Стратегічні орієнтири » Прогноз libor » Лоїк Р. Прогноз LIBOR
Информація до матеріалу
 (голосов: 0)
4-11-2017, 00:44

Лоїк Р. Прогноз LIBOR

Категорія: Прогноз libor

Ло́ндонська міжба́нківська ста́вка пропози́ції (англ. London Interbank Offered Rate, LIBOR) — середньозважена Відсоткова ставка за міжбанківськими кредитами, що надаються банками один одному, на різний час у різній валюті на лондонському міжбанківському ринку (від доби до року). Ставки LIBOR розраховуються в десяти різних валютах для п'ятнадцяти термінів погашення. В розрахунку кожної із 150 ставок бере участь від 8 до 16 банків, обраних регуляторами British Bankers' Association (BBA) і Foreign Exchange and Money Markets Committee (FX&MMC). Критерії відбору — масштаб бізнесу і репутація банку, а також досвід роботи банку з конкретною валютою.

Будь-яка зі ставок LIBOR є бенчмарком — еталонною ставкою. По суті, вона показує актуальний ступінь довіри банків (по визначенню найбільш якісних позичальників) один до одного. Прийнято вважати, що динаміка тримісячної ставки LIBOR (в британських фунтах) відображає очікування ринку відносно того, як зміниться базова ставка Банку Англії через три місяці.
Провівши технічний аналіз курсу libor за останній рік, я виявив, що середньомісячний приріст становив 0,04% впродовж останнього року і станом на 31 жовтня 2017 року, процентна ставка становила 1,38%. Проаналізувавши приріст ставки поденно, виявлено, що за останній місяць, ставка збільшується в середньому на 0,01 раз в кілька днів. Щодо аналізу змін у розрізі року, то за останні кілька років прослідковується тенденція до зростання ставки libor.
У світлі останніх новин, щодо призначення нового голови ФРС, збільшення облікової ставки ФРС, а також імовірних структурних зрушень у фінансовій системі США, можна припустити, що ставка libor матиме тенденцію до збільшення. Про це свідчать також показники технічного аналізу.
З проведеного аналізу, можна зробити висновок, що ставка libor станом на перше грудня становитиме 1,45% з імовірним відхиленням 0,04%
Дорогий відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Рекомендуємо Вам зареєструватися або ввійти на сайт під своїм ім'ям.

Архів новин

Ноябрь 2018 (41)
Октябрь 2018 (178)
Июнь 2018 (5)
Май 2018 (4)
Апрель 2018 (16)
Февраль 2018 (3)
^