Стратегічні орієнтири » Якість фінансових послуг та інструментів » Мелевич С.М. Прогнозування курсу Bitcoin на 1.12.2017
Информація до матеріалу
  • Переглядів: 779
  • Автор: solomiamelevych
  • Дата: 31-10-2017, 19:52
 (голосов: 0)
31-10-2017, 19:52

Мелевич С.М. Прогнозування курсу Bitcoin на 1.12.2017

Категорія: Якість фінансових послуг та інструментів

ЛНУ імені Івана Франка, Екф-41с
Тема роботи " Прогнозування курсу Bitcoin на 1.12.2017 "
На сьогоднішній день (30.10.17 року) Bitcoin по статистиці об`єму торгів і капіталізацією являється першою цифровою валютою з ціною 6147 $, доля якого на крипто ринку припадає 57,3 %, і на сьогоднішній момент інвестовано 102 383 615 886 $, а на сукупний ринок криптовалют припадає 178 919 987 775 $, згідно даних coinmarketcap.com
На даному ресурсі можна моніторити інформацію про близько 1230 цифрових валют, які торгуються на різних біржах, з різною кількістю монет і капіталізацію. Цифри статистичні змінюються щосекунди, так як вся ця статистика реально береться з криптовалютних бірж, які працюють цілодобово, де звичайні фізичні особи проводять торги.
Станом на сьогодні, як я вже казала, Bitcoin торгується в районі 6100 $ за цифрову одиницю, що є історично найвища ціна на дану цифрову валюту, однак, як показує практика, Bitcoin неодноразово потерпав серйозних корекцій по ціні, так, з липня 2013 року по листопад 2013 року, ціна піднялась з 100 $ до 1100 $, після чого пішов тренд на спад і ціна до жовтня 2015 року падала, то опустилась в районі 240 $ за 1 цифрову валюту, після даного затяжного спаду ціни, від жовтня 2015 року, Bitcoin пішов на тренд росту і почав свій ріст, який триває і до сьогодні.
Що ж насправді впливає на ріст криптовалютного ринку? Чи можна спрогнозувати ціну?
Насправді провівши аналогію всьому часу існування криптовалюти Bitcoin, ріст цифрового ринку криптовалют триває стабільно та з кожним роком тільки збільшується, що свідчить про вливання інвестицій, та зрозтання попиту на криптовалюти як цифровий розвиток людства, так і хорошу нішу для інвестиції. Вся ця тенденція росту повязана з тим, що всі люди психологічно привикли до росту ціни першої цифрової валюти, і інвестуючи гроші в Bitcoin розглядають це як довгострокову аналогію депозиту і готові чекати на свій прибуток скільки буде потрібно. Чому ж цифрова валюта настільки цікава і має стабільний ріст, справа в тому, що Bitcoin це не просто цифрова одиниця, яка видумана з повітря і нічим не гарантована, а свого роду шифрований код, який добувається цифровим способом на базі технології блокчейн (розподіл реєстрів) і кожний охочий, закупивши певне обладнання і підключивши до живлення і мережі інтернет може добувати-майнити дану цифрову валюту, тим самим виступати одним із реєстрів добичі і зберігання цифрової валюти. За рахунок того що людей які добувають по всьому світу bitcoin дуже багато, відповідно кожний надає свої технологічні ресурси як реєстри для добичі і зберігання інформації, робить нову технологію блокчейн на сьогоднішній день максимально захищеною в усьому світі.
Також варто зазначити, що є обмежена кількість монет Bitcoin яку можна добути і через пару років вже може бути добута остання монета, після чого поки ніхто не може сказати що буде, однак з іншого боку, обмеженість в кількості дає цифровій валюті тільки плюси, так як вона є обмежена, і зі збільшенням попиту відповідно збільшується і ціна.
На сьогоднішній день крипто ринок виступає суцільним тіньовим сектором, де контролювати вливання грошей і їх виведення практично не можливо, за рахунок цього ринок дуже нестабільний і кожного дня будь яка валюта коливається як мінімум в районі 5-10 %, що приваблює великий контингент трейдерів з усього світу.
Однак насправді, так як ринок не є глобальним і тільки розвивається, основна доля на формування ціни Bitcoin припадає на інформаційний діапазон розвитку, тобто як показує практика, як тільки виходить негативна новина в сторону Bitcoin чи крипто ринку, люди на психологічному рівні, навіть не перевіривши правдивість цієї новини готові продати криптовалюту і зафіксувати в себе долари, щоб не втратити свої гроші. Наприклад, недавно Китай прийняв рішення заборонити роботу всіх криптовалютних бірж Китая, до невизначеного терміну, доки не буде визначено процес контролю і регулювання цього ринку, після чого після офіційних заяв крипто бірж про їх закриття на невизначений термін, всі люди в паніці почали продавати Bitcoin і фіксуватись в доларах, що призвело до падіння ціни з 5000 $ до 3000 $ буквально за пару днів.
Відповідно позитивні новини, впливають позитивно на ринок і заспокоюють людей які тримають цифрову валюту, і заставляють вірити в перспективи розвитку ринку.
Як вже зазначалось ціна Bitcoin формується сукупно з усіх бірж, де він торгується, і як і на всіх біржах включаючи торги по цінним паперам, цінним металам, нафтопродуктами і так далі, є свого роду технічні аналізи ціни, що дає змогу передбачити ціну криптовалюти і знайти точку закупки і точку продажу найбільш вигідну, тому більшість досвідчених людей все таки дотримуються цих технічних аналізів, що дає змогу передбачати розвиток ціни Bitcoin і інших цифрових монет, але цьому аналізу потрібно довго вчитись, і неможливо викласти всі ази торгівлі в звичайній доповіді.
На сьогоднішній день ціна Bitcoin буде продовжувати рости до 16 листопада, так як 16 листопада має відбутись хардфорк Segwit2х, роздвоєння коду, що призведе до того що утвориться аналог Bitcoin з оновленою технологію, і цей новий Bitcoin роздадуть всім 1 до 1 хто тримає старий Bitcoin, тому всі до 16 листопада будуть тримати і не продавати цифрову валюту, а також докупляти, щоб безплатно отримати новий оновлений Bitcoin і він може досягнуть 7000 $. Після 16 листопада як всі получать додаткові монети, більшість почне продавати і фіксувати прибуток в доларах і станом на 01.12 ціна повинна бути в діапазоні 4500-5500 $ за 1 Bitcoin. Однак і це на 100% не можливо передбачити, так як в любий момент може вийти негативна чи дуже позитивна новина, яка може посприяти великому обвалу або великому росту, тому найбільш адекватний аналіз можна сформувати тільки на 1 день і більшість досвідчених трейдерів торгують щоденно, щоб мінімізувати ризики втрати торгового капіталу, так як ринок знаходиться в процесі формування і дуже чутливий до негативних подій.

Посилання: фінансовий ринок, біткоін, криптовалюта

Дорогий відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Рекомендуємо Вам зареєструватися або ввійти на сайт під своїм ім'ям.

Архів новин

Январь 2023 (27)
Декабрь 2022 (6)
Ноябрь 2022 (19)
Октябрь 2022 (83)
Июнь 2022 (30)
Май 2022 (25)
^