Стратегічні орієнтири » Прогноз libor » Щадило В.Я. Прогноз ставки LIBOR на 1.12.2016
Информація до матеріалу
 (голосов: 0)
1-11-2016, 23:09

Щадило В.Я. Прогноз ставки LIBOR на 1.12.2016

Категорія: Прогноз libor

Щадило В.Я.
ЛНУ імені Івана Франка, ЕкфС-51с

Прогноз ставки LIBOR

LIBOR— середньозважена відсоткова ставка за міжбанківськими кредитами, що надаються банками один одному, на різний час у різній валюті на лондонському міжбанківському ринку (від доби до року). LIBOR розраховується Британською банківською асоціацією і є найбільш поширеним показником короткострокових процентних ставок у всьому світі. Розшифровується LIBOR як London Interbank Offer Rate. Ставки LIBOR розраховуються в десяти різних валютах для п'ятнадцяти термінів погашення. В розрахунку кожної із 150 ставок бере участь від 8 до 16 банків , обраних регуляторами British Bankers' Association (BBA) і Foreign Exchange and Money Markets Committee (FX&MMC). Критерії відбору — масштаб бізнесу і репутація банку, а також досвід роботи банку з конкретною валютою.
Будь-яка зі ставок LIBOR є бенчмарком — еталонною ставкою. По суті, вона показує актуальну ступінь довіри банків (по визначенню найбільш якісних позичальників) один до одного. Прийнято вважати, що динаміка тримісячної ставки LIBOR (в британських фунтах) відображає очікування ринку відносно того, як зміниться базова ставка Банку Англії через три місяці. Окрім ставок LIBOR використовується також поняття ставок LIBID, проте для них не існує офіційного фіксінгу, тому це — скоріше загальний термін, що позначає середню ставку попиту міжбанківських кредитів на лондонському ринку.
Валюти розрахунку
LIBOR ставка вираховується для таких валют:
австралійський долар
данська крона
долар США
Євро
канадський долар
новозеландський долар
фунт стерлінгів
шведська крона
швейцарський франк
японська єна
канадський долар
новозеландський долар
фунт стерлінгів
шведська крона
швейцарський франк
японська єна
Проаналізувавши динаміку ставки LIBOR за доларом, зроблено такий висновок: станом на 01.12.2016 дана ставка коливатиметься у діапазоні 0,5379-0,7931

Посилання: LIBOR

Дорогий відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Рекомендуємо Вам зареєструватися або ввійти на сайт під своїм ім'ям.

Архів новин

Май 2023 (6)
Январь 2023 (27)
Декабрь 2022 (6)
Ноябрь 2022 (19)
Октябрь 2022 (83)
Июнь 2022 (30)
^