Стратегічні орієнтири » Фінансовий ринок 2018 » Кондратюк І.В. Як заробити на фондовій біржі?
Информація до матеріалу
  • Переглядів: 264
  • Автор: Igor Kondratyuk
  • Дата: 31-10-2018, 21:02
 (голосов: 0)
31-10-2018, 21:02

Кондратюк І.В. Як заробити на фондовій біржі?

Категорія: Фінансовий ринок 2018

Що таке біржа? Для нас відразу постає місце, де люди у певний час, з характерними функціями, здійснюють різні операції з цінними паперами та товарами. Проте, в сучасному світі ніхто не збирається, всі операції здійснюються брокерами з їхнього комп´ютера, який має бути підключений до торгівельного сервера.
Зазвичай стверджують, що на фондовому ринку продають цінні папери, проте це не зовсім точно. Оскільки цінні папери діляться на декілька типів. Основними з них є:
 Акція - цінний папір, купуючи який, інвестор вносить свою частку грошових коштів у загальній капітал фірми;
 Облігація — це цінний папір, зобов’язує одну зі сторін видати іншій стороні певну суму грошей, взяту раніше в борг, з відсотком;
 Форвард — це договір, згідно з яким, одна сторона зобов’язується поставити іншій стороні будь-який товар за заздалегідь обумовленою ціною в певний момент в майбутньому;
 Ф'ючерс – типовий біржовий терміновий контракт, купівля і продаж якого означають зобов'язання поставити або отримати зазначену в ньому кількість продукції за ціною, яка була встановлена під час завершення операції.
На мою думку, людина, що хоче мати позитивний і великий прибуток, повинна займатись торгівлею на фондовому ринку тільки тоді, коли вона готова присвятити цьому все своє життя.
Спочатку потрібно дізнатись детально про всі фінансові інструменти, які існують на фондовій біржі, а також фактори що впливають на їх вартість. Досягнути успіху можна тільки за допомогою досконалого визначення механізму торгівлі.
Наступним кроком у досягнені вершини фондового ринку, необхідно вибрати брокера. При виборі брокера потрібно бути досить обережним, так як більшість компаній за кордоном працюють неофіційно.
Після цього, необхідного зареєструватись і відкрити торговий рахунок. При торгівлі з кредитним плечем трейдеру ніщо не заважає піти в мінус. Перевантажив депозит, не закрив угоди ввечері, а вночі, коли фондовий ринок не працює, новинна подія призвела до різкого стрибка цін. Результат — на рахунку мінус.
Потім необхідно визначитись з торговою платформою, яку ви будете освоювати. Спочатку оцініть всі переваги і недоліки торгової платформи та її функціонування. От наприклад, заробіток на біржі Форекс один з найскладніших видів заробітку через інтернет, і слід відверто зазначити, що такий вид торгівлі вдається далеко не кожному. Тому, що на біржі не тільки виграють, але і програють, так от на біржі Форекс дуже складно заробити великі гроші, не втративши власних капіталів.
Наступним етапом є вибір стратегії торгівлі. Трейдер Олександр Вольверін, будучи ще викладачем в Alpari, говорив про стратегії наступне. «Будь-яка торгова система повинна давати відповідь на три питання: Де увійти в ринок? Де вийти з ринку? Що робити, якщо ідея не спрацювала?». Усвідомлюючи відповіді на ці питання, ви зможете дійсно досягнути успіху.
І останнім етапом є участь у торгах. Коли ви відчуєте, що маєте всі базові знання для ведення торгів і готові вкладати кошти, виходьте на реальну торгівлю. Проте, вважайте, що ризик в угоді не повинен перевищувати 2% від загального капіталу. Якщо сума на рахунку маленька, доведеться відмовлятися від багатьох потенційно вигідних угод.


Список використаних джерел:
1. Біржа - як заробити? [Електронний ресурс] : [Веб-сайт]. - Режим доступу: https://uk.binaroption.com/stati/397-birzha-kak-zarabotat
2. Як заробити на біржі [Електронний ресурс] : [Веб-сайт]. - Режим доступу: http://edu.dragon.ua/pervye_shagi_trading.html
3. Трейдинг, або як заробити гроші в Інтернеті граючи на фондовій біржі [Електронний ресурс] : [Веб-сайт]. - Режим доступу: https://myrouble.ru/trejding-ili-kak-zarabotat-igraya-na-fondovoj-birzhe/
Дорогий відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Рекомендуємо Вам зареєструватися або ввійти на сайт під своїм ім'ям.

Архів новин

Декабрь 2019 (1)
Ноябрь 2019 (26)
Октябрь 2019 (141)
Сентябрь 2019 (1)
Апрель 2019 (6)
Декабрь 2018 (18)
^