Стратегічні орієнтири » Фінансові шахрайства » Дмитрук С.Б. Заходи протидії шахрайству у сфері автострахування
Информація до матеріалу
 (голосов: 0)
25-04-2017, 10:31

Дмитрук С.Б. Заходи протидії шахрайству у сфері автострахування

Категорія: Фінансові шахрайства

В ході своєї діяльності страхові компанії (СК) піддаються різним рискам і небезпекам, які безпосередньо впливають на фінансову стійкість страховика. Тому в умовах ринку, жорсткої конкуренції і криміналізації пострадянського суспільства питання безпеки СК займає важливе місце в страховому бізнесі.
Одна із загроз безпеки - шахрайство, що пронизує усі види страхування, але найчастіше воно проявляється у майновому страхуванні, особливо при страхуванні автотранспортних засобів і автоцивільної відповідальності. Дещо менше випадків шахрайства при страхуванні по ризиках "пожежі", "крадіжки", "нещасних випадків", але способи і умови прояву у ряді випадків аналогічні. Це змова, участь працівників страхових компаній і посадовців, наймані "свої люди" і підставні свідки [1].
Розглянемо проблему шахрайства у сфері страхування автоцивільної відповідальності. Світовий досвід страхування свідчить, що порядку 15% страхових випадків пов'язані з шахрайськими діями клієнтів страхових компаній [2]. 70% всіх випадків страхового шахрайства доводиться на сферу авто страхування (див. Рис. 1).

Дмитрук С.Б. Заходи протидії шахрайству у сфері автострахування


Рисунок 1. Співвідношення випадків шахрайства до усіх страхових випадків та місце шахрайства в авто страхуванні. Джерело: [2]
Злочини, що здійснюються в цьому сегменті страхового ринку, можна розділити на три групи [3]:
• Отримання страхового відшкодування вище страхової суми. Надається свідомо неправдива інформація про марку, рік випуску, клас і модель автомобіля.
• Незаконне отримання страхового відшкодування шляхом фальсифікацій страхового випадку(неправдиве викрадення або неправдивий збиток). Факт "пропажі" заявляється в місцеве УМВС з повідомленням СК про факт "пропажі" і наданням відповідних матеріалів на виплату.
• Збільшення розміру страхового відшкодування незаконним шляхом. Відбувається після реального настання страхового випадку, коли деякі страхувальники незаконним шляхом намагаються не лише відшкодувати понесений збиток, але і отримати від СК грошові кошти на додатковий ремонт або заміну частин свого автомобіля.
Зважаючи на масштабність і доходність злочинів з використанням полісу страхування, страховим компаніям необхідно об'єднувати зусилля із їх припинення. Для цього потрібно створювати асоціації, тандеми страховиків, у рамках яких об'єднувати бази даних, що містять відомості про застрахований автотранспорт, "чорні списки" недобросовісних страхувальників і іншу інформацію, при необхідності обмінюватися обліковими відомостями. Доцільно для боротьби з шахрайством створення подібних організаційних структур на місцевих і регіональних рівнях. Необхідно:
• створювати не лише "чорні списки" страхувальників, але і повністю обмінюватися інформацією про страхові виплати, вказувати сумнівні виплати і обставини страхових випадків, що дасть можливість кожному страховикові проаналізувати минулі небезпеки і застерегтися від нових;
• створювати загальні регіональні банки даних по потенційних шахраях, по підтверджених виплатах в результаті шахрайських операцій, по сумнівних виплатах;
• розробляти ефективні заходи у боротьбі з шахрайством; разом з існуючими службами безпеки в кожній СК створювати служби боротьби з шахрайством, укомплектовані висококваліфікованими фахівцями. В цьому випадку корисно вивчити зарубіжний досвід використання колишніх шахраїв на роботі в СК і застосувати його в російській практиці; створювати регіональні бюро розслідувань страхового шахрайства;
• розробити і прийняти законодавчі і нормативні положення, спрямовані на боротьбу із страховим шахрайством;
• регіональним співтовариствам страховиків розробити систему заохочень осіб, що розкрили шахрайські злочини і забезпечили повернення незаконно отриманих в СК страхових відшкодувань.
Таким чином основним методом боротьби з шахрайством у сфері страхування, а особливо авто страхування, як найбільш вразливого до цього явища сегменту галузі є саме інформаційна кооперація між страховими компаніями. Затрати на таку кооперацію є мінімальними, а позитивні ефекти перевищують всі очікування.

Список використаних джерел
1. Молочна Л. Г. та Носенко М.С. Шахрайство в сфері авто страхування та методи боротьби з ним/ Л. Г. Молочна та М.С. Носенко// Економіка та держава. – 2012 - №5 – сс. 113-115
2. Ознобин О. Мошенничество в страховании и методы борьбы с ним/ О. Ознобин// Деловой Мир. – 05 липня 2015 – [Електронний ресурс] – режим доступу: https://delovoymir.biz/2015/07/05/moshennichestvo-v-strahovanii-i-metody-borby-s-nim.html/reg3740
3. Ткачук О. Шахрайство у страхуванні / О. Ткачук // Матеріали Ⅳ Всеукраїнської студентської науково-технічної конференції „Природничі та гуманітарні науки. Актуальні питання“, 19-20 квітня 2011 року — Т. : ТНТУ, 2011 — Том 2. — С. 186. — (Економіка, менеджмент, фінанси).

Посилання: автострахування, шайхрайство у страхуванні

Дорогий відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Рекомендуємо Вам зареєструватися або ввійти на сайт під своїм ім'ям.

Архів новин

Декабрь 2020 (17)
Ноябрь 2020 (16)
Октябрь 2020 (83)
Сентябрь 2020 (15)
Июнь 2020 (3)
Май 2020 (109)
^