Стратегічні орієнтири » Прогноз libor » Понайда І.С. Прогноз 3 month USD LIBOR на 10 травня 2016 року
Информація до матеріалу
 (голосов: 0)
10-04-2016, 22:16

Понайда І.С. Прогноз 3 month USD LIBOR на 10 травня 2016 року

Категорія: Прогноз libor

© Понайда І.С., 2016
ЛНУ імені Івана Франка, ЕКфМ-51с

Прогноз 3 month USD LIBOR на 10 травня 2016 року

Лондонська міжбанківська ставка пропозиції (англ. London Interbank Offered Rate, LIBOR) — середньозважена Відсоткова ставка за міжбанківськими кредитами, що надаються банками один одному, на різний час у різній валюті на лондонському міжбанківському ринку.
Тримісячна ставка LIBOR за доларом є середньою процентною ставкою за якою вибрані банки Лондона готові позичити один одному долари США зі строком погашення 3 місяці.
LIBOR показує актуальну ступінь довіри банків один до одного.
LIBOR не тільки допомагає визначати ціну на інші угоди, але й використовується для вимірювання довіри до фінансової системи і відображає впевненість банків в стабільності один одного.
Щодня група головних банків заявляють відсоткові ставки, за якими вони готові кредитувати інші фінансові установи. Вони пропонують ставки в 10 валютах на 15 різних термінів кредитування – від кредиту overnight до кредиту на 12 місяців.
Найважливішою є тримісячна ставка LIBOR за доларом. Заявлені ставки є такими, за якими банки б платили іншим банкам за позичені на три місяці долари, якби вони позичали гроші в день визначення ставки.
Британські банки визначають їхні власні міжбанківські ставки базуючись на їхньому аналізі таких факторів:
• Стан грошового ринку Лондона – чим менше готівки доступно на лондонському фінансовому ринку – тим більший попит на кредити. Чим більший попит на кредити – тим більші процентні ставки. І навпаки, коли на ринку є більше готівки – попит на кредити падає, як і процентні ставки.
• Особиста позикова політика банку – кожен банк має свою політику зважаючи на те, чи вони планують позичати гроші, чи зменшувати кількість позик, які вони надають.
• Місцева політика процентних ставок – кожен банк має власні методи визначення фактичних процентних ставок.


Понайда І.С. Прогноз 3 month USD LIBOR на 10 травня 2016 року

Врахувавши вищеперераховані фактори, а також проаналізувавши фактичні ставки LIBOR за останні півроку за допомогою методів екстраполяції і експоненціального згладжування, я дійшла висновку, що тримісячна ставка LIBOR за доларом встановиться в діапазоні 0,6340 – 0,6450.


Понайда І.С. Прогноз 3 month USD LIBOR на 10 травня 2016 року
Дорогий відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Рекомендуємо Вам зареєструватися або ввійти на сайт під своїм ім'ям.

Архів новин

Май 2021 (4)
Апрель 2021 (8)
Декабрь 2020 (17)
Ноябрь 2020 (16)
Октябрь 2020 (83)
Сентябрь 2020 (15)
^