Стратегічні орієнтири » Ефективність податкової системи України » Луцишин І.А. Cпрощена система оподаткування в Україні
Информація до матеріалу
  • Переглядів: 1876
  • Автор: Ірина
  • Дата: 10-10-2011, 12:58
 (голосов: 0)
10-10-2011, 12:58

Луцишин І.А. Cпрощена система оподаткування в Україні

Категорія: Ефективність податкової системи України

УДК 336
© Луцишин І.А., 2011
ЛНУ імені Івана Франка, Екф-48с

Спрощена система оподаткування в Україні

Актуальність цієї проблеми полягає у тому, що навіть попри прийняття нового податкового кодексу України, немає визначених видів діяльності, кола суб’єктів господарювання які підлягають спрощеному оподаткування, що і спричиняє опір серед підприємців. Спрощена система оподаткування дає змогу запровадити прості і прозорі правила нарахування і сплати податків, а також суттєво спростити облік та оформлення податкової звітності.
Проблема спрощеного оподаткування в Україні неодноразово висвітлювались у роботах українських науковців та економістів З.С. Варналія, О.Д. Василика, М.А. Гапонюка, О.Д. Данілова , І.А.Брижаня, В.Я.Чевганова, О.О.Олійника, І.О.Лютого, М.В.Романюка, К.Л.Бакума та ін.
В умовах сучасної економічної та політичної ситуації в Україні, на найвищому рівні дійшли розуміння особливої ролі малого бізнесу, який в кризових умовах створює нові робочі місця без будь-якого державного фінансування. Крім того малий бізнес має можливість залучати ті кошти, які на даний момент знаходяться поза банківською сферою. Але для ефективно-діючої системи спрощеного оподаткування, недостатньо лише розуміння ролі малого бізнесу, необхідні адекватні регулюючі заходи. Ще в 1998 році президентом України на розгляд парламенту, як невідкладний проект, було подано Закону України “Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб’єктів малого підприємництва”, який було прийнято в першому читанні, але надалі його не розглядали.
Очевидним є той факт, що система спрощеного оподаткування позитивно впливає на економічні процеси в державі, оскільки за понад 10 років використання цієї системи в Україні кількість платників єдиного податку збільшилась майже в 14 разів, а надходження до бюджету від сплати єдиного податку зросли в 32 рази (з 127 млн. грн. в 1999 році до 4107,6 млн. грн. в 2009 році). При цьому, суб’єкти спрощеної системи оподаткування - створили понад 1,2 млн. робочих місць. Однак існує і низка недоліків, серед яких варто виділити:
• Відсутність чіткого визначення бази оподаткування,і як наслідок - поширене зловживань з метою зменшення податкових платежів.
• З метою мінімізації своїх податкових платежів, суб’єкти господарювання використовують систему спрощеного оподаткування, а не через реальну необхідність.
• Існують певні закони, норми яких внесли значні зміни в порядок сплати суб’єктам спрощеної системи оподаткування внесків на загальнообов’язкове пенсійне страхування, виникла проблема подвійного оподаткування та відчутне фінансове навантаження, особливо на фізичних осіб-підприємців.
Для усунення вищезазначених недоліків необхідний комплекс заходів, а саме:
• визначити види діяльності, які підлягають спрощеному оподаткуванню.
• визначити суб’єктів, на яких поширюється дія закону.
• визначити розміри ставок єдиного податку, а саме збільшити максимальний і мінімальний розмір ставок.
• необхідно визначити особливості сплати обов’язкових податків і зборів.
Майже одночасно з набуттям чинності нового податкового кодексу (1 січня 2011 року), розпочала свою роботу Рада підприємців при Верховній Раді України. Основним завданням Ради є розробити законопроект щодо внесення змін до спрощеної системи оподаткування, а також моніторинг рішень та пропонування рішень, необхідних для розвитку економіки та малого бізнесу.
Прийняття відповідного Закону про спрощену систему оподаткування дасть можливість врегулювати відносини при застосування спрощеної системи оподаткування та дозволить усунути зловживання спрощеною системою.
Список джерел використаної літератури:
1. Указ президента України Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва { В редакції Указу Президента N 746/99 від 28.06.99 }
2. Сергій Береславський, Сергій Сегеда «Спрощені системи оподаткування», К-2002.
Дорогий відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Рекомендуємо Вам зареєструватися або ввійти на сайт під своїм ім'ям.

Архів новин

Сентябрь 2020 (15)
Июнь 2020 (3)
Май 2020 (109)
Апрель 2020 (6)
Март 2020 (6)
Декабрь 2019 (1)
^