Стратегічні орієнтири » Прогноз libor » Земба М.В. Прогноз ставки LIBOR станом на 20.05.16
Информація до матеріалу
  • Переглядів: 372
  • Автор: mariana07
  • Дата: 20-04-2016, 12:24
 (голосов: 0)
20-04-2016, 12:24

Земба М.В. Прогноз ставки LIBOR станом на 20.05.16

Категорія: Прогноз libor

LIBOR (London Interbank Offered Rate ) представляє собою відсоткову ставку, за якою одні першокласні банки позичають грошові кошти (стандартні ринкові суми) в інших першокласних банків на Лондонському міжбанківському ринку.
Ставка LIBOR розраховується на офіційному рівні з 1 січня 1986 року Британською Банківською Асоціацією (British Bankers` Association (BBA)) і є найбільш поширеним індексним показником короткострокових відсоткових ставок у всьому світі. Вона використовується як база для розрахунків відсоткових контрактів на багатьох світових ф’ючерсних та опціонних біржах, більшості інструментів позабіржового ринку позичкового капіталу.
Оскільки міжбанківський кредит може видаватися в різних валютах, фіксинг LIBOR розраховується по семи найважливіших валютах: долар США, євро, англійський фунт, японська ієна, швейцарський франк, канадський долар і австралійський долар. Таким чином, ставка визначається щодня по кожній валюті, і вона має цілу мережу розгалужень. Тобто, вона може бути одноденна, дводенна, триденна, тижнева, місячна, піврічна і річна, включаючи інші проміжні терміни. Окрім того, що від LIBOR відштовхуються при визначенні ціни інших трансакцій (кредитування, у т.ч. іпотечне та міжбанківське, та ін.), показник також служить “показником довіри” на фінансовому ринку та відображає ступінь довіри банків до фінансової стабільності одне одного.
Прогноз на 20 травня 2016 року: трьохмісячна ставка LIBOR за доларом буде коливатися в діапазоні: [0,62316-0,66976].

Посилання: прогноз

Дорогий відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Рекомендуємо Вам зареєструватися або ввійти на сайт під своїм ім'ям.
^