Стратегічні орієнтири » Якість фінансових послуг та інструментів » Байцар Н.А. Прогноз курсу акцій "ДонбасЕнерго"
Информація до матеріалу
 (голосов: 0)
31-10-2011, 23:03

Байцар Н.А. Прогноз курсу акцій "ДонбасЕнерго"

Категорія: Якість фінансових послуг та інструментів

ПАТ «Донбасенерго» - велика енергогенеруюча компанія Україна сумарною потужністю електростанцій 3450 МВт На електростанціях компанії встановлено енергоблочное обладнання одиничною потужністю від 80 до 800 МВт.

Засновником Товариства була держава в особі Міністерства енергетики та електрифікації України.
Електростанції і додатково обслуговуючі структурні одиниці призначені для виробництва електроенергії і тепла для власних потреб населеного пункту, для виконання налагоджувальних і ремонтних робіт, виконання проектних і науково - дослідних робіт для потреб енергопідприємств. У 2003 році електростанції ПАТ «Донбасенерго» виробили 8365,3 млн. кВтг. електроенергії і відпустили на оптовий ринок електроенергії України 7535,2 млн. кВтг. електроенергії, що становить 5,5% від загального відпуску електроенергії всіма генеруючими компаніями Україні. Частка компанії на ринку електроенергії в 2003 р. склала 6,45%.

До складу компанії входять:
1. Старобешівська ТЕС
2. Слов'янська ТЕС
3. Електроремонт
4. Донбасенергоспецремонт
5. Донбасенергоналадка
6. Теплоелектропроект
7. Підприємство робітничого постачання «Енерготорг»
8. Підприємство автомобільного транспорту «Донбасенерго»

Компанія реалізує свої акції на торгових біржах, зокрема, в Україні компанія виходить на ринок ПФТС та Української біржі. Згідно номенклатури Reuters акція присвоєний код DOEN.UAX, згідно Blumberg – DOEN UK. На УБ компанія реалізує свої акції за середньою ціною в 25 UAH. Динаміку цін за останній місяць наведено на графіку нижче.

Байцар Н.А. Прогноз курсу акцій "ДонбасЕнерго"

Аналізуючи графік, можна стверджувати що біржова ціна акцій на фондовому ринку зростає. За календарний місяць біржова ціна акцій зросла з 25,23 грн до 27,90 грн, щоправда, в продовж місяця спостерігалось падіння курсу акцій,і лише за останній тиждень ціна акцій повернула свої стартові позиції.

Інвестиції у «Донбасенерго» можуть бути вигідними, оскільки, як очікується до кінця 2011 року «Донбасенерго» має бути приватизоване, а це неминуче позначиться на росту котирувань їхніх акцій.
Також аналітики очікують, що у наступному році почнеться процес лібералізації на ринку електроенергії, на першому етапі якого генеруючи компанії зможуть укладати прямі угоди з великими споживачами, обминаючи енергоринок. Це, разом із підвищенням тарифів на електроенергію для населення, має суттєво поліпшити фінансові показники енергогенеруючих компаній і позитивно відобразитись на вартості їхніх акцій.
Прогнозований курс акцій наведено на графіку (стандартна похибка - 1.98 грн):

Байцар Н.А. Прогноз курсу акцій "ДонбасЕнерго"

Отже, станом на 01.12.2011 року прогнозована ціна акції коливатиметься в межах від 21,00 грн. до 24,96 грн.

Посилання: донбасенерго, акції, котирування, прогноз, аналіз, біржа

Дорогий відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Рекомендуємо Вам зареєструватися або ввійти на сайт під своїм ім'ям.

Архів новин

Май 2023 (6)
Январь 2023 (27)
Декабрь 2022 (6)
Ноябрь 2022 (19)
Октябрь 2022 (83)
Июнь 2022 (30)
^