Стратегічні орієнтири » Якість фінансових послуг та інструментів » Місюрак Ю.Р. Прогноз курсу акцій компанії Chevron на 01.12.2019р.
Информація до матеріалу
 (голосов: 0)
31-10-2019, 22:18

Місюрак Ю.Р. Прогноз курсу акцій компанії Chevron на 01.12.2019р.

Категорія: Якість фінансових послуг та інструментів

Chevron Corporation — друга після ExxonMobil інтегрована енергетична компанія США, одна з найбільших корпорацій в світі. Компанія веде видобуток нафти в різних регіонах світу. Їй належить низка нафтопереробних підприємств, а також велика мережа автозаправних станцій.
Компанія веде роботу по переходу на «зелені» технології, але на практиці це проявляється дуже повільно. Крім того, у першу чергу, компанія цікавиться сферою електричного транспорту, який зараз вважається більш чистою альтернативою вуглеводневому. Chevron має намір нарощувати обсяги видобутку нафти, але при цьому працює над тим, щоб знижувати рівень парникових газів.
Ціни акцій таких компаній, як Chevron найбільше залежать від цін на нафту. Фактори, що впливають на попит на акції, отже і на її ціни:
• Економічні події, валютна політика, динаміка ринку, зміни в податковому законодавстві, ФРС та процентні ставки та результати діяльності підприємств впливають на попит на акції( Збільшення процентних ставок, як правило, призводить до зниження попиту на акції, оскільки безризикова норма прибутку зростає).
• Громадське сприйняття, політичні події.
• Фінансові звіти, в яких інвестори шукають інформацію про стан бізнесу на певний момент і про перспективи розвитку компанії. Випуск нової продукції, що викликає бурхливий попит на неї і ажіотаж серед споживачів, що веде до збільшення прибутку і зацікавленості інвесторів у покупці акцій.
• Оцінка рейтингових агентств, що визначають рівень надійності компанії і аналізують перспективи розвитку бізнесу – чим вищий рейтинг компанії, тим активніше інвестори будуть вкладати гроші в бізнес.
Основними факторами недооцінки акцій є асиметрія ринкової інформації та невдалий маркетинг.
У США Федеральний резерв збільшує пропозицію грошей, коли хоче стимулювати економіку. Коли він хоче зменшити інфляційний тиск, він підвищує процентні ставки та зменшує грошову масу. В основному, коли він передбачає спад, він починає знижувати процентні ставки, і підвищує ставки, коли економіка перегрівається. Це коригує динаміку рентабельності ризику на ринку і часто призводить до того, що інвестори та торговці стають відносно меншими проти ризиків.
На ринку нафту й газу можемо спостерігати зниження цін, збільшення запасів, що не дуже позитивно впливає на ціни акцій.
Індекс Доу-Джонса сягнув рекордних показників. Втім, упродовж останніх місяців індекс демонстрував сильну волатильність, відображаючи побоювання щодо торговельної конфронтації з Китаєм і загальних перспектив світової економіки. У лютому 2019 року цей показник сягнув 3,4%, але поступово почав уповільнюватися - наразі він складає 3,23%.На ці повідомлення основні фондові індекси США відреагували підвищенням. Американські акції зросли в четвер на очікуваннях подальшого зниження ставки ФРС.
Вересневі дані по активності в секторі послуг США знаходяться на трирічному мінімумі, а виробнича активність нижче 10-річного мінімуму. В США економісти почали говорити про те, що спад, що почався в окремих секторах економіки, тепер зачіпає велику її частину. Уповільнення зростання багатьох показників економіки, одночасно із загрозливою ситуацією в торгівлі з Китаєм і ЄС, змушують економістів і ринки нервувати, прогнози знижуються. Доходи населення зростають упродовж останніх років, проте останнім часом це відбувається більш повільно.
Економісти знизили свої оцінки зростання валового внутрішнього продукту США на третій квартал до 1,3% в річному численні з 2,1%. Цифри говорять про послідовне зниження.
На мою думку, вартість акцій станом на 01.12.2019 буде в діапазоні [116,98;119,72] за акцію.
Дорогий відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Рекомендуємо Вам зареєструватися або ввійти на сайт під своїм ім'ям.

Архів новин

Май 2020 (109)
Апрель 2020 (6)
Март 2020 (6)
Декабрь 2019 (1)
Ноябрь 2019 (26)
Октябрь 2019 (141)
^