Информація до матеріалу
  • Переглядів: 17
  • Автор: Victoria Bohdan
  • Дата: 2-11-2017, 12:52
 (голосов: 0)
2-11-2017, 12:52

Богдан В.І. Прогноз курсу Bitcoin

Категорія: Якість фінансових послуг та інструментів

Богдан В.І.
ЕКфМ-51

Bitcoin, або Біткойн (рідше Біткоїн) — електронна валюта, концепт якої був озвучений 2008 року Сатосі Накамото, і представлений ним 2009 року, базується на самоопублікованому документі Сатосі Накамото.
Протягом усього цього часу стрімкий рух на ринку супроводжувався позитивним новинним фоном:
• нові законопроекти про можливі форми легалізації біткоіна на державному рівні;
• нові дослідження можливостей блокчейну від багатьох державних фінансових організацій;
• постійне збільшення кількості магазинів, що офіційно приймають оплату в біткоінах;
• впровадження блокчейну в банківських структурах;
• впровадження блокчейну в державних реєстрах.
Криптовалютне товариство оговтується від жорстких заходів Китаю і намагається передбачити наступні дії Пекіна. Політика китайської влади далеко не прозора, тому можна тільки припускати, як довго можуть тривати нові заборони щодо бірж біткойна і продажів токенів.
З огляду на поточні пріоритети політики адміністрації Трампа, США навряд чи будуть переможцем в цій боротьбі з криптовалютою, але і Китай теж ним не стане, якщо продовжить діяти нинішнім курсом. Століття криптовалют надає переваги країнам, компаніям і приватним особам, які працюють в рамках системи відкритого доступу, з пріоритетами на права і вільну торгівлю - на принципи, на яких спочатку була побудована гегемонія США.
Незважаючи на недавні події, коли ціна зробила найглибшу автоматичну реакцію за весь час: з початку червня ціна на біткоіни втратила 30%, а сукупна капіталізація ринку криптовалюти просіла в 1,5 рази, з $94 млрд до $64 млрд.
Однак основне падіння відбулося за рахунок відтоку капіталу з ринку альткоінів, тоді як капіталізація першої криптовалюти, незважаючи на падіння, в подальшому розвитку продемонструвала приріст на 4%.
У гіршому варіанті розвитку подій блокчейн, як і біткоін, зазнає поділу на два окремі ланцюги.
Майнінг-пули ж давно мають прямі підключення один до одного (від цього безпосередньо залежить їхній дохід). А через те що угоду SegWit2x підписала переважна більшість майнінгових пулів (що містить найбільшу кількість майнінгових потужностей), то загальний стан ситуації наразі поки не викликає паніки, а тільки формує вигідніші входи в довгі угоди по біткоінам.
Після поновлення літнього цінового мінімуму стало відомо, що більшість майнерів проігнорувало дедлайн з включення софтфорку USAF.
Підвищенням темпів ймовірності поновлення з SegWit позитивно позначилося на ціновій динаміці першої криптовалюти – почався активний ріст курс крипто валюти.
На сьогодні ціна біткойна почала стрімке зростання, криптовалюта торгується на позначці у $7120. Капіталізація ринку криптовалют складає $188,8 млрд, з яких 61,5% припадає на біткойн.
З початку року біткойн здорожчав майже на 800%. Стрімкий ріст вартості криптовалюти спостерігається на фоні заяви найбільшої в світі біржі деривативів CME Group щодо планів запустити торгівлю ф’ючерсами на біткойн вже в IV кварталі цього року.
Деривативи дозволяють інституційним інвесторам хеджувати ризики волатильності на ринку криптовалют, що швидко зростає.
Богдан В.І. Прогноз курсу Bitcoin
Зважаючи на всі вищевказані фактори можна прогнозувати курс біткойну на початок грудня 2017 року в діапазоні $ 7500 - 8100.
Дорогий відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Рекомендуємо Вам зареєструватися або ввійти на сайт під своїм ім'ям.
^