Стратегічні орієнтири » Прогноз libor » Гнатик І.І. Прогноз 3-month USD LIBOR на 1 грудня 2019-го року
Информація до матеріалу
 (голосов: 0)
2-11-2019, 22:32

Гнатик І.І. Прогноз 3-month USD LIBOR на 1 грудня 2019-го року

Категорія: Прогноз libor

LIBOR представляє собою відсоткову ставку, за якою одні першокласні банки позичають грошові кошти (стандартні ринкові суми) в інших першокласних банків на Лондонському міжбанківському ринку. Розшифровується вона як London Interbank Offer Rate, що в адекватному перекладі відповідає значенню – усереднена процентна ставка міжбанківського кредитування на міжнародному ринку.
Як було зазначено вище, ставка LIBOR є базою для розрахунку процентних ставок кредитів і боргових інструментів по всьому світу. До цього ідеалу прив'язують процентні ставки державних і корпоративних облігацій, валютних і процентних свопів, різних кредитів і довгострокових депозитів, ф'ючерсних контрактів і багатьох інших фінансових інструментів.
Зміна ставки відображає зміну вартості грошей, тому прив'язка процентних ставок до неї дозволяє зафіксувати певні умови кредитування гнучко підлаштовуючись під мінливі макроекономічні умови. Як правило, за такими інструментами процентна ставка являє з себе плаваюче значення LIBOR + X%, де X - фіксована премія за ризик дефолту позичальника, що залежить від і його кредитоспроможності.
Сама ставка LIBOR також містить в собі ризикові компоненти (премію за ризик) у вигляді ліквідності і кредитного ризику. З цього випливає ще одна функція ставки LIBOR в сучасному світі - індикатор стабільності банківської системи і довіри ринку до неї.
Динаміку курсу 3 місячної ставки LIBOR в USD можна розглянути у вигляді графіка
Гнатик І.І. Прогноз 3-month USD LIBOR на 1 грудня 2019-го року
За даними дослідження можемо зробити висновок , що динаміка трьохмісячної ставки LIBOR протягом деяких місяців за американським мала значну тенденцію до коливання.
З кінцевого результату даного аналізу випливає те, що ми спостерігаємо тенденцію зростання показника тримісячної ставки LIBOR за курсом USD. Адже прогнозне значення ставки LIBOR на початок листопада 2019 року знаходитиметься в діапазоні 1,8 - 2,3%. Проаналізувавши фактичні ставки LIBOR, прогнозний діапазон ставки LIBOR USD на 01.12.2019 очікується в межах 1,7-1,8%.
Дорогий відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Рекомендуємо Вам зареєструватися або ввійти на сайт під своїм ім'ям.

Архів новин

Май 2023 (6)
Январь 2023 (27)
Декабрь 2022 (6)
Ноябрь 2022 (19)
Октябрь 2022 (83)
Июнь 2022 (30)
^