Стратегічні орієнтири » Якість фінансових послуг та інструментів » Дубик О.І. Прогноз курсу ціни електронної валюти Біткоїн станом на 01.11.2017 р.
Информація до матеріалу
  • Переглядів: 39
  • Автор: Olya
  • Дата: 31-10-2017, 22:33
 (голосов: 0)
31-10-2017, 22:33

Дубик О.І. Прогноз курсу ціни електронної валюти Біткоїн станом на 01.11.2017 р.

Категорія: Якість фінансових послуг та інструментів

Дубик О.І.
Екф–43с
Львівський національний університет імені Івана Франка


Прогноз курсу ціни електронної валюти Біткоїн станом на 01.11.2017 р.

Біткоїн – це криптовалюта, тобто цифрова валюта. Її немає на фізичних носіях – папері або монетах. Вона віртуальна. У біткоїнів немає банку, який запускає в обіг грошові знаки. Вони не підкріплена золотом, як офіційна валюта. Емісію здійснюють мільйони комп’ютерів по всьому світу, на яких є базова програма-клієнт з відкритим вихідним кодом.
Ви встановлюєте один з варіантів програми-клієнта, заводите свій гаманець і таким чином надаєте свій комп’ютер для генерації нових блоків транзакцій. Є різні способи отримання біткоїнів. Для прикладу, їх можна купити на біржі криптовалют. Також існують автоматичні біткоїн-обмінники. Також можна спробувати добути біткоїн на своєму комп’ютері. Цей процес називається майнінгом. Кількість біткоїнів обмежена: система може видати лише 21 мільйон одиниць цієї цифрової валюти. Суть майнінга полягає у генерації блоку (файлів, які періодично записуються в мережі файлів містять інформацію про проведені транзакції). Блок складається з хешу заголовка попереднього блоку, хешу транзакцій і випадкового числа. Ланцюг, що містить всі транзакції, називається блокчейн. Щоб створити блок, майнер повинен виконати певне завдання (для кожного блоку є кілька рішень, досить знайти лише одне з них). Раніше користувачі могли добувати криптовалюту на домашніх комп’ютерах, використовуючи потужність процесора. Потім майнінг здійснювали за допомогою відеокарт. Зараз для того, щоб процес був менш енерговитратним і більш ефективним, користувачі об’єднуються в пули (в них можуть входити сотні майнерів). Нагорода в цьому випадку ділиться на всіх. Також існують майнінгові ферми – комплекси з дорогими комп’ютерами, оснащеними потужними процесорами, відеокартами і системами охолодження.
Позитивні сторони біткоїна:
1)Простота у використанні. Щоб створити гаманець для криптовалюти, треба кілька хвилин.
2)Відсутність податків, комісій за обслуговування рахунку та інших платежів.
3)Швидкість. Біткоїни в буквальному сенсі долітають до адресата за лічені хвилини.
4)Анонімність і прозорість. Ви можете створювати біткоїни без прив’язки до будь-якої особистої інформації і бути завжди в курсі всіх угод.
5)Незалежність від вартості нафти, політичних та інших подій, на відміну від звичайних валют.
6)Захист. Ніхто не закриє, не анулює ваш рахунок і не диктуватиме правила.
Витрачати криптовалюту можна на що завгодно. Так само, як гривні, долари, євро або іншу валюту.
Криптовалюта сьогодні в тренді. Японська влада визнала біткоїн офіційним платіжним засобом. Навіть Нацбанк України вже заявив про бажання випустити національну криптовалюту. Подібні наміри озвучували в Німеччині, Канаді, Сінгапурі.
Зараз згенеровано трохи більше 16 мільйонів біткоїнів. За прогнозами, емісія біткоїнів повинна припинитися до 2140 року. Оскільки до програми підключається все більше нових користувачів, добути біткоїн стає складніше, це вимагає великих обчислювальних потужностей.
На підвищення вартості біткоїну, на сьогоднішній день, впливає:
1) Біткоїн зростає за рахунок Азії. З 1 квітня 2017р. біткоїн офіційно визнаний легальною формою платежів в Японії, третьої найбільшої економіки світу, і це переконує інвесторів в надійності криптовалюти. Ведуться розмови про легалізацію біткоїнів в Австралії, Індії та Росії;
2) Загальний інтерес до криптовалюти;
3) Першість у відкритості фінансової мережі;
4) Нестабільна політична та економічна ситуація в світі;
5) Анонімність і надійність. Дізнатися звідки прийшли гроші неможливо, це відкриває широкі можливості для самих різних фінансових операцій, від законних і до повністю незаконних в більшості країн світу. Унікальний алгоритм захищає всі проведені операції від шахрайства.
Аналіз курсу ціни одного біткоїну за останні 3 місяці виглядає так: станом на 1.08 ціна становила 2712,8 $, на кінець місяця – підвищилась до 4602.0 $. У вересні ціна на акцію знизилась з 4773,7 $, станом на 1 вересня до 4295,9 $ станом на останнє число цього місяця. У жовтні відбувалося зростання: ціна акції становила 4316,2 $, а вже на кінець місяця (31 жовтня) – 6330,0 $ за біткоїн.
Дубик О.І. Прогноз курсу ціни електронної валюти Біткоїн станом на 01.11.2017 р.


З великою часткою ймовірності можна припустити, що популярність криптовалюти буде рости, а блокчейн-технології почнуть ще більш активно розвиватися. Виходячи з проаналізованого вище, мій прогноз на вечір (22:00 - 23:00 год) 01.11.2017 становить 6700,0 – 6800,0 $ за один біткойн.

Посилання: Дубик О.І. Прогноз курсу ціни електронної валюти Біткоїн станом на 01.11.2017 р.

Дорогий відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Рекомендуємо Вам зареєструватися або ввійти на сайт під своїм ім'ям.
^