Стратегічні орієнтири » Стратегічні сигнали » Таємниці енергії та фінанси енерготоргівлі
Информація до матеріалу
  • Переглядів: 3075
  • Автор: Admin
  • Дата: 26-06-2011, 00:15
 (голосов: 0)
26-06-2011, 00:15

Таємниці енергії та фінанси енерготоргівлі

Категорія: Стратегічні сигнали

Таємниці енергії та фінанси енерготоргівлі

Бразильські вчені з Університету міста Кампінас мають намір одержувати електрику буквально з нічого, тобто з повітря. Вчені опублікували матеріали, де стверджують, що вони детально дослідили та з'ясували, як електрика формується і звільняється в атмосфері. На базі цих знань група дослідників має намір створити електричний прилад, який зможе одержувати енергію з різних зарядів в атмосфері й конвертувати її в електрику для промислового використання.

Таємниці енергії та фінанси енерготоргівлі


Вода в атмосфері може акумулювати електричні заряди. Фото cybersecurity.ru

Бразильські вчені визнають, що їх відкриття суперечить загальноприйнятому серед учених твердженню, що сама по собі вода електрично нейтральна, тобто вона не може зберігати заряд. Цей постулат був свого часу встановлений Міжнародним союзом теоретичної і прикладної хімії (IUPAC).
За матеріалами: CyberSecurity.ru

Також Американське хімічне товариство (American Chemical Society – ACS) повідомило про початок досліджень у галузі розробки спеціальних панелей, які могли б добувати електрику з повітря.
Дія пристрою буде заснована на так званій гідроелектриці, здатності мікроскопічних крапельок води в атмосфері накопичувати електричний заряд. Такі панелі, на думку учених, зможуть розв'язати і ще одну проблему: “розрядити” атмосферу в тих регіонах, де часто трапляються грози, що приносять руйнування і збитки. Проект вимагає виділення великих коштів і проведення глибоких досліджень. До того ж, думки щодо його ефективності в науковому світі розділилися. Проте керівник досліджень доктор Фернандо Галембек (Fernando Galembeck) упевнений в успіху такої технології.
За матеріалами: http://autotesla.com

Цікаво, що ще у 1891 році видатний сербський інженер-електрик Никола Тесла (1856-1943) створив свій знаменитий високочастотний високовольтний трансформатор, який він використовував для експериментів і демонстрації своїх дослідів.
Зараз цей пристрій називають котушкою Тесли (Tesla coil). У промисловості цей винахід не знайшов застосування. Він використовується, головним чином, для атракціонів. Під час роботи котушки в її вторинній обмотці створюється напруга в декілька мільйонів вольт, яка іонізує повітря та створює різні електричні розряди під дією електричного поля Землі.

Таємниці енергії та фінанси енерготоргівлі


Котушка Тесли

А в 1899 році Никола Тесла демонстрував лампи та двигуни, що працюють без дротів на високочастотних струмах. Він експериментально передавав таку кількість енергії на відстань 40 км, що її було досить, щоб засвітити 200 лампочок. До речі, цей широко відомий експеримент Тесли дотепер не повторений.
У Колорадо-Спрінгс Никола Тесла організував невелику лабораторію. Спонсором був власник готелю «Уолдорф-Асторія», що виділив на дослідження 30 000 доларів. Для вивчення гроз Тесла сконструював спеціальний трансформатор, один кінець первинної обмотки якого був заземлений, а інший з'єднувався із металевою кулею на стрижні, що висувався вгору. До вторинної обмотки підключався чутливий самоналагоджувальний пристрій, сполучений із записуючим приладом. Цей пристрій дозволив Николі Теслі вивчати зміни потенціалу Землі, у тому числі й ефект стоячих електромагнітних хвиль, викликаний грозовими розрядами в земній атмосфері (через понад п'ять десятиліть цей ефект був детально досліджений і став відомий як «Резонанс Шумана»). Спостереження навели винахідника на думку про можливість передачі електроенергії без дротів на великі відстані.

Таємниці енергії та фінанси енерготоргівлі


Досліди у Колорадо-Спрінгс

Працюючи над радіостанцією в Колорадо-Спрінгс, Тесла вперше впритул підійшов до мрії свого життя: він заявив Джону Пірпонту Моргану, який фінансував будівництво (через компанію Вестінгауза), що йому нарешті "вдалося захопити енергетичне поле, яке оточує Землю й наповнює простір".
На початку 1900-х Тесла будує новий, більш потужний передавач на острові Лонг-Айленд неподалік від Нью-Йорку (проект Ворденкліф). Передавач планувався як центр всесвітнього зв’язку та енергетики. Роботи фінансував міліардер Дж. П. Морган.
Тесла хотів забезпечити доступ людства до майже безкоштовної електроенергії. Передача ж інформації була побічним продуктом досліджень. Будівництво нової башти забирало всі гроші: як вкладені Морганом, так і отримані Теслою від продажу своїх патентів. Однак завершити проект не вдалось.

