Стратегічні орієнтири » Прогноз libor » Черепаня І.Р. Прогноз ставки Libor на 01.05.2017
Информація до матеріалу
 (голосов: 0)
31-03-2017, 21:25

Черепаня І.Р. Прогноз ставки Libor на 01.05.2017

Категорія: Прогноз libor

Черепаня І.Р.
ЛНУ ім. Івана Франка, ЕкфМ-51с

Ло́ндонська міжба́нківська ста́вка пропози́ції — середньозважена Відсоткова ставка за міжбанківськими кредитами, що надаються банками один одному, на різний час у різній валюті на лондонському міжбанківському ринку. Будь-яка зі ставок LIBOR є бенчмарком — еталонною ставкою. LIBOR ставка вираховується для таких валют: англійський долар, данська крона, долар США, Євро, канадський долар, новозеландський долар, фунт стерлінгів, шведська крона, швейцарський франк, японська єна.
LIBOR розраховується Британською банківською асоціацією і є найбільш поширеним показником короткострокових процентних ставок у всьому світі. Розшифровується LIBOR як London Interbank Offer Rate, і рохраховується як середня процентна ставка міжбанківського кредитування на міжнародному ринку.
LIBOR формується починаючи з 1985-го року на основі процентних ставок декількох банків-орієнтирів, в число яких, наприклад, входять Banque Nationale de Paris (Франція), Bank of tokyo (Японія), Deutsche Bank (Німеччина), Morgan Guaranty Trust Company of New York (США) і National Westminster Bank (Великобританія). Всього беруть участь шістнадцять банків.
Банки-орієнтири вибираються на підставі репутації, рівня кредитного рейтингу та активності на валютному ринку. Діяльність банків, що входять в список для розрахунку LIBOR, підлягає постійному моніторингу.
Ставки LIBOR для абсолютно однакових кредитів у різних валютах іноді дуже істотно відрізняються один від одного. Якщо розглядати іпотечне кредитування, то відсоток по іпотеці найчастіше прив'язаний до доларової ставки. Отже, ключовим індикатором для ставки - є рівень облікової ставки Федеральної Резервної Системи США. Виходить нехитра залежність - якщо зростає облікова ставка зростає і доларова ставка LIBOR, якщо облікова ставка падає - падає і ставка LIBOR. Але на відміну від щоденного оновлення LIBOR, облікова ставка оголошується Федеральною Резервною Системою приблизно раз в 5 тижнів.
На основі даних можна зробити такий прогноз, на 01.04.2017 року ставка LIBOR, за американським доларом, коливатиметься в діапазоні від 1,13899 до 1,39347
Дорогий відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Рекомендуємо Вам зареєструватися або ввійти на сайт під своїм ім'ям.

Архів новин

Май 2023 (6)
Январь 2023 (27)
Декабрь 2022 (6)
Ноябрь 2022 (19)
Октябрь 2022 (83)
Июнь 2022 (30)
^