Стратегічні орієнтири » Прогноз libor » Крук З.В. Прогноз ставки Libor станом на 01.12.2019
Информація до матеріалу
  • Переглядів: 23
  • Автор: zoryana.kruk
  • Дата: 31-10-2019, 22:20
 (голосов: 0)
31-10-2019, 22:20

Крук З.В. Прогноз ставки Libor станом на 01.12.2019

Категорія: Прогноз libor

Лондонська міжбанківська ставка пропозиції – розшифровується LIBOR як London Interbank Offer Rate – середньозважена відсоткова ставка за міжбанківськими кредитами, що надаються банками один одному, на різний час у різній валюті на лондонському міжбанківському ринку.
Розмір ставки LIBOR визначається щодня Британською асоціацією банкірів (BBA). Її розмір служить барометром стану банківської системи. Якщо ставка зростає, то це показує, що банки менш охоче кредитують один одного. Принципова відмінність LIBOR від інших ставок в тому, що вона визначається не на біржі, а на міжбанківському ринку. Історично він знаходиться в Лондоні
Банки-орієнтири вибираються на підставі репутації, рівня кредитного рейтингу та активності на валютному ринку. Діяльність банків, що входять в список для розрахунку LIBOR, підлягає постійному моніторингу.
Ставки LIBOR розраховуються в десяти різних валютах для п'ятнадцяти термінів погашення.
Основним чинником, який впливає на рівень ставки LIBOR є облікова ставка Федеральної резервної системи (ФРС), між ними існує пряма залежність. Також ставка LIBOR залежить від загальноекономічної ситуації на світовому ринку, тому її важко спрогнозувати на великий термін.
Ставка визначається на основі середньої вартості відповідних трансакцій між банками та різниться за валютами й періодами. Найбільш важливою ставкою LIBOR вважають USD LIBOR періодом у три місяці.
3-х місячна ставка LIBOR в USD є середньою процентною ставкою , за якою банки в Лондоні готові кредитувати один одного в американських доларах , з терміном погашення 3 місяці.

Зважаючи на те, що ставка протягом останніх місяців і тижнів знижувалась, можна спрогнозувати, що станом на 01.12.2019 ставка LIBOR буде знаходитися в діапазоні 1,80 – 1,35%.

Посилання: Прогноз ставки LIBOR

Дорогий відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Рекомендуємо Вам зареєструватися або ввійти на сайт під своїм ім'ям.

Архів новин

Декабрь 2019 (1)
Ноябрь 2019 (26)
Октябрь 2019 (141)
Сентябрь 2019 (1)
Апрель 2019 (6)
Декабрь 2018 (18)
^