ТОЧКИ ЗОРУ:

Словосполучення "енергетична криза" давно і твердо увійшло до нашого лексикону. Цією кризою виправдовують і війни. Проте "енергетична криза" – це, напевно, найбільше обдурювання громадської думки в XX ст.. Вже давно відкритий практично дармовий спосіб отримання електроенергії, причому в готовому вигляді. А зв'язане це відкриття з ім'ям геніального сербського винахідника й ученого Николи Тесли. Це означало, як писав німецький публіцист Ян ван Хейзінга, що "такі джерела енергії як кам'яне вугілля, нафта й сила води ставали зайвими, як і трансконтинентальні лінії електропередачі. Кораблі, автомобілі, літаки, фабрики та житлові будинки могли одержувати енергію безпосередньо з енергетичного поля".
Проте контроль над постійно змненшуваними джерелами енергії і над лініями її передачі давав таким людям як Дж. П. Морган колосальну владу над людством. Тому винахідника примусили згорнути роботи, а Технічний Центр Тесли в Колорадо-Спрінгс взагалі зрівняли із землею. Подібні проекти не допускають існування тіньових структур, що годуються на традиційній енергетиці (наприклад, нафті).
Вже у 1905 році Тесла запатентував «Метод передачі електричної енергії через природне середовище». За задумом винахідника, такий спосіб доставки електроенергії був би абсолютно безкоштовним для споживача, ніхто не зміг би торгувати цією енергією. Проте його чудовим планам так і не судилося здійснитися. Енергодобувні компанії ніколи не змирилися б з появою безкоштовної енергії, оскільки це зруйнувало б їх енергетичну монополію. Впливовий фінансист мільйонер Дж. П. Морган, який фінансував і Теслу, і Едісона, монополізував світові відкриття в галузі електрики, закрив йому доступ до грошових коштів.
За матеріалами: ntesla.at.ua

Курилов Юрій Михайлович, інженер-судноводій, Санкт-Петербург:
Наша планета в електричному відношенні є подібністю сферичного конденсатора, зарядженого приблизно до 300 000 вольт. Внутрішня сфера – поверхня Землі, заряджена негативно, зовнішня сфера – іоносфера, – позитивно. Ізолятором служить атмосфера Землі.
Через атмосферу постійно протікають іонні та конвективні струми витоку конденсатора, які досягають багатьох тисяч ампер. Але не зважаючи на це, різниця потенціалів між обкладаннями конденсатора не зменшується. А це значить, що в природі існує генератор, який постійно заповнює витік зарядів з обкладань конденсатора. Таким генератором є магнітне поле Землі, яке обертається разом з нашою планетою в потоці сонячного вітру. Щоб скористатися енергією цього генератора, потрібно певним чином підключити до нього споживача енергії.
До негативного полюса можна підключитися за допомогою звичайного металевого провідника (заземлення), а до позитивного полюса – іоносфери – за допомогою специфічного провідника – конвективного струму.
Джерело енергії є простим і зручним у використанні. На виході одержуємо найзручніший вид енергії – електроенергію. Джерело екологічно чисте: жодних викидів, шуму тощо. Установка проста у виготовленні та експлуатації. Виняткова дешевизна одержуваної енергії.
Така установка відбирає потужність у глобального генератора. У зв'язку з цим виникає одне дуже важливе питання: як відобразиться повсюдне широке використання таких установок на електричному полі Землі? Чи не призведе це до ослаблення електричного поля Землі? У нас немає можливості заміряти потужність цього генератора. Але по деяких непрямих ознаках можна судити про його потужність. На Землі постійно бушують декілька ураганів, тропічних штормів і безліч циклонів. За сучасними уявленнями та оцінками приблизно третина потужності урагану припадає на його електричну складову.
Що ж це таке – електрична складова потужності урагану? Потужність урагану пропорційна об'єму та швидкості підйому теплого повітря в його тепловій башті – центральній області урагану. Такий підйом повітря відбувається в основному за рахунок різниці густини повітря на периферії урагану і в його центрі – тепловій башті, але не тільки. Частину підйомної сили (приблизно одну третину) забезпечує електричне поле Землі. Вся річ у тому, що вода, яка випаровується з поверхні штормового океану, відносить з собою величезну кількість негативних зарядів.
З погляду електростатики, штормовий океан є величезним полем, усипаним вістрями і ребрами, на яких концентруються негативні заряди і напруженість електричного поля Землі. Це електростатичний ефект вістря. Молекули води, що випаровуються, в таких умовах легко захоплюють негативні заряди і відносять їх із собою. А електричне поле Землі, в повній відповідності із законом Кулона, рухає ці заряди вгору, додаючи повітрю підйомної сили. І ця добавка складає біля третини повної підйомної сили, а значить і потужності урагану. Таким чином, глобальний електричний генератор витрачає частину своєї потужності на посилення атмосферних вихорів на планеті – ураганів, штормів, циклонів тощо.
Але така витрата потужності ніяк не позначається на величині електричного поля Землі. Якщо врахувати, що потужність середнього урагану перевищує потужність всіх електростанцій світу, то можна дійти висновку, що широке й повсюдне використання цієї енергії ніяк не позначиться на електричних параметрах нашої планети.
Джерело: Курилов Ю.М. Альтернативный источник энергии. Электрическое поле Земли – источник энергии // http://www.ntpo.com/invention/invention2/48.shtml

