Стратегічні орієнтири » Віртуальні активи 2021 » Асютін А.В. Прогноз ціни Біткоїна (BTC) на 01.12.2022
Информація до матеріалу
 (голосов: 0)
30-10-2022, 12:32

Асютін А.В. Прогноз ціни Біткоїна (BTC) на 01.12.2022

Категорія: Віртуальні активи 2021

ⓒ Асютін А.В., 2022
ЛНУ ім. Івана Франка, ЕКФ-42с

Прогноз ціни Біткоїна (BTC) на 01.12.2022


Сьогодні біткоїн став одним із найвигідніших варіантів інвестування. Незважаючи на те, що ціна легко коливається, багато людей все ще вірять, що можуть отримати величезний прибуток, інвестуючи в біткоїн.

У 2022 році ціна біткоїна продовжила падіння. Вона опустилася майже до $33 тисяч на 24 січня. До кінця березня криптовалюті вдалося відновитися до рівня $47 тисяч, проте ненадовго. Вже на початку червня вартість BTC опустилася до $29 тисяч, у середині червня — до $25 тисяч, а потім впала ще нижче — 18 червня монета оцінювалася приблизно в $17 744, після чого відновилася до рівня трохи вище за $20 тисяч. 13 липня ціна біткоїна знову впала майже до $19 тисяч на тлі поганих щомісячних показників інфляції в США. Після цього біткоїну вже не вдалося повернутися до $25 тисяч, переважно він знаходився в діапазоні між $20-$24 тисячами до кінця серпня. 29 серпня його вартість впала майже до $19,6 тисяч. 13 вересня біткоїн ненадовго піднявся до позначки $22,5 тисячі, після чого знову впав у ціні. Востаннє BTC прорвався понад $20 тисяч 25 жовтня. На сьогоднішній день, 30 жовтня, криптовалюта торгувалася на рівні $20 692. За даними криптоагрегатора CoinGecko, за останній рік біткоїн втратив 65,1% своєї ціни.

Ціна біткоїна протягом останнього року:
Асютін А.В. Прогноз ціни Біткоїна (BTC) на 01.12.2022
Попри нестабільність і недавнє падіння ціни, багато експертів все ще кажуть, що біткоїн на шляху до подолання позначки в 100 000 доларів, хоча й різні думки щодо того, коли саме це станеться. Нещодавнє дослідження Deutsche Bank показало, що приблизно чверть інвесторів у біткоїн вважають, що через п’ять років ціна біткоїна перевищить 110 000 доларів.

У вівторок, 25 числа, біткойн повернув собі 20 000 доларів — ключову цінову точку. Токен, як правило, залишався в діапазоні 19 000 доларів. Час від часу він перевищував цей поріг, але зазвичай лише на короткий час. Протягом середи, ціна біткоїна прожовувала рости.

На думку аналітика Bloomberg Майка Макглоуна, яким він поділився в липні, ціна біткоїна може відновитися найближчими місяцями. Як зазначав експерт, деякі аналітичні показники демонстрували ті самі ознаки, що й у 2018 році — тоді крипторинок досяг дна, після чого сильно відскочив вгору в першій половині 2019 року. Макглоун вважав, що і цього разу вартість BTC може чекати відскоку.

Аналітик також висловив припущення, що перша криптовалюта знаходиться або на шляху до одного з найбільших бичачих ринків в історії за відносно невисокою ціною, або крипторинок перебуває на межі провалу.
Факторами переходу ринку в ведмежу фазу, згідно з Cointelegraph, стали:
• посилення монетарної політики у США з метою зниження темпів інфляції;
• збройний конфлікт між росією та Україною;
• глобальне регулювання крипторинку;
• світовий рівень безробіття.

Недоліки біткоїна пов’язані з низкою поганих економічних новин за останні пару місяців, які погіршили настрої ринку, включаючи останні дані про інфляцію. Незважаючи на це падіння цін, останніми тижнями біткоїн показав кращі показники, ніж інші активи, включаючи акції, золото, європейський євро, японську єну, китайський юань і британський фунт.

Нещодавня стійкість біткоїна порівняно з іншими активами за останній місяць може бути пояснена тим, що токен стає чудовим каналом передачі доларів США в міру того, як інші валюти слабшають, або може означати те, що довгострокові криптоінвестори залишаються байдужими до недавнього удару по економіці США. У будь-якому випадку, ціна біткоїна залишається низькою, але тримається стабільною, в той час як інші активи падають.

Зважаючи на низькі показники акцій порівняно з відносно стабільними показниками криптовалюти, дехто цікавиться, чи криптовалюта демонструє ознаки того, що вона перестане слідувати за фондовим ринком. Експерти не впевнені, що це так, принаймні поки що. Хоча кореляція між цінами на акції та криптовалюту останніми тижнями послабилася, експерти кажуть, що криптовалюті потрібно більше часу, перш ніж вона розпадеться.

І хоча біткоїн тримається стабільно, він ще не вийшов з лісу. Кінець року насичений подіями, які можуть змінити ситуацію, зокрема проміжними виборами, звітами про інфляцію, засіданнями Федеральної резервної системи та потенційним піком зміцнення долара США, не кажучи вже про те, що світ все ще відчуває наслідки вторгнення росії в Україну.

Експерти кажуть, що війна в Україні, інфляція та зміна грошово-кредитної політики в США не видно кінця, імовірно, продовжуватимуть підвищувати волатильність у найближчі місяці.

Ціну біткоїна надзвичайно важко передбачити, і вона навіть більш чутлива до ринкових факторів, ніж більш усталені класи активів. Усе ж на мою думку 1 грудня ціна біткоїна коливатиметься в межах $18 800 - $22 500.

Посилання: Прогноз, Криптовалюта, Віртуальні активи, Біткоїн, Bitcoin, BTC

Дорогий відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Рекомендуємо Вам зареєструватися або ввійти на сайт під своїм ім'ям.

Архів новин

Январь 2023 (27)
Декабрь 2022 (6)
Ноябрь 2022 (19)
Октябрь 2022 (83)
Июнь 2022 (30)
Май 2022 (25)
^