Стратегічні орієнтири » Якість фінансових послуг та інструментів » Жук П. Прогноз курсу акцій компанії Chevron
Информація до матеріалу
  • Переглядів: 533
  • Автор: Павло Жук
  • Дата: 31-10-2019, 21:16
 (голосов: 0)
31-10-2019, 21:16

Жук П. Прогноз курсу акцій компанії Chevron

Категорія: Якість фінансових послуг та інструментів

«Chevron Corporation» (вимовляється Шеврон Корпорейшн) (NYSE: CVX) — друга після ExxonMobil інтегрована енергетична компанія США, одна з найбільших корпорацій в світі. Компанія займає 5 місце в Fortune Global 500[1] (січень 2009). Входить в список Fortune 1000 за підсумками 2005 року (3-е місце). Штаб-квартира — в місті Сан-Рамон, Каліфорнія (США).
Що пропонується?

Видобуток сирої нафти і скрапленого природного газу (NGL) становить значну частину діяльності Chevron з видобутку. Компанія займається розвідкою запасів нафти і видобуває нафту в сирої формі разом із зрідженим природним газом. Потім вона продає сиру нафту на ринку, а також для бізнесу з переробки.

Хто такі клієнти?

Chevron продає певну кількість сирої нафти і газових рідин, вироблених на відкритому ринку, третім сторонам. Частина також передається до відділу переробки та збуту (вниз за течією), де нафта переробляється в різні продукти для різних цілей.

Про що піклуються клієнти?

Клієнти в значній мірі стурбовані тим, чи зможуть нафтогазові компанії задовольнити свої потреби з точки зору виробничих потужностей, а також того, які будуть реалізовані ціни в будь-який момент часу.

конкуренти

Chevron конкурує з іншими великими виробниками нафти і газу, такими як ExxonMobil, Shell, ConocoPhillips, BP і Anadarko, в сфері видобутку нафти і природного газу.

Сильні сторони Chevron ™

1. Сильне глобальну присутність

Шеврон широко представлений по всьому світу. Її бізнес з видобутку нафти і природного газу працює в декількох регіонах більш ніж в 25 країнах, включаючи Північну Америку, Південну Америку, Європу, Азію та Африку. Компанія також розширює геологорозвідувальні роботи в Австралії.

2. Велика база доведених запасів

В кінці 2016 року загальні запаси сирої нафти і скрапленого природного газу в Chevron становили понад 6,3 мільярда барелів, що в основному означає, що у компанії було достатньо резервів для продовження видобутку сирої нафти і скрапленого природного газу протягом як мінімум ще 12,6 років зі швидкістю 2016 роки без будь-яких чистих резервів. доповнення.

3. Географічно розподілені операції

Глобальні виробничі потужності Chevron з видобутку нафти і газу розташовані по всьому світу в різних регіонах. У той час як 29% видобутку припадає на діяльність компанії в США, інші 71% видобутку газу припадає на міжнародні операції. Це вказує на різноманітність в різних регіонах.

джерела доходу

Підрозділ розвідки і видобутку заробляє на продажу сирої нафти і скрапленого природного газу. Середня ціна реалізації визначається головним чином попитом і пропозицією цих продуктів.

Середні значення реалізації сирої нафти засновані на сукупному середньозважений значенні ціни реалізації Brent Oil, проміжного продукту Західного Техасу (WTI) і скрапленого природного газу (NGL).


Середня ціна продажу ліквідності відноситься до ціни, реалізованої для сирої нафти і скрапленого природного газу (NGL) дочірніми підприємствами підрозділу Chevron ™ з видобутку і видобутку. Фактично це середньозважена ціна, яку компанія отримує за продажу сирої нафти і NGL через Світ. Це залежить від світових цін на сиру нафту і частки продажів компанії в різних країнах.

Ціни на нафту на світових ринках, як правило, залежать від:

Пропозиція, яку в значній мірі залежить від виробничої квоти, встановленої ОПЕК
Запаси нафти
Попит на нафту
Глобальні політичні невизначеності
Середня ціна продажу рідин Chevron збільшилася з 57,50 доларів США в 2006 році до 87,40 доларів США в 2008 році, після чого в 2009 році відбулося різке зниження до 56,90 доларів США. Це сталося через економічного спаду, який значно вплинув на світові базові ціни на сиру нафту. У 2010 і 2011 роках середня ціна продажу Chevron для рідин різко зросла разом з відновленням базових цін на нафту до 73,20 доларів США та 101,60 доларів США за барель відповідно. Показник залишався відносно стабільним на рівні близько 100 доларів за барель в період 2012-2014 років. Проте, середня ціна продажу рідин компанії різко знизилася в 2015 році через різке зниження базових цін на сиру нафту і склала 46 доларів за барель. У 2016 році він знизився до 38 доларів за барель через слабкості цін на нафту. Однак у 2017 році цей показник зріс до 48,6 дол. На тлі відновлення цін на нафту.


Враховуючи усе вищесказане, на мою думку, ціна акцій "Chevron Corporation" на момент закриття 01.12.2019 буде коливатись в межах 118 – 114 USD.

Посилання: Chevron Corporation, ЕКФ-42с, ЛНУ ім.І.Франка

Дорогий відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Рекомендуємо Вам зареєструватися або ввійти на сайт під своїм ім'ям.

Архів новин

Май 2023 (6)
Январь 2023 (27)
Декабрь 2022 (6)
Ноябрь 2022 (19)
Октябрь 2022 (83)
Июнь 2022 (30)
^