Едісон дотримувався загальновідомої теорії "руху заряджених частинок", у Тесли було інше бачення. У теорії електрики Тесли основоположним було поняття ефіру –невидимої субстанції, що заповнює весь світ і передає коливання зі швидкістю, що у багато разів перевершує швидкість світла. Кожен міліметр простору, вважав Тесла, насичений безмежною, нескінченною енергією, яку потрібно лише зуміти витягнути. Дотепер теоретики сучасної фізики так і не змогли дати тлумачення поглядам Тесли на фізичну реальність.
За матеріалами: ntesla.at.ua

Ще в далекому 1900 році Тесла вважав, що необхідне наступне (і майже це все вже здійснене): 1) встановлення зв'язку між існуючими телеграфними станціями або центрами всього світу; 2) організація таємної державної телеграфної служби без можливості її глушити (не здійснено у зв'язку з тим, що замість патентів Тесли по радіопередачі були застосовані винаходи Марконі, що вимагають особливої частоти для кожної синхронної трансляції); 3) встановлення зв'язку між існуючими телефонними центрами або станціями на Землі; 4) єдине розповсюдження загальних газетних вістей за допомогою телеграфу і телефону; 5) створення служби на принципах «Світової системи» для передачі відомостей з виключно приватною метою (здійснено за допомогою світової мережі комп'ютерів – Інтернет); 6) встановлення взаємозв'язку всіх телеграфних апаратів у світі; 7) єдиний відлік часу за допомогою годинника, який з астрономічною точністю відзначає секунди; 8) передача знаків, слів, звукових сигналів тощо, а також машинописних і рукописних текстів (точний опис телефаксу); 9) створення служби для запису музики; 10) створення загальносвітової служби для потреб торгового флоту, що допомагає в навігації, у визначенні місцезнаходження і навіть швидкості, в запобіганні зіткненням і катастрофам; 11) впровадження загальносвітової системи друкування; 12) репродукція фотографій і всіх видів креслень або рукописних текстів з можливістю їх пересилання у всі кінці світу.
Тесла розробив особливий трансформатор, призначений для того, щоб використовувати збудження Землі. З його допомогою він ще в Колорадо-Спрінгс виробив електромагнітну розрядку таку могутню, що вона по силі перевищувала атмосферну блискавку, і одержав електрику, що розжарила більше двохсот лампочок, розташованих за милі навколо лабораторії. Для Тесли це виявилося неспростовним доказом вірності його концепції бездротового перенесення енергії.
Хоча розвиток сучасної науки і технології багато в чому підтвердив пророчі ідеї Тесли, він не співпав із ними у фундаментальному значенні, а саме: все задумане Тесла хотів здійснити шляхом передачі електрики крізь Землю, а не з орбіт навколо неї. З тих же причин, через які він виступав проти використання термоядерної енергії, небезпечної через незнання людьми дійсної структури матерії, Тесла вважав, що будь-яке порушення космічного простору, магнітного поля Землі, є порушенням гармонії природних законів. І це є наслідком негативних впливів вільної волі людей, , що стає деструктивною за відсутності етичного компоненту в науці.
За матеріалами: ntesla.at.ua

