Стратегічні орієнтири » Стратегічні сигнали » Фінансові забобони ХХІ століття
Информація до матеріалу
  • Переглядів: 2226
  • Автор: Admin
  • Дата: 28-08-2011, 17:05
 (голосов: 0)
28-08-2011, 17:05

Фінансові забобони ХХІ століття

Категорія: Стратегічні сигнали

Фінансові забобони ХХІ століття

У ХХI столітті багато людей як і раніше надають перевагу допомозі ворожок і магів порівняно із тверезим мисленням або кваліфікованою допомогою фахівців. Тим часом фахівці попереджають: послуги ворожок і магів загрожують небезпечними наслідками. У кращому разі, клієнти просто втрачають гроші. Але буває і так, що клієнти ворожок стають потім пацієнтами психіатрів через порушення психіки.
В інтернеті пропонують літературу та спеціальні програми з фінансової астрології. Важко сказати серйозно чи жартома досліджуються теми на зразок: Вплив ретроградних планет на фінансові ринки, Застосування нейромереж у фінансовій астрології тощо.
Крім фінансової, згадується економічна астрологія, ділова астрологія, бізнес-астрологія, астрологія фондового ринку, астрологія товарних ринків. Придбання гороскопу фірми рекламують як вигідну інвестицію.
Ви дивитеся, наприклад, на Сонце (Венеру, Марс), і вам цікаво: а як поводилася акція при такому ж положенні планети в минулі роки? Взагалі, скільки небесних тіл стільки й думок. Краще орієнтуватись на Місяць чи, наприклад, Меркурій?
При цьому робиться вишукане зауваження про те, що важливо розуміти й пам'ятати: програми з фінансової астрології самі по собі нічого не передбачають. І автори цих програм ніколи не ставили перед собою такої задачі! Які ж завдання вони перед собою ставили?
Тим хто не хоче слідкувати за динамікою небесних тіл пропонується кабінетний варіант досліджень: фінансова нумерологія або нумерологія багатства чи грошей. Людина має вибір: планетам чи цифрам довірити свій фінансовий а, можливо, і психічний стан. Згідно відповідних концепцій, достатньо лише за простою формулою вирахувати число багатства і всі фінансові проблеми залишаться в минулому.
Салони чародійництва і чарівництва за прибутками посідають друге місце відразу ж за бізнесом з торгівлі спиртними напоями — так вважають московські експерти [http://www.openbusiness.ru/html/dop6/mag1.htm].
Одне з найдорожчих задоволень у сфері магічних послуг — це «допомога бізнесменам», магія на успіх у справах. Ті, хто займається подібними послугами, як правило, дають рекламу і в друкованих ЗМІ і біжучою стрічкою на телебаченні — гроші на це у них є.
Найбільш агресивні бізнесмени і маги готові насилати вроки на конкурентів та їх бізнес для їх усунення чи знищення. Важко оцінити, наскільки дієві на практиці такі методи, але сам факт існування попиту на подібні послуги досить красномовний.

ТОЧКИ ЗОРУ:

Жадність засліплює людей.

Економічні теорії дозволяють робити прогнози не точніші, ніж прогнози астрологів.

Магнітні бурі все-таки впливають на настрої мас.

Зростання популярності гадалок – ознака морального занепаду суспільства.


А яка Ваша авторитетна думка?
Дорогий відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Рекомендуємо Вам зареєструватися або ввійти на сайт під своїм ім'ям.
<
nazarius

25 сентября 2011 20:58

Информація до коментаря
  • Група: Гости
  • ICQ: --
  • Реєстрація: --
  • Публікацій: 0
  • Коментарів: 0
Пропоную запровадити курс фінансової астрології в ЛНУ :) А якщо серйозно - люди завжди любили, коли їм морочили голову за їхні гроші, а ще люблять, щоб за них рішення приймали, тоді є на кого вину зпихнути.

Архів новин

Май 2023 (6)
Январь 2023 (27)
Декабрь 2022 (6)
Ноябрь 2022 (19)
Октябрь 2022 (83)
Июнь 2022 (30)
^