Стратегічні орієнтири » Якість фінансових послуг та інструментів » Книш Я.М. Прогноз курсу акцій ПАТ «Донбасенерго» станом на 1 грудня 2017 року
Информація до матеріалу
  • Переглядів: 27
  • Автор: Ярослав
  • Дата: 1-11-2017, 23:37
 (голосов: 0)
1-11-2017, 23:37

Книш Я.М. Прогноз курсу акцій ПАТ «Донбасенерго» станом на 1 грудня 2017 року

Категорія: Якість фінансових послуг та інструментів


ПАТ «Донбасенерго» є єдиним господарським комплексом, який об'єднує енергетичні підприємства з виробництва електричної і теплової енергії. Має у своєму складі 2 теплові електростанції - Старобешівську ТЕС (на даний час знаходиться на непідконтрольній території України) та Слов'янську ТЕС із встановленою потужністю 2 880 МВт та входить до сфери управління НАК «Енергетична компанія України». ПАТ «Донбасенерго» є найменшою з чотирьох найбільших енергетичних компаній України («Дніпроенерго», «Центренерго», «Західенерго» та «Донбасенерго») за розміром встановленої потужності і виробництвом електроенергії.
Щорічне вироблення електроенергії електростанціями ПАТ «Донбасенерго» становить понад 8 млрд кВтг. Обсяг виробництва електроенергії у 2016 році становив 8055,211 млн кВт*год. Крім виробництва електричної й теплової енергії та постачання теплової енергії, товариство займається ремонтом та налагодженням тепломеханічного та електричного обладнання, виготовленням запасних частин, проектувальними роботами.
«Донбасенерго» є публічним акціонерним товариством і випускає прості іменні акції. Понад 85% акцій компанії належать державі. Компанія реалізує свої акції на торгових біржах, зокрема, в Україні компанія виходить на ринок Української біржі і ПФТС.
Кількість акцій на ринку становить 23.64 млн. одиниць.
Чинники, які впливають на вартість акцій. Серед основних чинників, можна назвати: нестабільну політичну ситуацію в країні, внутрішня вартість акцій, коефіцієнт ринкової кон'юнктури, дохідність альтернативних інвестиційних проектів, рівень розвитку економіки в державі, дії чиновників, які навмисно занижують цінові параметри акцій підприємств, що приватизуються; а серед другорядних — стан справ у конкурентів, наявність або відсутність пільг для акціонерів, початок або закінчення сезону відпусток, дивідендна політика підприємства, та ін.
Книш Я.М. Прогноз курсу акцій ПАТ «Донбасенерго»  станом на 1 грудня 2017 року
Ціна за акцію в серпні і вересні 2017 року коливалась в межах 14-15 гривень за акцію. Але з початку жовтня ціна стрімко почала зростати і на кінець жовтня 2017р. коливається в межах 17-18 гривень за акцію.
Проаналізувавши динаміку ринку акцій ПАТ «Донбасенерго», я вважаю, що ціна однієї акції даного підприємства станом на 1 грудня 2017 року коливатиметься в межах: 16,50 – 18,50 грн. за акцію.
Дорогий відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Рекомендуємо Вам зареєструватися або ввійти на сайт під своїм ім'ям.
^