Стратегічні орієнтири » Прогноз libor » Шелест Х.М. Прогноз 3 month USD LIBOR на 1 травня 2017 року
Информація до матеріалу
  • Переглядів: 106
  • Автор: kshel
  • Дата: 30-03-2017, 23:26
 (голосов: 0)
30-03-2017, 23:26

Шелест Х.М. Прогноз 3 month USD LIBOR на 1 травня 2017 року

Категорія: Прогноз libor

УДК 336
© Шелест.Х.М., 2017
ЛНУ імені Івана Франка, ЕкфМ-52с

Прогноз 3 month USD LIBOR на 1 травня 2017 року

Лондонська міжбанківська ставка пропозиції (англ. London Interbank Offered Rate, LIBOR) — середньозважена відсоткова ставка за міжбанківськими кредитами, що надаються банками один одному, на різний час у різній валюті на лондонському міжбанківському ринку (від доби до року).
Ставка LIBOR розраховується на офіційному рівні з 1 січня 1986 року Британською Банківською Асоціацією (British Bankers` Association (BBA)) і є найбільш поширеним індексним показником короткострокових відсоткових ставок у всьому світі. Вона використовується як база для розрахунків відсоткових контрактів на багатьох світових ф’ючерсних та опціонних біржах, більшості інструментів позабіржового ринку позичкового капіталу.
Ставка LIBOR розраховується за 10 базовими валютами: долар США, євро, англійський фунт стерлінгів, японська єна, канадський долар, швейцарський франк, австралійський та новозеландський долар, шведська та данська крона.
Британська Банківська Асоціація регулярно (як мінімум один раз на рік) переглядає список банків-контриб`юторів, які надають свої котирування для розрахунку LIBOR. При формуванні цього списку враховуються такі критерії як: репутація, рівень кредитного рейтингу та активність банку на ринку певного виду іноземної валюти, за якою розраховують LIBOR.
Щодня група головних банків-контриб`юторів заявляють відсоткові ставки, за якими вони готові кредитувати інші фінансові установи. Вони пропонують 15 стандартних термінів крудитування: від 1 дня (ставка«overnight») до 12 місяців по кожній із валют.
Найважливішою є тримісячна ставка LIBOR за доларом.
Тримісячна ставка LIBOR за доларом – це середня процентна ставка, за якою вибрані банки Лондона готові кредитувати один одного в американських доларах, з терміном погашення 3 місяці.

Шелест Х.М. Прогноз 3 month USD LIBOR на 1 травня 2017 року


Проаналізувавши динаміку трьохмісячної ставки LIBOR за доларом за останні півроку, можна дійти висновку, що її тренд є зростаючим.
Прогноз на 1 травня 2017 року : трьохмісячна ставка LIBOR за доларом встановиться в діапазоні 1,211 - 1,237.
Дорогий відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Рекомендуємо Вам зареєструватися або ввійти на сайт під своїм ім'ям.
^