Стратегічні орієнтири » Державні фінанси 2020 » Бандура К.І. Оцінка ризику та схеми ухилення від сплати податків власниками бізнесу
Информація до матеріалу
 (голосов: 0)
25-03-2020, 12:45

Бандура К.І. Оцінка ризику та схеми ухилення від сплати податків власниками бізнесу

Категорія: Державні фінанси 2020

УДК 336
© Бандура К. І., 2020
ЛНУ ім. Івана Франка, Екк-32с

Оцінка ризику та схеми ухилення від сплати податків власників бізнесу


У процесі внормування української податкової системи відповідно до європейських стандартів оподаткування виникає необхідність дослідити податкові ризики та систему керування ними. Податкові ризики в системі оподаткування України є вагомими. Порушення виконання фіскальної та регулюючої функцій податків і принципів економічної й соціальної справедливості негативно впливає на стан національної економіки.
Такі дослідження сприятимуть узагальненню економіко-правового розуміння діяльності зобов’язаних суб’єктів податкових відносин в аспекті виконання ними функцій і принципів оподаткування, підвищенню рівня податкової дисципліни.
Податковий ризик з погляду держави в особі її уповноважених органів – це загроза недоотримати податки в бюджет через використання платниками податків методів мінімізації оподаткування, можливих через ті чи інші недоліки в податковому законодавстві.
Податковий ризик з погляду платника податків – це загроза донарахувати йому податки, пеню й штрафи в ході податкової перевірки через розбіжності, що виникли між даними платника податків і податківців, у трактуванні податкового законодавства, яка може спричинити зростання податкового тягаря для господарюючого суб’єкта.
За результатами оцінки України у 2019 році, відповідно до критеріїв рекомендації FATF, визначено основні критерії ризику ухилення від несплати податків, зокрема:

• рівень зростання податків, неадекватний рівню зростання валових доходів (податкова віддача з податку на прибуток та/або з ПДВ <1%)
• наявність розбіжностей понад 100 тис.грн. між сумами податкових зобов’язань та податкового кредиту згідно з Додатком №5 до декларації з ПДВ;
• відхилення понад 10% між задекларованими у деклараціях з ПДВ обсягами операцій на митний території України та задекларованими у деклараціях з податку на прибуток доходами від продажу товарів (робіт, послуг);
• операції понад 500 тис.грн. з контрагентами, що мають стан не „основний”;
• наявність залишку від’ємного значення попереднього податкового періоду (26 рядок декларації з ПДВ) понад 100 тис.грн..
• декларування протягом двох податкових періодів від’ємного значення об’єкта оподаткування податку на прибуток.
• викривлення внутрішньої конкуренції, внаслідок конкурентних переваг у підприємств тіньового сектору
• приховування реальної кількості найнятих працівників
• зарплата «у конвертах»
• переміщення прибутку до офшорів
• маніпуляція з митною вартістю товарів
• пряма контрабанда
• зловживання податковими пільгами

Міністри, депутати і навіть деякі міжнародні радники стверджують, що боротьба з ухиленням від оподаткування повинна початися саме з малого бізнесу. Мовляв, спрощена система оподаткування — це своєрідний внутрішній офшор, через який можна приховувати та виводити кошти.
Інститут соціально-економічної трансформації виявив найбільші схеми з ухиляння від сплати податків в Україні, через які, за розрахунками дослідників, держава щороку недоотримує 100 млрд грн. Йдеться про офшорні схеми, зловживання на митниці, діяльність конвертаційних центрів. Відповідно до дослідження, загальні втрати бюджету від застосування схем з використанням ССО становлять до 10 млрд грн на рік.
Зокрема, йдеться про виведення прибутку з підприємств за допомогою фіктивних ФОП, оформлення працівників підприємства ФОП, ухилення від сплати ЄСВ та ПДФО, заниження малими підприємствами обсягу отриманої виручки. Усі ці схеми також проаналізовані та надані рекомендації щодо зменшення зловживань.
Радикально інша ситуація — у сегменті великого бізнесу, зокрема, щодо ухилення від сплати податків за допомогою спрощеної системи оподаткування.
Хоча частка великих компаній у загальній кількості підприємств в Україні мала, саме на них припадає більша частина недоотриманих бюджетом коштів.
Великі підприємства для ухилення від оподаткування найчастіше використовують офшори. За розрахунками міжнародної організації Global Financial Integrity, протягом 2004-2013 років з України без сплати податків було виведено близько 116 млрд дол, що становить в середньому 9,4% від ВВП щорічно.
Якщо припустити, що ця тенденція триває, то йдеться про 9 млрд дол щорічно або про 240-250 млрд грн. Відповідні втрати бюджету від несплати податку на прибуток становлять близько 50 млрд грн на рік.
Також великого поширення набули схеми з ухилення від сплати ПДВ, у тому числі через створення фіктивного податкового кредиту. Хоча в останні роки боротьбі з цим явищем було надано особливої уваги, шахраї все одно знаходять можливості зменшити податкові зобов'язання, використовуючи так звані скрутки.
Система електронного адміністрування ПДВ, яка стала причиною закриття більшості схем з ПДВ за останні кілька років, також ускладнює роботу бізнесу, забираючи у нього багато часу на адміністрування, а в деяких випадках — ще й обігові кошти.Розмір порушень за останні роки скоротився, але махінації з ПДВ відбирають у бюджету 10-12 млрд грн на рік.
Вражаючі масштаби зловживань великими підприємствами можна спостерігати і на митниці. За даними Global Financial Integrity, заниження вартості імпорту, контрабанда, схеми з ввезення товарів фізичними особами протягом 2004-2013 років коштували бюджету в середньому 13 млрд дол на рік.
За останні роки складно точно оцінити втрати бюджету від різних видів зловживань на митниці, але різні методології підрахунку дають вражаючий діапазон: щорічні втрати бюджету від ухилення від сплати податків на митниці оцінються 25-70 млрд грн.
Ці кошти, навіть зважаючи на низьку інституційну здатність державних органів, могли б сприяти зміцненню обороноздатності країни, поліпшити якість освіти та медицини.
Проведене дослідження кардинально змінює погляд на сферу ухилення від оподаткування в Україні. Зокрема, стосовно пріоритетів боротьби з цим явищем.

Посилання: FATF, GFI

Дорогий відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Рекомендуємо Вам зареєструватися або ввійти на сайт під своїм ім'ям.

Архів новин

Май 2020 (109)
Апрель 2020 (6)
Март 2020 (6)
Декабрь 2019 (1)
Ноябрь 2019 (26)
Октябрь 2019 (141)
^