Стратегічні орієнтири » Прогноз libor » Васько Ю.В. Прогноз ставки LIBOR станом на 01.12.2018
Информація до матеріалу
  • Переглядів: 417
  • Автор: YlliaPalii
  • Дата: 31-10-2018, 22:35
 (голосов: 0)
31-10-2018, 22:35

Васько Ю.В. Прогноз ставки LIBOR станом на 01.12.2018

Категорія: Прогноз libor

Васько Ю. В., 2018
ЛНУ імені Івана Франка, ЕКфМ-51с

В процесі міжнародних фінансових відносин використовується ряд показників, на які орієнтується вся світова спільнота. Ставка Libor - один з найбільш популярних індикаторів, відомий своєю об'єктивністю і демократичністю визначення. Показник розраховується для всіх найбільш затребуваних світових валют і не залежить від суб'єктивної точки зору центральних банків окремих держав.
LondonInterbankOfferRate, вона ж Libor або Лібор - процентна ставка, на яку спираються лондонські банки в процесі видачі кредитів один одному з метою виходу на необхідний рівень ліквідності. Показник Libor - ключовий індикатор укладення угод між банками Великобританії. Актуальні показники озвучуються інформаційним агентством Reuters о 11.00 за лондонським часом. Для визначення індикатора порівнюють актуальні пропозиції основних 16 банків Туманного Альбіону. Чотири верхніх і нижніх автоматично відсікаються, а на підставі залишилися виводять середнє арифметичне. Це і є Лібор.
В історії зміни показника відомі і стрімкі злети і такі ж відчутні падіння. Якщо Лібор демонструє тенденцію до зниження, кредити , які видаються з плаваючою ставкою щомісячного відсотка, стають особливо вигідними. Експерименти зі зниженням і підвищенням дають відчутний результат лише в тому випадку, якщо у позичальника є можливість вибирати. А з'являється така можливість у тих, хто може оперативно змінити банк або скористатися більш вигідною пропозицією від свого ж кредитора в разі зниження ставки Libor.
Ставка Liborможет бути розрахована для міжбанківських кредитів, які видаються на різні терміни. Існує одномісячна, тримісячний Лібор, а також види ставок рефінансування з іншими термінами. Нерідко банківські установи приймають депозити інших комерційних фінансових установ, взявши за основу показник ставки Libor. Але така практика можлива тільки в тому випадку, якщо кредитний рейтинг установи не нижче показника АА. Таким чином, ставка Лібор сьогодні один з найбільш ефективних і універсальних показників-орієнтирів, на якому будуються успішні ділові взаємини банків з розвинених держав з високим рівнем ділової репутації.
Динаміка трьохмісячної ставки LIBOR за останні місяці має зростаючу тенденцію.Прогноз на 1.12.2018 становить максимальна ставка 2.939, мінімальна 2.607. Середня ставка за місяць 2.751.

Посилання: Прогноз ставки LIBOR

Дорогий відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Рекомендуємо Вам зареєструватися або ввійти на сайт під своїм ім'ям.

Архів новин

Май 2021 (4)
Апрель 2021 (8)
Декабрь 2020 (17)
Ноябрь 2020 (16)
Октябрь 2020 (83)
Сентябрь 2020 (15)
^