Стратегічні орієнтири » Якість фінансових послуг та інструментів » Улян В.В. Прогноз курсу акцій Chevron Corporation
Информація до матеріалу
  • Переглядів: 361
  • Автор: Улян В.В.
  • Дата: 1-11-2020, 21:35
 (голосов: 0)
1-11-2020, 21:35

Улян В.В. Прогноз курсу акцій Chevron Corporation

Категорія: Якість фінансових послуг та інструментів

УДК 336
Улян В.В., 2020
ЛНУ імені Івана Франка, ЕКФ-44с

Прогноз курсу акцій «Chevron Corporation»

Chevron Corporation (CVX) - друга після Exxon Mobil інтегрована енергетична компанія США, одна з найбільших корпорацій в світі. Компанія веде видобуток нафти і газу в різних регіонах світу. Крім цього, Chevron Corp. є співвласником (50%) однієї з провідних американських нафтохімічних компаній Chevron Phillips Chemical Company. Chevron є світовим лідером з виробництва преміальних базових масел високого ступеня очищення. Заснована в 1879 році, і працює більш ніж в 180 країнах.
Коротке обґрунтування:
Chevron купує Noble Energy за $ 5 млрд. Chevron придбає акції Noble з розрахунку $ 10,38 за папір і оплатить їх своїми акціями з розрахунку 0,1191 акції Chevron за одну акцію Noble. З урахуванням боргів Noble, вартість угоди становить $ 13 млрд. Купівля Noble розширить присутність Chevron в Колорадо, Західному Техасі і Нью-Мексико, а також дасть активи в Східному Середземномор'ї і Західній Африці. Закрити угоду планується в 4 кв. 2020 г. Це стане найбільшою угодою в галузі з початку пандемії. Купівля є ставкою на відновлення цін на газ. Крім того, вона дозволить Chevron збільшити запаси нафти і газу на 18%.
-Дочірня компанія Chevron Corporation - Chevron Australia Downstream, придбала у Puma Energy Asia Pacific BV 100% в Puma Energy (Australia) Holdings за AU $ 425 млн. У результаті угоди Chevron отримала мережу з більш ніж 360 станцій технічного обслуговування, бізнес-термінали для імпорту і пункти розподілу палива. Всі вони будуть інтегровані в виробничо-збутову мережу Chevron в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні.
-Chevron Corp. має намір відновити експорт нафти з своїх спільних підприємств з урядами Саудівської Аравії та Кувейту, який був зупинений ще в 2015 році через суперечки між саудитам і Кувейтци. Очікується, що в зв'язку з цим рівень видобутку підвищиться приблизно на 80 тисяч барелів на день.
-У Chevron продовжує зберігатися низький коефіцієнт заборгованості (debt ratio), що становить 13,75%, тоді як середнє значення по галузі більше 35%, що, в свою чергу, говорить про фінансову стійкість компанії. Показник Debt / EBITDA - 0,76 (у порівнянні з 1,18 у Exxon Mobil.
Акціонери американської нафтогазової компанії Noble Energy Inc. схвалили операцію по злиттю з Chevron Corp, угода стане найбільшою нафтовою угодою з початку пандемії коронавірусу.
Про це повідомляє Reuters.
Про операцію було оголошено в липні цього року. Вона являє собою обмін акціями: акціонери Noble Energy за кожну належну їм папір отримають по 0,1191 акції Chevron.
Виходячи з вартості акцій Chevron на момент підписання компаніями угоди, сума угоди становила 5 млрд дол.
Сторони планують закрити операцію в четвертому кварталі 2020 року. В результаті акціонерам Noble Energy буде належати близько 3% об'єднаної компанії.
Noble Energy, історія якої налічує більше 85 років, працює в сфері розвідки та видобутку нафти і газу. Компанія управляє портфелем високоякісних активів в США, а також на шельфі Східного Середземномор'я і західного узбережжя Африки.
Проаналізувавши фінансові показники компанії та ціну акцій у попередніх періодах, я вважаю, що ціна 1 акції «Chevron Corporation» станом на 01.11.2020 буде знаходитися в діапазоні від 60 – до 69,50

Посилання: Chevron Corporation

Дорогий відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Рекомендуємо Вам зареєструватися або ввійти на сайт під своїм ім'ям.

Архів новин

Январь 2023 (27)
Декабрь 2022 (6)
Ноябрь 2022 (19)
Октябрь 2022 (83)
Июнь 2022 (30)
Май 2022 (25)
^