Стратегічні орієнтири » Фінансові шахрайства » Дмитрук С.Б. Заходи протидії шахрайству у сфері автострахування
Информація до матеріалу
 (голосов: 0)
25-04-2017, 10:31

Дмитрук С.Б. Заходи протидії шахрайству у сфері автострахування

Категорія: Фінансові шахрайства

В ході своєї діяльності страхові компанії (СК) піддаються різним рискам і небезпекам, які безпосередньо впливають на фінансову стійкість страховика. Тому в умовах ринку, жорсткої конкуренції і криміналізації пострадянського суспільства питання безпеки СК займає важливе місце в страховому бізнесі.
Одна із загроз безпеки - шахрайство, що пронизує усі види страхування, але найчастіше воно проявляється у майновому страхуванні, особливо при страхуванні автотранспортних засобів і автоцивільної відповідальності. Дещо менше випадків шахрайства при страхуванні по ризиках "пожежі", "крадіжки", "нещасних випадків", але способи і умови прояву у ряді випадків аналогічні. Це змова, участь працівників страхових компаній і посадовців, наймані "свої люди" і підставні свідки [1].
Розглянемо проблему шахрайства у сфері страхування автоцивільної відповідальності. Світовий досвід страхування свідчить, що порядку 15% страхових випадків пов'язані з шахрайськими діями клієнтів страхових компаній [2]. 70% всіх випадків страхового шахрайства доводиться на сферу авто страхування (див. Рис. 1).

Дмитрук С.Б. Заходи протидії шахрайству у сфері автострахування


Рисунок 1. Співвідношення випадків шахрайства до усіх страхових випадків та місце шахрайства в авто страхуванні. Джерело: [2]
Злочини, що здійснюються в цьому сегменті страхового ринку, можна розділити на три групи [3]:
• Отримання страхового відшкодування вище страхової суми. Надається свідомо неправдива інформація про марку, рік випуску, клас і модель автомобіля.
• Незаконне отримання страхового відшкодування шляхом фальсифікацій страхового випадку(неправдиве викрадення або неправдивий збиток). Факт "пропажі" заявляється в місцеве УМВС з повідомленням СК про факт "пропажі" і наданням відповідних матеріалів на виплату.
• Збільшення розміру страхового відшкодування незаконним шляхом. Відбувається після реального настання страхового випадку, коли деякі страхувальники незаконним шляхом намагаються не лише відшкодувати понесений збиток, але і отримати від СК грошові кошти на додатковий ремонт або заміну частин свого автомобіля.
Зважаючи на масштабність і доходність злочинів з використанням полісу страхування, страховим компаніям необхідно об'єднувати зусилля із їх припинення. Для цього потрібно створювати асоціації, тандеми страховиків, у рамках яких об'єднувати бази даних, що містять відомості про застрахований автотранспорт, "чорні списки" недобросовісних страхувальників і іншу інформацію, при необхідності обмінюватися обліковими відомостями. Доцільно для боротьби з шахрайством створення подібних організаційних структур на місцевих і регіональних рівнях. Необхідно:
• створювати не лише "чорні списки" страхувальників, але і повністю обмінюватися інформацією про страхові виплати, вказувати сумнівні виплати і обставини страхових випадків, що дасть можливість кожному страховикові проаналізувати минулі небезпеки і застерегтися від нових;
• створювати загальні регіональні банки даних по потенційних шахраях, по підтверджених виплатах в результаті шахрайських операцій, по сумнівних виплатах;
• розробляти ефективні заходи у боротьбі з шахрайством; разом з існуючими службами безпеки в кожній СК створювати служби боротьби з шахрайством, укомплектовані висококваліфікованими фахівцями. В цьому випадку корисно вивчити зарубіжний досвід використання колишніх шахраїв на роботі в СК і застосувати його в російській практиці; створювати регіональні бюро розслідувань страхового шахрайства;
• розробити і прийняти законодавчі і нормативні положення, спрямовані на боротьбу із страховим шахрайством;
• регіональним співтовариствам страховиків розробити систему заохочень осіб, що розкрили шахрайські злочини і забезпечили повернення незаконно отриманих в СК страхових відшкодувань.
Таким чином основним методом боротьби з шахрайством у сфері страхування, а особливо авто страхування, як найбільш вразливого до цього явища сегменту галузі є саме інформаційна кооперація між страховими компаніями. Затрати на таку кооперацію є мінімальними, а позитивні ефекти перевищують всі очікування.

Список використаних джерел
1. Молочна Л. Г. та Носенко М.С. Шахрайство в сфері авто страхування та методи боротьби з ним/ Л. Г. Молочна та М.С. Носенко// Економіка та держава. – 2012 - №5 – сс. 113-115
2. Ознобин О. Мошенничество в страховании и методы борьбы с ним/ О. Ознобин// Деловой Мир. – 05 липня 2015 – [Електронний ресурс] – режим доступу: https://delovoymir.biz/2015/07/05/moshennichestvo-v-strahovanii-i-metody-borby-s-nim.html/reg3740
3. Ткачук О. Шахрайство у страхуванні / О. Ткачук // Матеріали Ⅳ Всеукраїнської студентської науково-технічної конференції „Природничі та гуманітарні науки. Актуальні питання“, 19-20 квітня 2011 року — Т. : ТНТУ, 2011 — Том 2. — С. 186. — (Економіка, менеджмент, фінанси).

Посилання: автострахування, шайхрайство у страхуванні

Дорогий відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Рекомендуємо Вам зареєструватися або ввійти на сайт під своїм ім'ям.
^