Информація до матеріалу
 (голосов: 0)
9-11-2017, 23:36

Ганоченко О.Б. Прогноз курсу Bitcoin

Категорія: Якість фінансових послуг та інструментів

Ганоченко О.Б.,
ЕКфМ-52с

Bitcoin, або Біткойн (рідше Біткоїн) — електронна валюта, концепт якої був озвучений 2008 року Сатосі Накамото, і представлений ним 2009 року, базується на самоопублікованому документі Сатосі Накамото.
Протягом усього цього часу стрімкий рух на ринку супроводжувався позитивним новинним фоном:
• нові законопроекти про можливі форми легалізації біткоіна на державному рівні;
• нові дослідження можливостей блокчейну від багатьох державних фінансових організацій;
• постійне збільшення кількості магазинів, що офіційно приймають оплату в біткоінах;
• впровадження блокчейну в банківських структурах;
• впровадження блокчейну в державних реєстрах.
Криптовалютне товариство оговтується від жорстких заходів Китаю і намагається передбачити наступні дії Пекіна. Політика китайської влади далеко не прозора, тому можна тільки припускати, як довго можуть тривати нові заборони щодо бірж біткойна і продажів токенів.
З огляду на поточні пріоритети політики адміністрації Трампа, США навряд чи будуть переможцем в цій боротьбі з криптовалютою, але і Китай теж ним не стане, якщо продовжить діяти нинішнім курсом. Століття криптовалют надає переваги країнам, компаніям і приватним особам, які працюють в рамках системи відкритого доступу, з пріоритетами на права і вільну торгівлю - на принципи, на яких спочатку була побудована гегемонія США.
Незважаючи на недавні події, коли ціна зробила найглибшу автоматичну реакцію за весь час: з початку червня ціна на біткоіни втратила 30%, а сукупна капіталізація ринку криптовалюти просіла в 1,5 рази, з $94 млрд до $64 млрд.
Однак основне падіння відбулося за рахунок відтоку капіталу з ринку альткоінів, тоді як капіталізація першої криптовалюти, незважаючи на падіння, в подальшому розвитку продемонструвала приріст на 4%.
У гіршому варіанті розвитку подій блокчейн, як і біткоін, зазнає поділу на два окремі ланцюги.
Майнінг-пули ж давно мають прямі підключення один до одного (від цього безпосередньо залежить їхній дохід). А через те що угоду SegWit2x підписала переважна більшість майнінгових пулів (що містить найбільшу кількість майнінгових потужностей), то загальний стан ситуації наразі поки не викликає паніки, а тільки формує вигідніші входи в довгі угоди по біткоінам.
Після поновлення літнього цінового мінімуму стало відомо, що більшість майнерів проігнорувало дедлайн з включення софтфорку USAF.
Біткоїни можна витрачати, на що завгодно. Криптовалюта сьогодні в тренді.
Японська влада визнала біткойн офіційним платіжним засобом, а Національний
Банк України вже заявив про бажання випустити національну криптовалюту.
Подібні наміри озвучували в Китаї, Німеччині, Канаді, Сінгапурі.
Деякі стартапи випускають власні криптовалюти і практикують краудфандинг на блокчейні (ICO – Initial Coin Offering, початкові криптовалютні вливання).
Фактори, що впливають на підвищення курсу біткоїна:
- Загальний інтерес до криптовалюти;
- Зростання криптовалюти за рахунок його офіційного визнання легальною формою платежів в Японії (Японія має третю за розміром економіку у світі, відповідно це переконує інвесторів в надійності криптовалюти. Ведуться розмови про легалізацію біткоїнів в Австралії, Індії та Росії);
- Першість у відкритості фінансової мережі;
- Нестабільна політична та економічна ситуація в світі;
- Валюта є анонімною і надійною (неможливо дізнатися звідки надійшли кошти, це відкриває великі можливості для різних фінансових операцій. Унікальний алгоритм захищає всі проведені операції від шахрайства.
На світовому ринку кожного дня обов’язково відбуваються коливання. У зв’язку з цим валютний калькулятор з Долар США в Біткойн змінює курсові дані в режимі реального часу. Через зміни в факторах, які впливають на світові валюти, вартість кожної валюти постійно, хоч і незначно, коливається.
Станом на 31 серпня 2017 року ціна біткойна становила 4602.0 $, що у двічі вище ніж на початку місяця. У вересні ціна знизилась до 4316,4 $. У жовтні ціна акції суттєво зросла.
На сьогоднішній день ціна біткойна продовжує зростати. Станом на 31 жовтня ціна становить 6334,6 $ за біткоїн.
Через збільшений ажіотаж навколо криптовалюти, можна вважати, що протягом листопада курс буде зростати.
Зважаючи на всі вищевказані фактори можна прогнозувати курс біткойну на початок грудня 2017 року в діапазоні $ 7800- 8000.
Дорогий відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Рекомендуємо Вам зареєструватися або ввійти на сайт під своїм ім'ям.
^