Стратегічні орієнтири » Прогноз libor » Андрух Х.І. Прогноз 3-month USD LIBOR на 20.05.16
Информація до матеріалу
 (голосов: 0)
19-04-2016, 21:38

Андрух Х.І. Прогноз 3-month USD LIBOR на 20.05.16

Категорія: Прогноз libor

Андрух Х.І.
ЛНУ імені Івана Франка, ЕКфМ-52с

Прогнозування ставки LIBOR
LIBOR ( London Interbank Offered Rate) — середньозважена відсоткова ставка за міжбанківськими кредитами, що надаються банками один одному, на різний час у різній валюті на лондонському міжбанківському ринку (від доби до року). Ставки LIBOR розраховуються в десяти різних валютах для п'ятнадцяти термінів погашення.
Розмір ставки визначається щодня Британською асоціацією банкірів (BBA). Її розмір служить барометром стану банківської системи. Якщо ставка зростає, то це показує, що банки менш охоче кредитують один одного. Принципова відмінність LIBOR від інших ставок в тому, що вона визначається не на біржі, а на міжбанківському ринку. Історично він знаходиться в Лондоні.
В розрахунку кожної із 150 ставок бере участь від 8 до 16 банків, обраних регуляторами British Bankers' Association і Foreign Exchange and Money Markets Committee. Банки-орієнтири вибираються на підставі репутації, рівня кредитного рейтингу та активності на валютному ринку.

Андрух Х.І. Прогноз 3-month USD LIBOR на 20.05.16

Проаналізувавши динаміку трьохмісячної ставки LIBOR за доларом, можна припустити, що на 20.05.16 вона коливатиметься в діапазоні 0, 63310 – 0,64680%.
Дорогий відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Рекомендуємо Вам зареєструватися або ввійти на сайт під своїм ім'ям.
^