Стратегічні орієнтири » Якість фінансових послуг та інструментів » Асютін А.В. Прогноз курсу акцій "Cisco Systems" на 01.12.2022
Информація до матеріалу
 (голосов: 0)
27-10-2022, 20:39

Асютін А.В. Прогноз курсу акцій "Cisco Systems" на 01.12.2022

Категорія: Якість фінансових послуг та інструментів

ⓒ Асютін А.В., 2022
ЛНУ ім. Івана Франка, ЕКФ-42с

Прогноз курсу акцій «Cisco Systems» на 01.12.2022


Прогнозування курсу акцій є популярною та важливою темою у фінансових та академічних дослідженнях. Таке прогнозування дає змогу об’єктивно визначити максимально точну ціну акцій, оперуючи важливими факторами, як зміни в суспільстві, навколишньому середовищі, історією та минулими діями компанії та реагуванням курсу на них.

Ціллю цієї роботи є прогнозування курсу американської транснаціональної корпорації «Cisco Systems, Inc.». Компанія є найбільшим у світі виробником мережевого обладнання, призначеного для обслуговування мереж віддаленого доступу, сервісів безпеки, мереж зберігання даних, маршрутизації та комутації, а також для потреб комерційного ринку IP-комунікацій і корпоративного ринку.Продукти та послуги Cisco орієнтовані на три сегменти ринку: підприємства, постачальники послуг, середній і малий бізнес.

Основними чинниками, які можуть впливати на зміну курсу акцій «Cisco Systems, Inc.» можна вважати: рівень розвитку цифровізації комунікацій, попит на мережеве обладнання, події у світі, що зумовлюють дистанціювання роботи або навчання, а також фінансові результати підприємства.

Рівно рік тому ціна акцій даної компанії становила 54,93 долара. Ціна під час написання роботи (11.10) становить 40,09 доларів. Отже, бачимо тенденцію спаду ціни курсу акцій на 27 %. Також спад спостерігається і за останні два місяці на 19%.

Курс акцій протягом останнього року:
Асютін А.В. Прогноз курсу акцій "Cisco Systems" на 01.12.2022Важливим для оцінки також є середнє відношення ціни та прибутку. Співвідношення ціни/прибутку Cisco Systems було б типовим для компанії, від якої очікується лише помірне зростання та, що важливо, ефективність відповідно до ринку. Ретроспективно, минулий рік забезпечив пристойний приріст прибутку компанії на 13%. За останній трирічний період також спостерігалося загальне зростання прибутку на акцію на 9,3%, чому певною мірою сприяли його короткострокові показники. Таким чином, можна сказати, що нещодавнє зростання прибутків було поважним для компанії.

Дивлячись в майбутнє, оцінки аналітиків, які займаються компанією, свідчать про те, що прибуток має зростати на 7,0% на рік протягом наступних трьох років. Це виглядає як суттєво нижче, ніж прогноз зростання на 9,6% на рік для широкого ринку.

Аналітики встановили, що Cisco Systems наразі торгує за вищим, ніж очікувалося, співвідношенням ціни та прибутку, оскільки її прогнозне зростання нижче, ніж на більш широкому ринку. Коли ми бачимо слабкі прогнози прибутків із повільнішим зростанням, ніж ринок, ми підозрюємо, що ціна акцій ризикує знизитися.
Проте Cisco Systems і далі впевнено продовжує випускати й продавати нову продукцію на ринку. Вони допомагають з розв'язання багатьох проблем дистанційного навчання дітей та комунікації на підприємствах. І на фоні росту прибутку, акціонери в кінці року і на початку нового очікують значне підвищення ціни акції, зумовлене опублікування щорічної звітності.

Але на цей момент, згідно з всім вище сказаним, я вважаю, що на 01.12.2021 ціна на одну акцію буде в діапазоні 37–43 доларів.

Посилання: Прогноз курсу акцій, Cisco Systems, Cisco

Дорогий відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Рекомендуємо Вам зареєструватися або ввійти на сайт під своїм ім'ям.

Архів новин

Май 2023 (6)
Январь 2023 (27)
Декабрь 2022 (6)
Ноябрь 2022 (19)
Октябрь 2022 (83)
Июнь 2022 (30)
^