Стратегічні орієнтири » Прогноз libor » Березюк С.І. Прогноз акцій компанії "Cisco systems"
Информація до матеріалу
 (голосов: 0)
30-10-2022, 11:27

Березюк С.І. Прогноз акцій компанії "Cisco systems"

Категорія: Прогноз libor

Березюк С.І. ЕКФ-42с
Прогноз курсу акцій корпорації «Cisco Systems»

Cisco Systems ― найбільша транснаціональна компанія, яка веде свою діяльність в сфері інформаційних технологій, телекомунікаційного обладнання і обчислювальної техніки. Корпорація пропонує повний спектр рішень мережами. Сьогодні вона має свою частку в кожному мережевому секторі, з'являється у всіх нових напрямках. Емітенту відведена роль лідера в області високих технологій.
Акції Cisco включаються до інвестиційних портфелів, використовуються вони і для активної торгівлі. Забезпечують інвесторам, які націлені на зростання дивідендів, деяку диверсифікацію. Вони можуть розбавити портфель з акціями інших компаній: промислових, комунальних і орієнтованих на споживчі товари. Цінні папери емітента включені в розрахунок багатьох біржових індексів.
Акції Cisco можна придбати на багатьох фондових біржах. Найбільший їх обсяг продається:
на NASDAQ; на біржах у Німеччині (Xetra, TradeGate); у Буенос-Айресі; у Відні.
Основним торговим майданчиком, де можна придбати акції Cisco, продовжує залишатися біржа NASDAQ у Нью-Йорку. Тут вони продаються під тикером CSCO. На NASDAQ можна не тільки купити акції Cisco, але й акції АМД, сотні інших високотехнологічних компаній.
Приватним інвесторам для отримання доступу до торгів на біржі необхідно укласти договір із брокером. Це можна зробити онлайн, для чого потрібно зайти на сайт брокера і пройти там реєстрацію. Потім за допомогою консультанта необхідно відкрити торговий рахунок, з якого згодом купуватимуться не лише акції Cisco, а й інші активи. Торгівля на біржі здійснюється за допомогою терміналу. З його допомогою можна будь-коли дізнатися, скільки коштують акції Cisco, провести технічний аналіз, відкрити або закрити ордер, а також виконувати інші операції.
Поточна ціна однієї акції станом на 30.10.2022 становить 45,64$
Аналітики вважають, що акції «Циско» недооцінені ринком за форвардним коефіцієнтом P E. Інвестори ще не визнали ефективність трансформації Cisco в компанію, яка демонструвала б стабільний дохід. Цінні папери корпорації можуть показувати стрибок зростання завдяки таким факторам:
• підвищення попиту на продукцію для бездротових мереж 5G;
• розвиток гібридних хмарних проєктів;
• розробка нового ПЗ;
• співпраця з великими замовниками свого обладнання безпосередньо ― це дозволить підвищити виторг і прибуток;
• санкції, які США застосовують щодо Huawei, ― одного з головних конкурентів Cisco.
Зниженню прибутку емітента і вартості його акцій можуть сприяти нові хвилі епідемії Covid-19, затягування передбачуваних термінів проведення вакцинації, розвиток конкурентів.
Недооціненість акцій корпорації і висока дивідендна прибутковість дають можливість зробити ставку на «Циско». Агентство Reuters провело опитування, згідно з яким аналітики з помірним позитивом дивляться на акції компанії. Одинадцять з них рекомендують купувати її цінні папери, а сімнадцять ― радять тримати їх в портфелі.
Наразі 36 аналітиків Уолл-стріт регулярно аналізують фінансові показники Cisco Systems, Inc., щоб надати рекомендації разом із цільовою ціною акцій. 36 аналітиків, які пропонують 12-місячні прогнози цін на Cisco Systems, Inc. (CSCO), мають цільову ціну акцій на рівні 54 дол. Цей середній прогноз ціни акцій представляє потенціал зростання на 18,32% порівняно з останньою ціною 30 жовтня 2022 року в 45,64 доларів США.

Посилання: Прогноз курсу акцій, ЕКФ-42с

Дорогий відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Рекомендуємо Вам зареєструватися або ввійти на сайт під своїм ім'ям.

Архів новин

Май 2023 (6)
Январь 2023 (27)
Декабрь 2022 (6)
Ноябрь 2022 (19)
Октябрь 2022 (83)
Июнь 2022 (30)
^