Стратегічні орієнтири » Якість фінансових послуг та інструментів » Чечіль Р.В. Прогноз курсу акцій – Chevron Corporation
Информація до матеріалу
 (голосов: 0)
31-10-2021, 16:31

Чечіль Р.В. Прогноз курсу акцій – Chevron Corporation

Категорія: Якість фінансових послуг та інструментів

Прогноз курсу акцій – Chevron Corporation
Чечіль Роксолана ЕКФ-42с

Chevron Corporation – інтегрована енергетична компанія, що є однією з найбільших і високотехнологічних транснаціональних корпорацій у світі. Вона втілює сміливі проєкти у сфері видобутку, перероблення енергоресурсів тощо. Хоча цей гігант пережив вже багато криз, він продемонстрував свою стійкість і надійність.
Chevron є другою за величиною нафтогазовою компанією США. Корпорація працює більш ніж у 180 країнах.
Чистий прибуток компанії за підсумками дев'яти місяців 2021 року склав 10,57 мільярда доларів проти збитку роком раніше 4,878 мільярда доларів. Загальна виручка компанії зросла в 1,6 рази на рік і досягла 114,336 мільярда доларів. Прибуток на акцію склав 3,19 долара після збитку в 0,12 долара рік тому. Продажі та інші операційні доходи в третьому кварталі 2021 року склали $43 млрд у порівнянні з $24 млрд у попередньою період.
Серед основних чинників, які впливають на курс акцій “Chevron” можна виділити:
1. Світові ціни на нафту.
Ціна акцій Chevron має пряму залежність з світовими цінами на нафту. Номінальна вартість цінних паперів дуже чутлива до зміни попиту і пропозиції на сировинних ринках. Правильний прогноз акцій Chevron вимагає від трейдера швидкої реакції на світові події. Інвестору слід регулярно читати новинну стрічку, великі політичні форуми або чати трейдерів.
2. Економічні і торговельні конфлікти.
З іншого боку, багато нафтовидобувних країн знаходяться в політично нестабільних регіонах. Під час революцій, військових і політичних конфліктів можлива зупинка частини родовищ. Це зазвичай призводить до падіння виробництва і зростання цін на нафту.
3. Епідемії та стихійні лиха.
У разі глобальних катаклізмів (епідемії, стихійних лих) попит на “чорне золото” зазвичай падає. Це завдає удар по всій нафтової галузі.
Нафтогазова галузь уже не стане такою як колись. Кризові умови підштовхують компанії до пошуку нових ефективних способів ведення діяльності. Зокрема, це можуть бути нові інвестиційні проєкти на зовсім інших, нетипових раніше, умовах.
4. Попит на нафтопродукт.
Карантинні заходи по цілому світу спричинили суттєве зниження попиту і цін на нафту. Пандемія внесла зміни до глобального попиту на нафту, поставки перевершили попит, а сховища нафти по всьому світу заповнені майже цілком. Повне відновлення попиту на нафту очікується тільки на початку 2022 року, хоча окремі аналітики очікують цього вже до кінця поточного року. Однак за рахунок відновлення видобутку з боку ОПЕК+, а також вірогідне зростання видобутку з боку Ірану, ринок швидше за все буде знаходитися в стані балансу попиту і пропозиції.
5. Екологічні фактори (запровадження “зеленої енергетики”).
Як і всі нафтогазові компанії, Chevron приділяє досить багато уваги стратегії щодо зниження викидів. На даний момент тема сталого розвитку вкрай важлива для великих інституційних інвесторів, її ігнорування може серйозно знизити інвестиційну привабливість компанії.
Chevron - компанія, яка робить ставку на екологічність. У 2019 компанія стала інвестором проекту з вироблення вуглецю з атмосфери, яке потім буде перероблено в паливо. Також компанія Chevron має намір знизити викиди парникових газів до нуля до 2050 року.
Чечіль Р.В. Прогноз курсу акцій – Chevron Corporation

Рис.1. Графік зміни ціни акції компанії “Chevron Corporation” за жовтень 2021 р.
Станом на 30.10.2021 р. вартість однієї акції становило – 114,49 $.
Отже, враховуючи усе вище сказане та прослідивши зміну курсу акцій, я вважаю, що станом на 01.12.2021 акції “Chevron Corporation ” будуть коливатися в діапазоні 109,2$ – 118,5$.
Дорогий відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Рекомендуємо Вам зареєструватися або ввійти на сайт під своїм ім'ям.

Архів новин

Июнь 2022 (30)
Май 2022 (25)
Апрель 2022 (1)
Март 2022 (1)
Февраль 2022 (1)
Декабрь 2021 (4)
^