Людям, охопленим манією винахідництва, здавалося, що варто їм трохи напружити розум – і народиться геніальна ідея, яка ощасливить людство. Але й багато потенційних інвесторів уявляли собі діяльність учених так само. Вони були готові платити за реалізацію готових винаходів, але не збиралися фінансувати тривалі дослідження. Так трапилося і з геніальним Теслою, на рахунку якого було немало великих відкриттів. У 1900 році він переконав мільярдера Моргана спонсорувати будівництво його лабораторії на острові Лонг-Айленд.
Щоб одержати гроші, довелося прибрехати. Тесла заявив, що знає, як передавати величезну кількість енергії на значну відстань без жодних дротів. Знав або думав, що знає? Дотепер нікому не вдалося добитися того, про що він мріяв. Морган же вирішив, що достатньо виділити гроші – і найбільший винахід століття опиниться в його руках.
На гроші Моргана Тесла побудував башту «Ворденкліф». Башта генерувала потужні електричні розряди, випускала блискавки. Але практичних результатів не було, і розгніваний Морган не тільки перестав давати гроші, але й через газети оголосив Теслу фокусником. Репутація великого ученого була підірвана, й охочих спонсорувати його роботи більше не знайшлося.
У тому, що історія співпраці Тесли і Моргана завершилася так сумно, винуваті обидва партнери. Морган не розумів, що фундаментальна наука не завжди дає негайний прибуток, а Тесла надто довіряв своїй геніальній інтуїції.
За матеріалами: ntesla.at.ua

Той день, коли б усі задуми Тесли здійснилися, став би останнім днем людства, та й усього життя на Землі, оскільки існування живого організму в електромагнітному полі такої інтенсивності несумісне з життям. За таких умов на Землі змогли б вижити хіба що глибоководні риби.
Просто за часів Тесли, та й пізніше, над проблемою електромагнітної екології ніхто не замислювався, і лише останніми роками на неї стали звертати пильну увагу. Отже, не виключено, що в цю ситуацію дійсно втрутилася Вища Сила, не дозволивши людству вступити на такий принадний, але згубний шлях.
За матеріалами: ntesla.at.ua

Як один із провідників Тесла хотів використовувати Землю. Століття тому не було рацій, багатодіапазонних стільникових телефонів, не існувало комп'ютерів тощо. Саме радіо тільки зароджувалося. А якщо по всій планеті почнуть гуляти високочастотні коливання величезного потенціалу, – почнуть виникати всілякі перешкоди, слабкі сигнали взагалі будуть забиватися, всі комп'ютери стануть підвисати. Все, звичайно, залежить від діапазону використовуваних частот і кратності частот високовольтної антени. Але все таки...
Як відомо, Тесла використовував частоти кратні власній частоті планети, щоб взагалі здійснювати передачу сигналу через Землю. Відомо, що і частота біополя будь-якої людини так само налаштована на "пульс" нашої планети. Думається, якщо частоти кратні, то співіснування передбачається гармонійне. З іншого боку, може виявитися, що в сигналі, який генерується, буде "щось", що збиває генетичну програму людини, адже маємо щонайповніший резонанс. Одним словом, перевірити можна тільки експериментом.
За матеріалами: ntesla.at.ua

Тесла назвав свою башту «Світовою системою», оскільки планував передавати з її допомогою енергію і сигнали в будь-яку точку Землі.
Після цього проти ученого виступила вся світова енергетика, заснована на дротяному способі передачі енергії: якби система Тесли перемогла, відбувся б усесвітній крах енергетики, що вже склалася. Особливо були стурбовані «енергетичні королі» в самих США.
На Дж. П. Моргана, що фінансував будівництво «Світової системи», було вчинено політичний і фінансовий тиск, і роботи були зупинені. А на початку Першої світової війни вже побудовану башту висадили в повітря нібито тому, що нею можуть скористатися німецькі шпигуни для наведення на Нью-Йорк начинених вибухівкою керованих по радіо літаків.
Ще до того таємнича башта Ворденкліф була розграбована, занепала, але так і не розкрила своїх секретів. Злі язики говорили, що причиною всьому стало припинення фінансування проекту, а без Моргана було немислимо його здійснити. Так це чи ні, ми, швидше за все, вже не дізнаємось. Проте дещо нам можуть прояснити слова самого Тесли з його «Автобіографії»: «Всупереч тому, що говорить світ, Морган виконав усі свої зобов'язання, взяті по відношенню до мене. Мій проект був відкладений під впливом природних законів. Світ не був ще готовий прийняти його».
За матеріалами: ntesla.at.ua

А яка Ваша авторитетна думка?
Дорогий відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Рекомендуємо Вам зареєструватися або ввійти на сайт під своїм ім'ям.

Архів новин

Май 2021 (4)
Апрель 2021 (8)
Декабрь 2020 (17)
Ноябрь 2020 (16)
Октябрь 2020 (83)
Сентябрь 2020 (15)
^