складають енергоблоки Старобешівської і Слов'янської ТЕС сумарною встановленою потужністю 2890 МВт.
Основним видом продукції ПАТ «Донбасенерго» є електроенергія, частка якої в загальному обсязі товарної продукції становить 97,7%.
Експлуатоване на сьогоднішній день устаткування станцій ПАТ «Донбасенерго» є морально і фізично застарілим і потребує капітального ремонту та модернізації . Технічний розвиток ПАТ « Донбасенерго» визначає «Комплексна інвестиційна програма » (2012-2025) , в рамках якої здійснюються:
- відновлення та реконструкція діючих виробничих потужностей;
- реконструкція на базі енергоблоку №6 Слов'янської ТЕС двох блоків потужністю 330 МВт кожен з використанням технології спалювання вугілля в циркулюючому киплячому шарі (ЦКШ).
Прослідкувавши динаміку курсу акцій за останнє півріччя можна побачити, що курс акцій постійно змінюється, але в основному прослідковується тенденція зиження. Це пов’язано із впливом низки чинників. До основних можна віднести: внутрішня вaртість акцій, коефіцієнт ринкової кон'юнктури, дохідність aльтернативних інвестиційних проектів, рівень розвитку економіки в держaві, дії чиновників, які нaвмисно занижують цінові параметри акцій підприємств, що привaтизуються; a серед другорядних чинників – стaн справ у конкурeнтів, початок або зaкінчення сeзону відпусток, дивіденднa політикa підприємствa, нaявність або відсутність пільг для aкціонeрів.
Проаналізувавши все,я вважаю, що курс акції ПАТ «Донбасенерго» на 1.12.2015, буде в межах 17-19 грн.

Посилання: Прогноз, Прогноз курсу акцій, прогноз акцій, Донбасенерго, донбасенерго

Дорогий відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Рекомендуємо Вам зареєструватися або ввійти на сайт під своїм ім'ям.
^