Стратегічні орієнтири » Прогноз libor » Турчинська О.І. Прогноз тримісячної ставки LIBOR за доларом на 01 травня 2017 року.
Информація до матеріалу
 (голосов: 0)
31-03-2017, 14:45

Турчинська О.І. Прогноз тримісячної ставки LIBOR за доларом на 01 травня 2017 року.

Категорія: Прогноз libor

Прогноз тримісячної ставки LIBOR за доларом на 01 травня 2017 року.

Важливим аспектом при здійсненні операцій з валютою є загальноприйнятий метод встановлення процентної ставки за кредитами, у якому найголовнішу роль відіграє ставка BBA LIBOR та її похідні.
Тримісячна ставка за доларом є середньою процентною ставкою LIBOR, за якою першокласний банк будь-якої країни може реально позичити кошти на світовому валютному ринку.
Розшифровується LIBOR як London Interbank Offer Rate, і розраховується як середня процентна ставка міжбанківського кредитування на міжнародному ринку.
Ставка LIBOR розраховується на офіційному рівні з 1 січня 1986 року Британською Банківською Асоціацією (British Bankers` Association (BBA)).
Ставка LIBOR розраховується за 10 базовими валютами: долар США, євро, англійський фунт стерлінгів, японська єна, канадський долар, швейцарський франк, австралійський і новозеландський долар, шведська і данська крона та на 15 різних термінів кредитування – від кредиту overnight до кредиту на 12 місяців.
Ставка розраховується Британською Банківською Асоціацією як щоденний безкоштовний сервіс. Банки-контриб`ютори, що входять до бази розрахунку індексу, кожного банківського дня надають свої ставки між 11:00 та 11:30 за лондонським часом. Близько 12:00 провідними світовими інформаційними агентствами (Reuters, Thomson Financial, Bloomberg, Quick, Infotec, Class Editori, IDC, Proquote, Telekurs) публікується фіксинг LIBOR, який розраховується шляхом внесення, у випадку необхідності, поправок та уточнень в попередні середні значення. Наступного дня такі фінансові видання як «The Wall Street Journal» та «Financial Times» публікують значення ставки LIBOR за попередній день.
В Україні LIBOR розраховується компанією Thomson Reuters і використовується для розрахунку кредитів у доларах США.
Проаналізувавши фактичні ставки LIBOR, я дійшла висновку, що тримісячна ставка LIBOR за доларом буде рости і станом на 01 травня 2017 року встановиться в діапазоні 1. 15220 – 1. 16340.
Дорогий відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Рекомендуємо Вам зареєструватися або ввійти на сайт під своїм ім'ям.
^