Информація до матеріалу
  • Переглядів: 21
  • Автор: Babych_Andriana
  • Дата: 31-10-2017, 19:45
 (голосов: 0)
31-10-2017, 19:45

Бабич А.О. Прогноз курсу Bitcoin на 01/12/2017

Категорія: Якість фінансових послуг та інструментів

Бабич А.О., 2017
ЕкФМ-52с

Прогноз курсу Bitcoin на 01/12/2017

Біткоін — це перша і найпопулярніша криптовалюта, яка не має єдиного центру емісії та дозволяє здійснювати будь-які операції анонімно, без ідентифікації користувача. Термін «біткоін» запозичений з англійської мови (bitcoin) і утворився шляхом злиття двох слів: bit (мінімальна одиниця комп’ютерної пам’яті) і coin (монета). Як і інші криптовалюти, біткоіни «видобуваються» шляхом Майнінг — використання комп’ютерних потужностей, що виробляють складні обчислювальні операції. Єдина цінність, якою підкріплені біткоіни — це і є продуктивність обчислювальних систем.

Щоб долучитись до користувачів біткоїн, не потрібні Ваші особисті дані. Тобто, не потрібен паспорт, ідентифікаційний код, фото, дата народження, склад сім’ї, кредитна історія, доходи за остані пів року і таке інше.
Потрібно лише мати біткоїн-програму для вашого електронного пристрою. Програма створює ваш особистий рахунок (або рахунки) на які і надходить платіж. Про факт платежу ви дізнаєтесь одразу, моментально, а використовувати надіслані кошти, зможете трохи згодом, коли у мережу надійдуть хоча б декілька підтверджень здійсненої транзакції. Процес підтвердження займає час від кількох секунд до кількох хвилин. Швидкість підтверджень залежить від комісії. Якщо комісія була мінімальна, потрібно буде зачекати кілька хвилин, якщо, комісія більша за мінімальну, то підтвердження пройдуть швидше

Проаналізувавши криву зміни курсу 1 Bitcoin до американського долара, можна прослідкувати тенденцію до його зростання. Однак данна тенденція супроводжується незначними ціклічними спадами.

Оскільки за останній час збільшився ажіотаж навколо цієї криптовалюти, можна зробити прогноз, що ще протягом листопада буде наявним збільшення курсу приблизно до помітки 6800-6900, аз кінця листопада- початку з гудня, курс трохи впаде

Отже, я думаю що станом н6а 01/12/2017 вартість 1 bitcoin буде коливатись в межах 6300-6900 USD

Посилання: курс, bitcoin

Дорогий відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Рекомендуємо Вам зареєструватися або ввійти на сайт під своїм ім'ям.
^