Стратегічні орієнтири » Паславський Н.Р. Порушення авторського права
Информація до матеріалу
 (голосов: 0)
15-05-2020, 22:47

Паславський Н.Р. Порушення авторського права

Категорія: ---

Паславський Назар, ГЛГ- 31
ЛНУ ім. І. Франка, Геологічний факультет
У статті 176 є встановлення відповідальність за порушення авторських і суміжних прав. Незаконне відтворення, розповсюдження творів науки, літератури, мистецтва, комп'ютерних програм і баз даних, а так само незаконне відтворення, розповсюдження виконань, фонограм і програм мовлення, їх незаконне тиражування та розповсюдження на аудіо- та відеокасетах, дискетах, інших носіях інформації, а також інше використання чужих творів, комп'ютерних програм і баз даних, об'єктів суміжних прав без дозволу осіб, які мають авторське право або суміжні права, якщо ці дії завдали матеріальної шкоди у великому розмірі, - караються штрафом від ста до чотирьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, з конфіскацією всіх примірників творів, матеріальних носіїв комп'ютерних програм, баз даних, виконань, фонограм, програм мовлення та обладнання і матеріалів, призначених для їх виготовлення і відтворення.
Головні види порушень:
Відеопіратство - це розповсюдження кінофільмів або серіалів, з ціллю отримання коштів (продаж дисків чи касет) та без (викладання для онлайн перегляду)
Піратство програмного забезпечення - Нелегальне копіювання та розповсюдження програмних продуктів на дисках та через комп'ютерні мережі
Піратство відеоігор
Аудіопіратство - Копіювання та розповсюдження копій музичних композицій.
Піратство літературних творів - розповсюдження літературних творів у нелегальних інтернет бібліотеках.
У статті 51-2 говориться про незаконне використання обєкта права інтелектуальної власності. Це можуть бути літературні та художні твори, бази даних, фонограми, винаходи тощо. Дане порушення тягне за собою штраф від десяти до двохсот неоподатковуваних мінімумів громадян з конфіскацією виготовленого майна.
Стаття 164-9 про незаконне розповсюдження примірників аудіовізуальних творів, фонограм, відеограм, комп'ютерних програм, баз даних. Тягне за собою накладення штрафу від десяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією цих примірників аудіовізуальних творів, фонограм, відеограм, комп'ютерних програм, баз даних.
Стаття 164-13. Порушення законодавства, що регулює виробництво, експорт, імпорт дисків для лазерних систем зчитування, експорт, імпорт обладнання чи сировини для їх виробництва - тягне за собою накладення штрафу від двадцяти до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Джерела:
- http://www.intellect.ua
- https://i.factor.ua/
- kodeksy.com.
- https://urist-ua.net
- І. І. Вайнагій. Аудіо- і відеопіратство // Юридична енциклопедія : [у 6 т.] / ред. кол. Ю. С. Шемшученко (відп. ред.) [та ін.] — К. : Українська енциклопедія ім. М. П. Бажана, 1998. — Т. 1 : А — Г. — 672 с. — ISBN 966-7492-00-X.
Дорогий відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Рекомендуємо Вам зареєструватися або ввійти на сайт під своїм ім'ям.

Архів новин

Январь 2023 (27)
Декабрь 2022 (6)
Ноябрь 2022 (19)
Октябрь 2022 (83)
Июнь 2022 (30)
Май 2022 (25)
^