Стратегічні орієнтири » Якість фінансових послуг та інструментів » Добровольська І.І. Прогноз курсу біткойн
Информація до матеріалу
 (голосов: 0)
31-10-2017, 23:52

Добровольська І.І. Прогноз курсу біткойн

Категорія: Якість фінансових послуг та інструментів

Добровольська І.І.,2017
ЛНУ ім. Івана Франка, ЕКФ-41с

Тема мого дослідження: Прогноз курсу біткойн

Bitcoin, або Біткойн — електронна валюта, концепт якої був озвучений 2008 року Сатосі Накамото, і представлений ним 2009 року, базується на самоопублікованому документі Сатосі Накамото. Повна капіталізація ринку біткоїнів наразі становить 7 865 298 695 USD (5 742 527 794 EUR).
Спершу біткойн мав чітко окреслений спосіб емісії, з часом це змінилось. Тому курс біткойна постійно змінюється і як піднімається до свого максимум, так і падає до рекордного мінімуму. Всього лише за декілька годин ціна біткойна може збільшитись/зменшитися на сотні доларів.
На курс біткойна також впливає ситуація у політичному світі. Рішення китайських органів про заборону проведення ICO спричинило падіння вартості біткойна. Більше того навіть чутки про певні зміни у криптовалютному світі можуть спричинити значне зниження курсу біткойна, як це сталося 8 вересня, на фоні ймовірної заборони діяльності китайських криптовалютних бірж.
На рис. 1 подано коливання курсу біткойна протягом одного дня.
Добровольська І.І. Прогноз курсу біткойн


Оскільки курс біткойна постійно зростає швидкими темпами, я вважаю, що станом на 1 грудня 2017 року ціна біткойна коливатиметься від 6500 до 7400 USD.

Посилання: прогноз курсу біткойн

Дорогий відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Рекомендуємо Вам зареєструватися або ввійти на сайт під своїм ім'ям.
^