Стратегічні орієнтири » Якість фінансових послуг та інструментів » Фарбітник Марта Зіновіївна Прогноз курсу акцій ВАТ "Донбасенерго" станом на 1 грудня 2011 року
Информація до матеріалу
  • Переглядів: 1202
  • Автор: martel
  • Дата: 31-10-2011, 12:49
 (голосов: 0)
31-10-2011, 12:49

Фарбітник Марта Зіновіївна Прогноз курсу акцій ВАТ "Донбасенерго" станом на 1 грудня 2011 року

Категорія: Якість фінансових послуг та інструментів

Фарбітник Марта Зіновіївна
ЕКФ - 49 с
Прогноз курсу акцій ВАТ "Донбасенерго" станом на 1 грудня 2011 року

ВАТ «Донбасенерго» – велика енергогенеруюча компанія України сумарною потужністю електростанцій 3450 МВт. На електростанціях компанії встановлено енергоблокове устаткування одиничною потужністю від 80 до 800 МВт. Електростанції і додатково обслуговуючі структурні одиниці призначені для виробництва електроенергії і тепла для власних потреб міст, для виконання налагоджувальних і ремонтних робіт, виконання проектних і науково – дослідницьких робіт для потреб енергопідприємств.
Рівень ціни на акції «Донбасенерго» протягом двох місяців знизився із 46 грн. до 23,5 грн. за акцію. В цей період торги також знизились, що свідчить про певне насичення низхідного тренду. Від так у відносних величинах на 2 місячному інтервалі маємо зниження по акції майже на 47% в той час як індекс української біржі за цей період втратив лише 38,5 %. Цікаво те, що за цей період індекс електроенергетики РТС знизився на 34,5%. Якщо порівнявати акції компанії «Донбасенерго» з акціями вітчизняних компаній з електрогенерації , то ми бачимо, що «Донбасенерго» на двох місячному інтервалі торгується значно гірше порівняно з іншими. Відтак, за останній місяць акції «Донбасенерго» знизились приблизно на 20 % пунктів.
Акції ЕК «Донбасенерго» продовжують відставати від індексу УБ по доходності. Крім того, після суттєвого відскоку цін акцій Дніпроенерго у зв'язку із затвердженням стартових цін продажу приватизаційних пакетів акцій останніх двох енергетичних компаній, акції на сьогодні знаходяться на останньому місці у секторі за доходністю. Все ж протягом останнього місяця акції емітенту знижувались на рівні індексу УБ. З цього можна зробити висновок, що із-за слабкішої ліквідності на ринку, акції «Донбесенерго» знижуються першими.
На основі усього вищесказаного, мій прогноз акцій на 1 грудня 2011 року такий: від 17 – 24 грн. за акцію.
Дорогий відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Рекомендуємо Вам зареєструватися або ввійти на сайт під своїм ім'ям.
^