Стратегічні орієнтири » Прогноз libor » Цюпа М.-М.П. Прогноз 3-month USD LIBOR на 10.05.2016
Информація до матеріалу
  • Переглядів: 320
  • Автор: Марія
  • Дата: 13-04-2016, 22:12
 (голосов: 0)
13-04-2016, 22:12

Цюпа М.-М.П. Прогноз 3-month USD LIBOR на 10.05.2016

Категорія: Прогноз libor

Цюпа М.-М.П
ЛНУ імені Івана Франка, ЕкфМ-52c

Прогнозування ставки LIBOR на 10 травня 2016-го року
LIBOR (London Interbank Offered Rate) - середньозважена відсоткова ставка за міжбанківськими кредитами, що надаються банками один одному, на різний час (від доби до року) у різній валюті на лондонському міжбанківському ринку.
Тримісячна ставка LIBOR за доларом є середньою процентною ставкою за якою вибрані банки Лондона готові позичити один одному долари США зі строком погашення 3 місяці.
LIBOR показує актуальну ступінь довіри банків один до одного.
Банки, що входять до бази розрахунку ставки, щодня надають свої котирування уповноваженому Асоціацією агентству Телерейт між 11.00 і 11.30 ранку за лондонським часом. Близько 12.00 публікується фіксинг LIBOR.
Розрахунок відсотків за ставкою Лібор здійснюється шляхом відсіювання чотирьох максимальних і мінімальних значень, потім, на основі даних,які залишилися обчислюють середньозважений показник.
Британські банки визначають їхні власні міжбанківські ставки базуючись на їхньому аналізі таких факторів:
1. Стан грошового ринку Лондона – чим менше готівки доступно на лондонському фінансовому ринку – тим більший попит на кредити. Чим більший попит на кредити – тим більші процентні ставки. І навпаки, коли на ринку є більше готівки – попит на кредити падає, як і процентні ставки.
2. Особиста позикова політика банку – кожен банк має свою політику зважаючи на те, чи вони планують позичати гроші, чи зменшувати кількість позик, які вони надають.
3. Місцева політика процентних ставок – кожен банк має власні методи визначення фактичних процентних ставок.
Проаналізувавши динаміку трьохмісячної ставки LIBOR за доларом, можна зробити висновок, що її тренд є негативним, але є періодичні зростання.
Прогноз - трохмісячна доларова ставка LIBOR станом на 10 травня 2016-го року перебуватиме в інтервалі [0,63233 - 0,64923].
Дорогий відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Рекомендуємо Вам зареєструватися або ввійти на сайт під своїм ім'ям.
^