Информація до матеріалу
 (голосов: 0)
24-10-2017, 10:32

Кучерепа Н. Прогноз Bitcoin

Категорія: Якість фінансових послуг та інструментів

Bitcoin, в першу чергу, це — інформація, яку для зручності розуміння “обізвали” криптовалютою — віртуальними грошима. Приставка “крипто” означає, що ця інформація — зашифрована. Тобто Bitcoin — це зашифровані віртуальні гроші.
Від чого залежить курс Bitcoin
Від довіри до цієї криптовалюти. Ні від долара, ні від нафти, ні від виборів у Великій Британії курс Bitcoin не залежить. Оскільки спочатку в цінність Bitcoin нічого не закладали, люди самі контролюють ціну своїм інтересом. Тобто, що більше люди купують криптовалюти, то дорожче вона коштує. Все, як із золотом. Якщо всі раптом вирішать, що золото - це непотрібний метал, то воно перестане чогось коштувати. Тож в якомусь сенсі це роздута бульбашка.
Курс Bitcoin дуже нестабільний. Наприклад, навіть слух про "злом" системи Bitcoin може обвалити вартість на кілька сотень доларів - люди поспішать позбавитися від валюти.
Що більше люди дізнаються про Bitcoin, то більшає на нього попит. Наприклад, один празький дослідник Ладіслав Крістуфек виявив, що чим більше люди "гуглять" інформацію про Bitcoin, тим вище стає його курс.
Також цьому сприяють "памперо" - досвідчені гравці на біржі, які мають у своєму розпорядженні багато Bitcoin. Тільки-но вони бачать, що інтерес до валюти падає, то починають скуповувати Bitcoin. Так вони створюють видимість інтересу до криптовалюти. Новачки починають панікувати і скуповувати Bitcoin теж. Коли курс досягає свого піку, "памперо" починають скидати і продавати свої Bitcoin. На 24 жовтня курс Bitcoin становить $ 5750,51.
Також можна виділити і такі фактори:
1) Форк SegWit2x (тобто розкол Bitcoin який скоро буде, через то інвестори вкладають кошти, щоб отримати відповідну кількість нового форку Bitcoin, через це протягом 19-21 жовтня ціна виросла вище $6000, але зараз спостерігається тенденція до падіння, бо деякі інвестори вже почали продавати).
Це найголовніший фактор, який зараз є ( на момент складання прогнозу), тому Bitcoin за два-три дня знову може піднятися вище $6000, вже після форку, ціна може значно впасти , якщо користувачі крипто валют перейдуть на деякий час на «новий» Bitcoin тобто Bitcoin Cash.
2) ще одним фактором впливу є заяви провідних особистостей в галузі фінансів, прийняття законів в Китаї, США, Японії, Південній Кореї, і це якби все, бо механізм працює сам по собі. Легалізація криптовалют на законодавчому рівні, на мою думку, спонукатиме росту Bitcoin .
Спрогнозувати курс буде важко, оскільки він досить волативний (+/- 3-4 % в день). Із зазначених вище факторів можна спрогнозувати загальну тенденцію до зростання. На мою думку курс Bitcoin на 1 грудня буде в межах від $5800 до $6300.
Кучерепа Н. Прогноз Bitcoin

Посилання: Кучерепа Назара Екфмн-51 Прогноз Bitcoin

Дорогий відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Рекомендуємо Вам зареєструватися або ввійти на сайт під своїм ім'ям.

Архів новин

Январь 2023 (27)
Декабрь 2022 (6)
Ноябрь 2022 (19)
Октябрь 2022 (83)
Июнь 2022 (30)
Май 2022 (25)
^