Стратегічні орієнтири » Прогноз libor » Місюрак Ю.Р. Прогноз курсу ставки LIBOR на 01.12.2020р.
Информація до матеріалу
 (голосов: 0)
31-10-2020, 22:22

Місюрак Ю.Р. Прогноз курсу ставки LIBOR на 01.12.2020р.

Категорія: Прогноз libor

LIBOR (London Interbank Offered Rate) – середньозважена відсоткова ставка за міжбанківськими кредитами, що надаються банками один одному, на різний час у різній валюті на лондонському міжбанківському ринку (від доби до року).
Ставки LIBOR розраховуються в десяти різних валютах для п'ятнадцяти термінів погашення. В розрахунку кожної із 150 ставок бере участь від 8 до 16 банків, обраних Британською банківською асоціацією і є найбільш поширеним показником короткострокових процентних ставок у всьому світі. Розраховується як середня процентна ставка міжбанківського кредитування на міжнародному ринку.
Розмір ставки Лібор служить барометром стану банківської системи, вона показує актуальний ступінь довіри банків. Якщо ставка зростає, то це показує, що банки менш охоче кредитують один одного. Принципова відмінність LIBOR від інших ставок в тому, що вона визначається не на біржі, а на міжбанківському ринку. Основним чинником, який впливає на рівень ставки LIBOR є облікова ставка ФРС, між цими показниками існує пряма залежність.Для прогнозу тримісячної ставки LIBOR також варто проаналізувати її динаміку впродовж року, можна розглянути у вигляді графіка.
Спостерігаючи ставку LIBOR у розрізі останнього року, можемо бачити її спад на початку року,що пов’язаний із пандемією в світі, далі спостерігається стабільно низькі % ставки, які незначно коливаються. Так впродовж аналізованого періоду спостерігається тенденція до спадання ставки. При низьких ставках LIBOR +% є більш цікавим, ніж фіксований.Але якщо говорити, наприклад, про довгостроковий кредит, то довготривале перебування ставок LIBOR на одному низькому рівні залишається малоймовірним. Зважаючи на вищенаведені фактори, я припускаю, що тримісячна ставка LIBOR за доларом встановиться в діапазоні 0,214- 0,249%.
Дорогий відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Рекомендуємо Вам зареєструватися або ввійти на сайт під своїм ім'ям.

Архів новин

Май 2021 (4)
Апрель 2021 (8)
Декабрь 2020 (17)
Ноябрь 2020 (16)
Октябрь 2020 (83)
Сентябрь 2020 (15)
^