Стратегічні орієнтири » Державні фінанси 2020 » Газун Г.В. Відмивання грошей через екологічні фонди
Информація до матеріалу
  • Переглядів: 13
  • Автор: Hanna
  • Дата: 16-05-2020, 14:14
 (голосов: 0)
16-05-2020, 14:14

Газун Г.В. Відмивання грошей через екологічні фонди

Категорія: Державні фінанси 2020

Газун Ганна Вячеславівна

Відмивання грошей – поняття, яке використовується для позначення дій, спрямованих на маскування джерела походження коштів і майна, одержаних злочинним шляхом, та переведення їх з кримінального у легальний обіг.
Суспільно небезпечним протиправним діянням, що передувало легалізації (відмиванню) доходів, є діяння, за яке Кримінальним кодексом України передбачено основне покарання у виді позбавлення волі або штрафу понад три тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, або діяння, вчинене за межами України, якщо воно визнається суспільно небезпечним протиправним діянням, що передувало легалізації (відмиванню) доходів, за кримінальним законом держави, де воно було вчинене, і є злочином за Кримінальним кодексом України та внаслідок вчинення якого незаконно одержані доходи.
Згідно із Законом України «Про охорону навколишнього природного середовища» для фінансування заходів щодо охорони довкілля створюються спеціальні екологічні фонди на місцевому та державному рівні. Основним джерелом грошових надходжень цих фондів є кошти екологічного податку (який платять підприємства, що забруднюють довкілля) та кошти грошових стягнень за шкоду, заподіяну довкіллю.
Для визначення протиправної діяльності в кримінологічній літературі існує термін “корумповане екологічне ліцензування”, під яким розуміється протиправна поведінка осіб, які беруть участь у процесі видачі й одержання дозволів (ліценцій) на природокористування та надання повноважень на довкілля, пов’язана з наданням корупційних послуг і отриманням тіньового прибутку та присвоєнням коштів.
Оцінка використання коштів свідчить про те, що фактично ці гроші не використовують для покращення довкілля.
Зокрема:
1. уповноважені органи маніпулюють переліком заходів, підводячи під нього заходи, які де-факто не є природоохоронними;
2. окремі заходи є шкідливими для довкілля і не відповідають сучасним європейським підходам до охорони природи;
3. відсутній системний підхід до фінансування заходів, які потребують не разового, а багаторічного фінансування;
4. відсутній цілісний підхід до вирішення екологічних проблем;
5. часто надходження коштів відбувається під кінець року, що унеможливлює проведення низки заходів, які вимагають роботи протягом тривалого часу;
6. наявна корупційна складова під час проведення тендерів та вибору заходів.
Види корупційних дій, що сприяють злочинній діяльності в сфері екології, є достатньо різноманітними. До них відносяться надання з порушенням або всупереч встановленого порядку офіційних дозволів на природокористування, охорона та захист від кримінального переслідування порушників екологічного законодавства й інші дії. Корупційні чинники проявляють свій вплив стосовно злочинів, що пов’язані з незаконним та, найчастіше, корисливим заволодінням природними ресурсами. До таких злочинів відносяться злочинне браконьєрство (у першу чергу – рибний промисел), незаконна порубка лісу та злочини, пов’язані з розкраданням та нелегальною розробкою не відновлювальних природних ресурсів. Лісова злочинність складається з незаконного вирубування лісу, його транспортування, переробку, відмивання грошей і експорт деревини незаконного походження. В Україні у незаконний корумпований обіг залучені величезні обсяги лісових ресурсів, риби і морських тварин, мінеральної сировини, земельних ділянок, інших природних ресурсів та відходів.
Незважаючи на наявність державних екологічних фондів, відмивання грошей у сфері екології широко розповсюджене в Україні. Більшість обласних фондів та державний фонд щороку виділяють кошти на ремонт, реконструкцію, будівництво очисних споруд, колекторів, каналізації. Втім іноді між розробкою проекту реконструкції очисних споруд і реальним виділенням коштів на їх ремонт проходять роки і проект занепадає. Також немає даних щодо якості води, за якими б можна було оцінити ефективність проведених заходів – показників забруднення «до» та «після» проведення заходу. Зазвичай, і необхідність проведення заходу, і результати проведення заходу в офіційних документах описуються просто загальними словами без надання конкретних цифр. Якщо подивитися конкретно по областях, то обсяги зловживань зазвичай прямо пропорційні обсягу екологічного фонду.
Сучасне поглиблення екологічної кризи в Україні значною мірою зумовлене неефективною екологічною політикою держави, відсутністю дієвої системи екологічного виховання та освіти, небезпечними тенденціями екологічних правопорушень і злочинності, зокрема поширення корупції у сфері природокористування та охорони довкілля.

Посилання: відмивання грошей, екологія

Дорогий відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Рекомендуємо Вам зареєструватися або ввійти на сайт під своїм ім'ям.

Архів новин

Май 2020 (109)
Апрель 2020 (6)
Март 2020 (6)
Декабрь 2019 (1)
Ноябрь 2019 (26)
Октябрь 2019 (141)
^