Стратегічні орієнтири » Якість фінансових послуг та інструментів » Фурсік Т.М. Прогноз курсу акцій «Chevron» станом на 01.12.2020 року
Информація до матеріалу
 (голосов: 0)
30-10-2020, 23:31

Фурсік Т.М. Прогноз курсу акцій «Chevron» станом на 01.12.2020 року

Категорія: Якість фінансових послуг та інструментів

Фурсік Т.М.
ЛНУ імені Івана Франка, 2020

Прогноз курсу акцій «Chevron» станом на 01.12.2020 року
«Chevron Corporation» — друга після ExxonMobil інтегрована енергетична компанія США, одна з найбільших корпорацій в світі. Заснована 1879 року в місті Піко-Каньйон, Каліфорнія. У 2001 році поглинула компанію Texaco, отримавши найменування ChevronTexaco. У 2005 році повернулася до колишнього найменування. Шаб-квартира компанії знаходиться в місті Сан-Рамон, Каліфорнія (США).
Компанія веде видобуток нафти в різних регіонах світу. Їй належить низка нафтопереробних підприємств, а також велика мережа автозаправних станцій. Основні родовища компанії (за обсягом доведених резервів) знаходяться в США (29%), Австралії (20%) і Казахстані (18%).
Chevron має намір нарощувати обсяги видобутку нафти, але при цьому працює над тим, щоб знижувати рівень парникових газів.
Ціни акцій таких компаній, як Chevron найбільше залежать від цін на нафту. Фактори, що впливають на попит на акції, отже і на її ціни:
• Економічні події, валютна політика, динаміка ринку, зміни в податковому законодавстві, ФРС та процентні ставки та результати діяльності підприємств впливають на попит на акції( Збільшення процентних ставок, як правило, призводить до зниження попиту на акції, оскільки безризикова норма прибутку зростає).
• Громадське сприйняття, політичні події.
• Фінансові звіти, в яких інвестори шукають інформацію про стан бізнесу на певний момент і про перспективи розвитку компанії. Випуск нової продукції, що викликає бурхливий попит на неї і ажіотаж серед споживачів, що веде до збільшення прибутку і зацікавленості інвесторів у покупці акцій.
• Оцінка рейтингових агентств, що визначають рівень надійності компанії і аналізують перспективи розвитку бізнесу – чим вищий рейтинг компанії, тим активніше інвестори будуть вкладати гроші в бізнес.
Якщо провести аналіз курсу акцій корпорації «Chevron» за останній рік, то можна спостерігати значне його коливання.
Згідно останніх даних (29 жовтня) вартість акцій становить 69,8 доларів. На даний момент відбувається ріст акцій. Проте, я вважаю, що в подальшому ціна знижиться через теперішню ситуацію в світі.
Отже, на мою думку, станом на 01.12.2020 року вартість акції «Chevron» буде коливатись в межах 65,1-68,3 доларів.

Посилання: Chevron, акції, прогноз

Дорогий відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Рекомендуємо Вам зареєструватися або ввійти на сайт під своїм ім'ям.

Архів новин

Декабрь 2020 (17)
Ноябрь 2020 (16)
Октябрь 2020 (83)
Сентябрь 2020 (15)
Июнь 2020 (3)
Май 2020 (109)
^