Стратегічні орієнтири » Якість фінансових послуг та інструментів » Карбовник Т.Р. PayPal задіє блокчейн для протидії фінансовим злочинам
Информація до матеріалу
  • Переглядів: 534
  • Автор: t.karbovnuk
  • Дата: 25-06-2020, 09:17
 (голосов: 0)
25-06-2020, 09:17

Карбовник Т.Р. PayPal задіє блокчейн для протидії фінансовим злочинам

Категорія: Якість фінансових послуг та інструментів

Карбовник Т.Р.
ЛНУ ім. Івана Франка, ФФП-32с, 2020

PayPal задіє блокчейн для протидії фінансовим злочинам
PayPal — міжнародна електронна платіжна система, заснована у 2000р у США. Це найпоширеніший у світі спосіб розрахунків в Інтернеті. Нині PayPal використовують понад 230 мільйонів людей у 190 країнах світу.
Платіжний гігант PayPal шукає експерта з блокчейну для пошуку варіантів використання технології в сфері протидії фінансовим злочинам. Должность назвали «директор по противодействию отмыванию денег (AML) и блокчейн-стратегии», предполагается, что новый сотрудник примкнет к нью-йоркскому офису PayPal и будет отвечать за «оценку сценариев применения блокчейна с прицелом на управление рисками финансовых преступлений и надзор за AML-расследованиями, а также новыми трендами в этом пространстве».
Про це пише CoinDesk.
Новий співробітник PayPal в нью-йоркському офісі буде відповідати за оцінку випадків використання технології в управлінні ризиками фінансових злочинів.
Також він проведе зустрічі з перевірки зовнішніх партнерів, чия діяльність може бути потенційно пов’язаною з можливостями DLT-технологій. Успішний кандидат повинен бути фахівцем з досвідом роботи не менше 10 років.
Компанія і раніше проявляла інтерес до ініціатив на основі блокчейну. У квітні минулого року PayPal інвестувала в стартап Cambridge Blockchain, який використовує розподілений реєстр для управління конфіденційними даними.
PayPal веде власну дослідницьку діяльність в області блокчейна. У 2019 він отримав патент на інструмент виявлення програм-вимагачів криптовалюта і ліквідації наслідків їх діяльності.
Міністерство фінансів США майже завершило тестування системи на основі блокчейн-технології, яку збираються застосувати для виплати федеральних посібників. Тести проводяться для вивчення можливостей блокчейна і того, чи зможе він підвищити ефективність операцій по виплаті посібників. За інформацією американського Мінфіну, зараз система знаходиться на фінальному етапі дослідження з метою видачі акредитива отримувачів субсидій. Тестування буде проходити до кінця січня.
PayPal частково працює з Україною і приймає картки VISA та MasterCard, випущені українськими банками, для оплати товарів та послуг в Інтернеті. Однак PayPal не дає можливості вводити кошти в Україну, що робить неможливим продаж товарів та послуг через цю систему в українських інтернет-магазинах. Через те PayPal в Україні використовується здебільшого для оплати покупок у зарубіжних інтернет-магазинах, таких як eBay, Asos.com та ін.

Список використаних джерел:
https://uk.wikipedia.org/wiki/PayPal
https://news.finance.ua/ua/news/-/467449/paypal-zadiye-blokchejn-dlya-protydiyi-finansovym-zlochynam
Дорогий відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Рекомендуємо Вам зареєструватися або ввійти на сайт під своїм ім'ям.

Архів новин

Январь 2023 (27)
Декабрь 2022 (6)
Ноябрь 2022 (19)
Октябрь 2022 (83)
Июнь 2022 (30)
Май 2022 (25)
^