Стратегічні орієнтири » Якість фінансових послуг та інструментів » Грицко Х.Б. Прогноз курсу акцій ПАТ "КИЇВЕНЕРГО" на 1 грудня 2015 року
Информація до матеріалу
  • Переглядів: 477
  • Автор: Христина
  • Дата: 31-10-2015, 23:57
 (голосов: 0)
31-10-2015, 23:57

Грицко Х.Б. Прогноз курсу акцій ПАТ "КИЇВЕНЕРГО" на 1 грудня 2015 року

Категорія: Якість фінансових послуг та інструментів

Грицко Х.Б., Екф-44с

Публічне акціонерне товариство «КИЇВЕНЕРГО» являється компанією, котра здійснює свою діяльність лише на території столиці України, в Києві. Основними напрямками діяльності КИЇВЕНЕРГО є вироблення, постачання та реалізація електричної та теплової енергії мешканцям та підприємствам Києва. До сфери діяльності Компанії також входить екологічна утилізація відходів на власному сміттєспалювальному заводі «Енергія».

КИЇВЕНЕРГО – це публічне акціонерне товариство, найбільшими акціонерами якого є компанія ДТЕК (72,39% акцій) та Національна акціонерна компанія «Енергетична компанія України» (25% акцій).

Аналізуючи вартість акцій ПАТ «КИЇВЕНЕРГО» за останні 3 місяці, можемо спостерігати тенденцію до її зниження. Так на початку серпня 2015 року вартість акцій становила 15,18 грн., потім деякий час знаходилась на рівні 13 грн. і з незначними коливаннями поступово, в останні дні місяця жовтня опустилась до позначки 10 грн. за акцію.

Якщо ж проаналізувати значно довший період, наприклад 3 роки, то можна помітити, що кожного року, починаючи з місяця листопада, вартість акцій КИЇВЕНЕРГО плавно зростає, тому я вважаю, що 2015 рік не стане виключенням і ціна акцій почне поступово підніматись.

Намагаючись спрогнозувати вартість акцій, не можна залишити без уваги фінансову звітність емітента. За даними Звіту про фінансові результати, чистий дохід від реалізації продукції КИЇВЕНЕРГО у січні-вересні поточного року склав 11,9 млрд. грн., що на 42% більше аналогічного періоду 2014 року.

За підсумками січня-вересня 2015 року Товариство отримало чистий збиток у розмірі 640,7 млн. грн., що на 264,8 млн. грн. або на 70,4% більше збитків одержаних за січень-вересень минулого року.

Збільшення збитків пояснюється виставленими штрафними санкціями, збільшенням курсової різниці по обслуговуванню валютних кредитів, а також нарахуванням резерву під дебіторську заборгованість.

Слід також зазначити, що дебіторська заборгованість перед КИЇВЕНЕРГО за теплову та електричну енергію станом на 1 жовтня 2015 року перевищила 3,5 млрд грн.

Отже, проаналізувавши фінансову звітність та динаміку курсу акцій, можна припустити, що станом на 1 грудня 2015 року вартість акцій ПАТ «КИЇВЕНЕРГО» знаходитиметься в межах 10,00-11,90 грн.Грицко Х.Б. Прогноз курсу акцій ПАТ "КИЇВЕНЕРГО" на 1 грудня 2015 року
Грицко Х.Б. Прогноз курсу акцій ПАТ "КИЇВЕНЕРГО" на 1 грудня 2015 року

Посилання: КИЇВЕНЕРГО, Прогноз курсу акцій

Дорогий відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Рекомендуємо Вам зареєструватися або ввійти на сайт під своїм ім'ям.
^