Стратегічні орієнтири » Якість фінансових послуг та інструментів » Югач О.С. Прогноз курсу акцій "Apple Inc." станом на 2021 рік
Информація до матеріалу
  • Переглядів: 303
  • Автор: Yzik
  • Дата: 31-10-2021, 19:02
 (голосов: 0)
31-10-2021, 19:02

Югач О.С. Прогноз курсу акцій "Apple Inc." станом на 2021 рік

Категорія: Якість фінансових послуг та інструментів

УДК 336
© Югач О. С., 2021
ЛНУ імені Івана Франка, ЕКФ-43с

Прогноз курсу акцій "Apple Inc." станом на 2021 рік

Apple Inc. (колишня Apple Computer, Inc.) — американська технологічна компанія, яка проєктує та розробляє побутову електроніку, програмне забезпечення й онлайн-сервіси. Є першою американською компанією, чия капіталізація перевершила 1 трлн доларів США.
До пристроїв, що розробляються компанією належать смартфон iPhone, планшет iPad, персональний комп'ютер Mac, портативний медіа-плеєр iPod і розумний годинник Apple Watch. Розроблене компанією програмне забезпечення включає операційні системи OS X та iOS, медіа-плеєр iTunes, веб-браузер Safari та застосунки iLife та iWork. До онлайн сервісів належать iTunes Store, iOS App Store, Mac App Store та iCloud.
На курс акцій даної компанії впливає значна кількість чинників серед яких при прогнозі я звертав увагу на такі:
- Попередня ціна акції
- Дані фінансових звітів
- Випуск нових моделей продукції
- Сезонні зміни
- Проблеми з виробництвом
- Попит на продукцію, як товари так і послуги
Слід зазначити що 28 жовтня Apple представило фінансовий звіт за четвертий квартал 2021 року. Скоригований EPS компанії склав $1,24 (+69,86% ), збігшись з консенсусом Уолл-Стріт.
Виторг компанії за період склав $83,36 млрд (+28,84%). Значення виявилося на 1,75% нижче за консенсус, що вилилося в загальне розчарування інвесторів. Також на презентації було зазначено, що Apple продовжує стикатися із загальною невизначеністю у рамках своїх бізнес-операцій. Головним аспектом цієї невизначеності продовжують залишатися проблеми з поставками, які обернулися фінансовими втратами близько $6 млрд у 4-му кварталі. При цьому CFO Люка Маестрі підкреслив, що Apple на такому тлі не представить прогноз щодо виручки на наступний квартал, а також повідомив, що проблема, найімовірніше, погіршиться в 1-му кварталі 2022 фінансового року. Цьому здебільшого сприяло "перевантаження" попиту на напівпровідники та обмеження, пов'язані з Covid-19.
Проте також слід зазначити, що Apple зафіксувала низку позитивних моментів за підсумками кварталу. По-перше, компанія знову оновила квартальний рекорд з цілої групи продуктів. Виручка від продажу iPhone злетіла до $38,9 млрд (+47% ), що спричинено високим попитом на новий iPhone 13, а також купівельною активністю, що зберігається в рамках лінійки iPhone 12. "Маки" і iPad також встановили нові рекорди на тлі продажів продуктів, оснащених новими процесорами лінійки M1 Інші категорії продуктів/послуг також показали зростання у річному вираженні. Кількість передплатників платних сервісів Apple зросла до 745 млн осіб, що на 160 млн осіб більше за показники на кінець попереднього фінансового року.
Більшість клієнтів Apple, за результатами опитування, проведеного Morgan Stanley (4000 осіб у Китаї та США), відзначили, що не хочуть платити за програми в App Store на сайтах розробників, не бажаючи жертвувати безпекою транзакцій. Таким чином, втрати Apple від нещодавнього рішення суду щодо можливості повідомлення користувачів про альтернативні методи платежу в інтернет-магазині компанії можуть бути значно нижчими за очікувані.

Югач О.С. Прогноз курсу акцій "Apple Inc." станом на 2021 рікНа мою думку курс акцій компанії «Apple Inc.» станом на 01.12.2021 буде в діапазоні 159-164$.

Посилання: Apple, фінансовий ринок, Прогноз курсу акцій

Дорогий відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Рекомендуємо Вам зареєструватися або ввійти на сайт під своїм ім'ям.

Архів новин

Май 2023 (6)
Январь 2023 (27)
Декабрь 2022 (6)
Ноябрь 2022 (19)
Октябрь 2022 (83)
Июнь 2022 (30)
^