Стратегічні орієнтири » Якість фінансових послуг та інструментів » Мазепа Л.О. Прогноз курсу акцій "Київенерго"
Информація до матеріалу
 (голосов: 0)
31-10-2017, 23:47

Мазепа Л.О. Прогноз курсу акцій "Київенерго"

Категорія: Якість фінансових послуг та інструментів

Мазепа Лідія Екф-43с
ЛНУ імені Івана Франка

Публічне акціонерне товариство «КИЇВЕНЕРГО» –енергокомпанія з 87-річною історією, яка за своїми масштабом та специфікою роботи не має аналогів у Східній Європі.
Історія компанії бере свій початок ще з 1930 року коли було створено акціонерне товариство «Київструм», яке й стало першоосновою Компанії.
Акції Компанії вільно продаються та купуються фізичними та юридичними особами, а також перебувають у вільному обігу на фондових біржах.
За останні роки можна спостерігати критичну ситуацію у вітчизняній теплоенергетиці, до якої призвели неврегульовані взаємовідносин теплових підприємств з газопостачальником, зокрема в питаннях погашення штрафних санкцій за газові борги, які виникли у тепловиків через борги клієнтів та несвоєчасної компенсації різниці в тарифах з боку держави.
Статутний капітал КИЇВЕНЕРГО становить 27 091 070 грн, який розподілений на 108 364 280 простих іменних акцій з номіналом 0,25 грн за одну акцію.
Мазепа Л.О. Прогноз курсу акцій "Київенерго"
Мазепа Л.О. Прогноз курсу акцій "Київенерго"


Отже, крім фінансових результатів діяльності підприємства та його фінансового стану, фінансово-економічних факторів, таких як попит і пропозиція на ринку цінних паперів, на вартість акцій впливають також політична та економічна ситуація, військовий конфлікт на частині території України. Зважаючи на нестабільність в країні, через ведення антитерористичних операційна Сході України , досить важко спрогнозувати курс акцій ПАТ «КИЇВЕНЕРГО».

Проаналізувавши можна зробити припущення, що станом на 31.12.2017 ціна 1 акції ПАТ «Київенерго» коливатиметься у межах 23-29 грн.
Дорогий відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Рекомендуємо Вам зареєструватися або ввійти на сайт під своїм ім'ям.
^